'Anderlecht drukt door voor verrassende transferwending'

door
'Anderlecht drukt door voor verrassende transferwending'

Het gaat deze week plots hard bij Anderlecht op het vlak van transfers. Dinsdag wist het de komst van Justin Lonwijk af te ronden en zonder ongelukken moeten in de komende dagen ook nog de inkomende transfers van Luis Vazquez en Tudor Mendel officieel gemaakt worden. Daarmee zou de teller op zes aanwinsten voor deze zomer te staan komen, maar daarmee is de honger van Paars-Wit nog niet gestild.


Zo weet Sacha Tavolieri dat Anderlecht ook het dossier van Sergi Canos nog steeds niet opgegeven heeft. Anderlecht trekt al een tijdje aan de mouw van de Spaanse flankaanvaller, die bij Brentford nog nauw samenwerkte met trainer Brian Riemer en geen toekomst meer heeft bij de Engelse club. Canos en zijn entourage gaven echter de voorkeur aan een terugkeer naar zijn thuisland, waar Valencia klaarstond om hem te ontvangen.

Alleen blijft die transfer voorlopig aanslepen. Valencia zit krap bij kas en moet daarom eerst spelers zien te verkopen voor het zich kan veroorloven om een transfersom aan Brentford over te maken voor Canos. Anderlecht hoopt dan ook dat de speler zijn geduld stilaan zal beginnen verliezen en vooral Riemer doet er nog alles aan om hem te overtuigen om toch nog naar het Lotto Park af te zakken.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

Als een zoon

De trainer gaf een tijdje geleden al aan dat hij hoopt dat zijn goede band met Canos de doorslag kan geven in het transferdossier. "Ik ken Sergi alsof het mijn eigen zoon is. Hij was 20 jaar toen hij in Brentford arriveerde en hij heeft een moeilijke periode achter de rug met het verlies van zijn mama. Sergi is een jongen met het potentieel om in de Premier League te spelen, dan is het voor ons niet simpel om hem te overtuigen van naar Anderlecht te komen", verklaarde hij tijdens de stage in Oostenrijk nog aan Het Laatste Nieuws.


Zal Anderlecht er nog in slagen Canos te strikken?

Meest recent

KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

5
5
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

29
29
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

97
97
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

77
77
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

148
148
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

45
45
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

145
145
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

119
119
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

644
644
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

84
84
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

195
195
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

77
77
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

115
115
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

707
707
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

165
165
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

277
277
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

125
125
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

741
741
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

270
270
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

174
174
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

208
208
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

307
307
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

243
243
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

412
412

Meer sportnieuws