'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

door
'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

Er zal komend seizoen ongetwijfeld weer een bittere strijd om het behoud in de Jupiler Pro League uitgevochten worden, met zeker twee en mogelijk drie zakkers. Eén van de kandidaten om te degraderen lijkt opnieuw AS Eupen te zijn, want de Panda's verloren met het vertrek van Stef Peeters en Smail Prevljak heel wat kwaliteit en het is afwachten of hun vervangers hetzelfde zullen kunnen brengen. Maar Eupen heeft wel nog enkele troeven achter de hand.


Het kan bijvoorbeeld rekenen op de connecties van zijn Qatarese eigenaars, die uitstekende banden hebben met Paris Saint-Germain - uiteraard ook in Qatarese handen. Daardoor streken vorig seizoen met Teddy Alloh, Garissone Innocent, Nathan Bitumazala en Djeidi Gassama al vier spelers van de Franse grootmacht neer en zij kunnen nog meer navolging krijgen.

Volgens Sacha Tavolieri zou straks ook Kenny Nagera de overstap naar Eupen kunnen maken. De 21-jarige spits mocht in 2021 één keer invallen in de hoofdmacht van PSG, maar heeft momenteel geen uitzicht op speelkansen. Vorig seizoen werd hij al uitgeleend aan FC Lorient B, waar hij acht keer scoorde in 24 wedstrijden. Omdat hij nog een contract tot 2025 heeft in het Parc des Princes, zoekt PSG een oplossing voor hem.

LEES OOK: Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Ervaring opdoen in Eupen

In Eupen zou Nagera ervaring kunnen opdoen, hetzij op huurbasis of definitief. De pocketspits, die zowel centraal als op beide flanken uit de voeten kan, zou er mogelijk mee een vertrek van Konan N'Dri mee kunnen opvangen. Die lijkt immers op weg om een transfer naar OH Leuven te maken, waardoor Eupen één van zijn smaakmakers van vorig seizoen dreigt te verliezen.


Zou dat een goede transfer zijn voor Eupen?

Meest recent

Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

9
9
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

51
51
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

85
85
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

204
204
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

122
122
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

51
51
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

197
197
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

102
102
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

146
146
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

414
414
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

56
56
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

158
158
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

465
465
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

153
153
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

221
221
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

280
280
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

483
483
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

253
253
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

571
571
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

438
438
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

235
235
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

57
57
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

324
324
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

222
222
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

983
983

Meer sportnieuws