Stunttransfer? "Carrasco heeft interesse in transfer naar ons"

1798 stemmen
Stunttransfer?

Na een razende start van de mercato, draait de transfercarrousel momenteel aan een iets lager tempo. Maar het is nog enkele weken te gaan tot de transferdeadline en dus belooft het nog een spannende periode te worden voor heel wat spelers. Zo ook voor Yannick Carrasco.

De Rode Duivel heeft inmiddels de voorbereiding weer aangevat bij Atlético Madrid, waar hij in het voorbije seizoen doorgaans een basisspeler was. Maar in de Spaanse hoofdstad is hij inmiddels zijn laatste contractjaar ingegaan. En gezien er van een verlenging momenteel geen sprake is, bestaat de kans dat hij deze zomer vertrekt in het Estadio Wanda Metropolitano.

Optie Barcelona

In de voorbije maanden werd Carrasco alvast gelinkt aan een overstap naar FC Barcelona. De Catalanen hadden dan ook een optie om de flankaanvaller voor een gelimiteerd bedrag over te nemen. Maar vooralsnog deed Barça daar geen beroep op. En dus is het afwachten of ook andere ploegen zich melden voor de 29-jarige. Er doet nu een bijzonder gerucht de ronde.

Cashen in Saudi-Arabië

Volgens Sports Zone zou Carrasco immers een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen maken. Al-Shabab zou hem immers op de verlanglijst hebben gezet. De Saudische club mikte eerst op de komst van Allan Saint-Maximin, maar de Fransman van Newcastle ging niet in op die interesse. En nu zou Carrasco dus het alternatief zijn. Volgens Prince Abdulrahman Bin Turki Bin Abdulaziz, die deel uitmaakt van het bestuur, heeft de Belg interesse. "Carrasco heeft heel erg veel zin om naar Al-Shabab te komen. Net als Alvaro Morata", liet die zich toch wel heel opmerkelijk quoten.

Gaat Carrasco de overstap maken?

Meest recent

Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

19
19
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

239
239
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

127
127
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

65
65
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

160
160
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

238
238
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

103
103
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

336
336
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

125
125
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

205
205
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

566
566
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

41
41
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

102
102
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

296
296
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

193
193
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

154
154
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

114
114
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

189
189
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

481
481
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

94
94
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

501
501
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

112
112
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

368
368
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

558
558
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

160
160

Meer sportnieuws