Overmars grijpt mis: "Stengs heeft akkoord voor vier jaar"

2016 stemmen
Overmars grijpt mis:

Royal Antwerp FC heeft het nieuwe seizoen kunnen inzetten met een prijs en won zondag de Supercup na een onwaarschijnlijke strafschoppenreeks tegen KV Mechelen. Maar ondertussen kreeg de Great Old wel een flinke tik te verwerken op de transfermarkt. Zo dreigt Calvin Stengs dan toch nog uit de handen te glippen.


Het was al een tijdje bekend dat Antwerp probeert om de samenwerking met Stengs voort te zetten. De 24-jarige aanvaller/middenvelder werd vorig seizoen gehuurd van OGC Nice en speelde een aanzienlijk rol in de behaalde successen. Maar in de huurovereenkomst stond geen aankoopoptie. Bijgevolg moest Stengs zich inmiddels weer melden bij de Zuid-Franse club. Ondertussen bleven Nice en Antwerp wel onderhandelen over een definitieve transfer.

LEES OOK: 'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

Slot overtuigend

Vorige week leek Antwerp een akkoord te hebben bereikt met OGC Nice omtrent een som van om en bij de 6 miljoen euro en zou een akkoord met Stengs nakende zijn. Het leek enkel nog wachten op het officiële nieuws, maar dat bleef uit. Vandaag kwam er dan het nieuws dat Feyenoord Marc Overmars dan toch nog weet te dribbelen. Zij boden 7 miljoen euro, met bonussen en een % op de doorverkoop.

De Telegraaf komt nu met de volgende wending, want volgens hen heeft Stengs ondertussen ook een akkoord bereikt met de Nederlandse landskampioen. Hij kan er voor vier jaar tekenen. Arne Slot wist de ex-speler van AZ volgens de Nederlandse krant te overtuigen, waardoor hij Antwerp alsnog links laat liggen. Een fikse domper voor Antwerp, dat zo een nieuwe creatieve middenvelder moet gaan zoeken

🚀

Zware domper voor Antwerp?

Meest recent

"Zoals in 1986": Degryse voorspelt opvallend WK-scenario

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

26
26
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

26
26
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

99
99
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

94
94
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

62
62
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

320
320
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

47
47
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

436
436
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

641
641
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

143
143
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

299
299
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

854
854
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

526
526
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

141
141
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

895
895
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

235
235
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

319
319
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

187
187
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

69
69
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

88
88
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

166
166
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

611
611

Meer sportnieuws