Overmars grijpt mis: "Stengs heeft akkoord voor vier jaar"

door
Overmars grijpt mis:

Royal Antwerp FC heeft het nieuwe seizoen kunnen inzetten met een prijs en won zondag de Supercup na een onwaarschijnlijke strafschoppenreeks tegen KV Mechelen. Maar ondertussen kreeg de Great Old wel een flinke tik te verwerken op de transfermarkt. Zo dreigt Calvin Stengs dan toch nog uit de handen te glippen.


Het was al een tijdje bekend dat Antwerp probeert om de samenwerking met Stengs voort te zetten. De 24-jarige aanvaller/middenvelder werd vorig seizoen gehuurd van OGC Nice en speelde een aanzienlijk rol in de behaalde successen. Maar in de huurovereenkomst stond geen aankoopoptie. Bijgevolg moest Stengs zich inmiddels weer melden bij de Zuid-Franse club. Ondertussen bleven Nice en Antwerp wel onderhandelen over een definitieve transfer.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Slot overtuigend

Vorige week leek Antwerp een akkoord te hebben bereikt met OGC Nice omtrent een som van om en bij de 6 miljoen euro en zou een akkoord met Stengs nakende zijn. Het leek enkel nog wachten op het officiële nieuws, maar dat bleef uit. Vandaag kwam er dan het nieuws dat Feyenoord Marc Overmars dan toch nog weet te dribbelen. Zij boden 7 miljoen euro, met bonussen en een % op de doorverkoop.

De Telegraaf komt nu met de volgende wending, want volgens hen heeft Stengs ondertussen ook een akkoord bereikt met de Nederlandse landskampioen. Hij kan er voor vier jaar tekenen. Arne Slot wist de ex-speler van AZ volgens de Nederlandse krant te overtuigen, waardoor hij Antwerp alsnog links laat liggen. Een fikse domper voor Antwerp, dat zo een nieuwe creatieve middenvelder moet gaan zoeken

Zware domper voor Antwerp?

Meest recent

D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

20
20
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

13
13
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

174
174
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

113
113
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

266
266
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

69
69
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

59
59
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

499
499
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

592
592
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

79
79
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

79
79
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

121
121
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1550
1550
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

163
163
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

224
224
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

51
51
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1339
1339
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

511
511
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55

Meer sportnieuws