Overmars grijpt mis: "Stengs heeft akkoord voor vier jaar"

door
Overmars grijpt mis:

Royal Antwerp FC heeft het nieuwe seizoen kunnen inzetten met een prijs en won zondag de Supercup na een onwaarschijnlijke strafschoppenreeks tegen KV Mechelen. Maar ondertussen kreeg de Great Old wel een flinke tik te verwerken op de transfermarkt. Zo dreigt Calvin Stengs dan toch nog uit de handen te glippen.


Het was al een tijdje bekend dat Antwerp probeert om de samenwerking met Stengs voort te zetten. De 24-jarige aanvaller/middenvelder werd vorig seizoen gehuurd van OGC Nice en speelde een aanzienlijk rol in de behaalde successen. Maar in de huurovereenkomst stond geen aankoopoptie. Bijgevolg moest Stengs zich inmiddels weer melden bij de Zuid-Franse club. Ondertussen bleven Nice en Antwerp wel onderhandelen over een definitieve transfer.

LEES OOK: Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Slot overtuigend

Vorige week leek Antwerp een akkoord te hebben bereikt met OGC Nice omtrent een som van om en bij de 6 miljoen euro en zou een akkoord met Stengs nakende zijn. Het leek enkel nog wachten op het officiële nieuws, maar dat bleef uit. Vandaag kwam er dan het nieuws dat Feyenoord Marc Overmars dan toch nog weet te dribbelen. Zij boden 7 miljoen euro, met bonussen en een % op de doorverkoop.

De Telegraaf komt nu met de volgende wending, want volgens hen heeft Stengs ondertussen ook een akkoord bereikt met de Nederlandse landskampioen. Hij kan er voor vier jaar tekenen. Arne Slot wist de ex-speler van AZ volgens de Nederlandse krant te overtuigen, waardoor hij Antwerp alsnog links laat liggen. Een fikse domper voor Antwerp, dat zo een nieuwe creatieve middenvelder moet gaan zoeken

Zware domper voor Antwerp?

Meest recent

België met twijfels: twee ‘verrassingen’ in WK-defensie?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

13
13
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

23
23
Vannieuwkerke grijpt naar keel met hartverscheurend nieuws

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

19
19
Eindelijk doorbraak van Rode Duivel? "Hoop op grotere rol"

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

34
34
'Mokio doet Ajax daveren: knaltransfer op komst'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

27
27
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

11
11
Garcia vs pers: Duivels nemen duidelijk standpunt in

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

73
73
'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

155
155
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

94
94
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

251
251
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

31
31
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

157
157
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

55
55
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

235
235
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

69
69
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

198
198
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

443
443
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

267
267
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

68
68
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

121
121
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

226
226
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

148
148
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

118
118
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

106
106

Meer sportnieuws