Stunttransfer? "Carrasco heeft interesse in transfer naar ons"

door
Stunttransfer?

Na een razende start van de mercato, draait de transfercarrousel momenteel aan een iets lager tempo. Maar het is nog enkele weken te gaan tot de transferdeadline en dus belooft het nog een spannende periode te worden voor heel wat spelers. Zo ook voor Yannick Carrasco.

De Rode Duivel heeft inmiddels de voorbereiding weer aangevat bij Atlético Madrid, waar hij in het voorbije seizoen doorgaans een basisspeler was. Maar in de Spaanse hoofdstad is hij inmiddels zijn laatste contractjaar ingegaan. En gezien er van een verlenging momenteel geen sprake is, bestaat de kans dat hij deze zomer vertrekt in het Estadio Wanda Metropolitano.

Optie Barcelona

In de voorbije maanden werd Carrasco alvast gelinkt aan een overstap naar FC Barcelona. De Catalanen hadden dan ook een optie om de flankaanvaller voor een gelimiteerd bedrag over te nemen. Maar vooralsnog deed Barça daar geen beroep op. En dus is het afwachten of ook andere ploegen zich melden voor de 29-jarige. Er doet nu een bijzonder gerucht de ronde.

Cashen in Saudi-Arabië

Volgens Sports Zone zou Carrasco immers een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen maken. Al-Shabab zou hem immers op de verlanglijst hebben gezet. De Saudische club mikte eerst op de komst van Allan Saint-Maximin, maar de Fransman van Newcastle ging niet in op die interesse. En nu zou Carrasco dus het alternatief zijn. Volgens Prince Abdulrahman Bin Turki Bin Abdulaziz, die deel uitmaakt van het bestuur, heeft de Belg interesse. "Carrasco heeft heel erg veel zin om naar Al-Shabab te komen. Net als Alvaro Morata", liet die zich toch wel heel opmerkelijk quoten.

Gaat Carrasco de overstap maken?

Meest recent

Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

0
0
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

12
12
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

6
6
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

104
104
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

63
63
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

58
58
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

109
109
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

222
222
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

216
216
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

44
44
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

101
101
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

188
188
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

107
107
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

173
173
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

174
174
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

408
408
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

354
354
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

165
165
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

136
136
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

227
227
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

81
81
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

391
391
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

124
124

Meer sportnieuws