KV Kortrijk neemt definitief afscheid van Selemani

door
KV Kortrijk neemt definitief afscheid van Selemani

KV Kortrijk beleeft een zeer woelige zomer, vooral door de soap rond de uiteindelijk afgeblazen overname van de club. De onzekere situatie maakte het ook zeer moeilijk om transfers te doen, waardoor trainer Edward Still het voorlopig moet redden met een uiterst smalle kern. Enkele dagen voor de start van het seizoen ziet hij ook nog één van zijn beste spelers vertrekken.


Tijdens de voorbereiding kon Still eigenlijk al niet meer rekenen op Faïz Selemani, want de sterspeler van de voorbije jaren aasde al geruime tijd op een transfer. Die liet uiteindelijk nog lange tijd op zich wachten, maar nu is ze eindelijk rond. Zondagavond werd Selemani officieel voorgesteld bij Al-Hazem, een kleinere club uit de Saudische Pro League.

Daarmee neemt Selemani na vijf jaar afscheid van het Belgische voetbal. In 2018 plukte Union hem weg uit Frankrijk, waarop hij een jaar later een transfer naar KV Kortrijk forceerde. Bij de Kerels was hij een smaakmaker met 32 goals en 20 assists in 103 wedstrijden, maar zijn gehoopte transfer naar een Belgische club kwam er nooit. Een jaar geleden leek hij op weg naar Genk, maar die transfer ketste nog af.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Lucratief voorstel

Nu kiest Selemani dus voor een avontuur in Saudi-Arabië, waar deze zomer al heel wat grote namen neerstreken. Ook voor de international uit de Comoren zal er ongetwijfeld een lucratief contract klaarliggen bij Al-Hazem, waar hij zijn handtekening gezet heeft tot medio 2025.


Een aderlating voor de Belgische competitie?

Meest recent

Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

1
1
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

17
17
Hasi roept ferme waarschuwing naar Vrancken en STVV

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

67
67
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

21
21
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

46
46
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

210
210
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

103
103
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

405
405
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

125
125
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

65
65
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

171
171
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

79
79
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

353
353
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

223
223
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

63
63
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

216
216
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

57
57
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

174
174
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

121
121
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

466
466
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

596
596
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

474
474
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

60
60
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

418
418

Meer sportnieuws