'Anderlecht krijgt het heet: strijd om Debast barst los'

door
'Anderlecht krijgt het heet: strijd om Debast barst los'

Na de lucratieve verkoop van Bart Verbruggen wil RSC Anderlecht zijn overige sterkhouders aan boord houden tijdens de huidige zomermercato. Maar gemakkelijk zal dat niet worden. Met name rond Zeno Debast lijkt er momenteel één en ander te bewegen.

Zowel de jonge verdediger als zijn werkgever denkt momenteel niet aan een transfer, maar de inkomende aanbiedingen zullen op een bepaald moment toch moeilijk te weigeren zijn. Onder meer La Dernière Heure weet bijvoorbeeld dat zowel Eintracht Frankfurt als Villarreal CF al een concreet bod neerlegde in het Lotto Park, maar die werden allebei categoriek afgewezen. 

De hoogte van die aanbiedingen is vooralsnog onbekend, maar door de lucratieve verkoop van Verbruggen heeft Anderlecht voorlopig geen nood om nog meer spelers te verkopen. Ook Debast gaf al meermaals aan dat hij Anderlecht nog niet persé wil verlaten en dat hij komend seizoen nog voor Paars-Wit wil spelen. Enkel een gigantisch bod lijkt daar verandering in te kunnen brengen.

LEES OOK: Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Nog één jaar Anderlecht?

In mei sprak de jonge Rode Duivel zich bij Eleven Sports nog uit over zijn toekomst. "In principe speel ik volgend seizoen voor Anderlecht. Ik heb een contract tot 2025, de rest zien we wel. Ik wil me nu fit houden voor de nationale ploeg en daarna het voorseizoen bij Anderlecht. Ik heb nog geen telefoontjes uit het buitenland gekregen. Dat is voor het team naast mij, ik hou mij enkel bezig met het voetbalgedeelte”, klonk het toen.

Waar past Debast het best?

Meest recent

Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

1
1
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

47
47
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

24
24
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

123
123
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

58
58
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

89
89
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

477
477
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

352
352
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

300
300
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

281
281
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

130
130
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

538
538
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

454
454
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

287
287
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

163
163
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

431
431
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

219
219
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

297
297
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

84
84
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

195
195
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

449
449
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

464
464

Meer sportnieuws