Overmars grijpt mis: "Stengs heeft akkoord voor vier jaar"

door
Overmars grijpt mis:

Royal Antwerp FC heeft het nieuwe seizoen kunnen inzetten met een prijs en won zondag de Supercup na een onwaarschijnlijke strafschoppenreeks tegen KV Mechelen. Maar ondertussen kreeg de Great Old wel een flinke tik te verwerken op de transfermarkt. Zo dreigt Calvin Stengs dan toch nog uit de handen te glippen.


Het was al een tijdje bekend dat Antwerp probeert om de samenwerking met Stengs voort te zetten. De 24-jarige aanvaller/middenvelder werd vorig seizoen gehuurd van OGC Nice en speelde een aanzienlijk rol in de behaalde successen. Maar in de huurovereenkomst stond geen aankoopoptie. Bijgevolg moest Stengs zich inmiddels weer melden bij de Zuid-Franse club. Ondertussen bleven Nice en Antwerp wel onderhandelen over een definitieve transfer.

LEES OOK: Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Slot overtuigend

Vorige week leek Antwerp een akkoord te hebben bereikt met OGC Nice omtrent een som van om en bij de 6 miljoen euro en zou een akkoord met Stengs nakende zijn. Het leek enkel nog wachten op het officiële nieuws, maar dat bleef uit. Vandaag kwam er dan het nieuws dat Feyenoord Marc Overmars dan toch nog weet te dribbelen. Zij boden 7 miljoen euro, met bonussen en een % op de doorverkoop.

De Telegraaf komt nu met de volgende wending, want volgens hen heeft Stengs ondertussen ook een akkoord bereikt met de Nederlandse landskampioen. Hij kan er voor vier jaar tekenen. Arne Slot wist de ex-speler van AZ volgens de Nederlandse krant te overtuigen, waardoor hij Antwerp alsnog links laat liggen. Een fikse domper voor Antwerp, dat zo een nieuwe creatieve middenvelder moet gaan zoeken

Zware domper voor Antwerp?

Meest recent

Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

10
10
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

31
31
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

62
62
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

37
37
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

45
45
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

291
291
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

108
108
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

120
120
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

31
31
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

54
54
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

122
122
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

117
117
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

237
237
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

201
201
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

38
38
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

22
22
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

289
289
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

94
94
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

50
50
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

132
132
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

182
182
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

42
42
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

127
127

Meer sportnieuws