KV Kortrijk neemt definitief afscheid van Selemani

279 stemmen
KV Kortrijk neemt definitief afscheid van Selemani

KV Kortrijk beleeft een zeer woelige zomer, vooral door de soap rond de uiteindelijk afgeblazen overname van de club. De onzekere situatie maakte het ook zeer moeilijk om transfers te doen, waardoor trainer Edward Still het voorlopig moet redden met een uiterst smalle kern. Enkele dagen voor de start van het seizoen ziet hij ook nog één van zijn beste spelers vertrekken.


Tijdens de voorbereiding kon Still eigenlijk al niet meer rekenen op Faïz Selemani, want de sterspeler van de voorbije jaren aasde al geruime tijd op een transfer. Die liet uiteindelijk nog lange tijd op zich wachten, maar nu is ze eindelijk rond. Zondagavond werd Selemani officieel voorgesteld bij Al-Hazem, een kleinere club uit de Saudische Pro League.

Daarmee neemt Selemani na vijf jaar afscheid van het Belgische voetbal. In 2018 plukte Union hem weg uit Frankrijk, waarop hij een jaar later een transfer naar KV Kortrijk forceerde. Bij de Kerels was hij een smaakmaker met 32 goals en 20 assists in 103 wedstrijden, maar zijn gehoopte transfer naar een Belgische club kwam er nooit. Een jaar geleden leek hij op weg naar Genk, maar die transfer ketste nog af.

LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Lucratief voorstel

Nu kiest Selemani dus voor een avontuur in Saudi-Arabië, waar deze zomer al heel wat grote namen neerstreken. Ook voor de international uit de Comoren zal er ongetwijfeld een lucratief contract klaarliggen bij Al-Hazem, waar hij zijn handtekening gezet heeft tot medio 2025.


Een aderlating voor de Belgische competitie?

Meest recent

Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

6
6
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

14
14
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

223
223
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

160
160
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

73
73
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

285
285
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

417
417
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

393
393
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

145
145
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

52
52
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

130
130
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

667
667
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

81
81
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

229
229
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

313
313
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

221
221
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

531
531
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

141
141
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

117
117
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

74
74
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

193
193
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

325
325
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

142
142
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

65
65
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

87
87

Meer sportnieuws