'Anderlecht drukt door voor verrassende transferwending'

door
'Anderlecht drukt door voor verrassende transferwending'

Het gaat deze week plots hard bij Anderlecht op het vlak van transfers. Dinsdag wist het de komst van Justin Lonwijk af te ronden en zonder ongelukken moeten in de komende dagen ook nog de inkomende transfers van Luis Vazquez en Tudor Mendel officieel gemaakt worden. Daarmee zou de teller op zes aanwinsten voor deze zomer te staan komen, maar daarmee is de honger van Paars-Wit nog niet gestild.


Zo weet Sacha Tavolieri dat Anderlecht ook het dossier van Sergi Canos nog steeds niet opgegeven heeft. Anderlecht trekt al een tijdje aan de mouw van de Spaanse flankaanvaller, die bij Brentford nog nauw samenwerkte met trainer Brian Riemer en geen toekomst meer heeft bij de Engelse club. Canos en zijn entourage gaven echter de voorkeur aan een terugkeer naar zijn thuisland, waar Valencia klaarstond om hem te ontvangen.

Alleen blijft die transfer voorlopig aanslepen. Valencia zit krap bij kas en moet daarom eerst spelers zien te verkopen voor het zich kan veroorloven om een transfersom aan Brentford over te maken voor Canos. Anderlecht hoopt dan ook dat de speler zijn geduld stilaan zal beginnen verliezen en vooral Riemer doet er nog alles aan om hem te overtuigen om toch nog naar het Lotto Park af te zakken.

LEES OOK: JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Als een zoon

De trainer gaf een tijdje geleden al aan dat hij hoopt dat zijn goede band met Canos de doorslag kan geven in het transferdossier. "Ik ken Sergi alsof het mijn eigen zoon is. Hij was 20 jaar toen hij in Brentford arriveerde en hij heeft een moeilijke periode achter de rug met het verlies van zijn mama. Sergi is een jongen met het potentieel om in de Premier League te spelen, dan is het voor ons niet simpel om hem te overtuigen van naar Anderlecht te komen", verklaarde hij tijdens de stage in Oostenrijk nog aan Het Laatste Nieuws.


Zal Anderlecht er nog in slagen Canos te strikken?

Meest recent

'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

7
7
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

94
94
Sensatie in Amateur: 'BV-sprookje en zinderend spektakel'

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

54
54
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

32
32
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

39
39
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

33
33
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

193
193
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

87
87
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

105
105
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

43
43
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

117
117
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

132
132
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

113
113
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

155
155
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

118
118
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

125
125
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

49
49
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

452
452
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

206
206
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

147
147
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

299
299
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

431
431
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

350
350
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

108
108

Meer sportnieuws