'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

53 stemmen
'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

Er zal komend seizoen ongetwijfeld weer een bittere strijd om het behoud in de Jupiler Pro League uitgevochten worden, met zeker twee en mogelijk drie zakkers. Eén van de kandidaten om te degraderen lijkt opnieuw AS Eupen te zijn, want de Panda's verloren met het vertrek van Stef Peeters en Smail Prevljak heel wat kwaliteit en het is afwachten of hun vervangers hetzelfde zullen kunnen brengen. Maar Eupen heeft wel nog enkele troeven achter de hand.


Het kan bijvoorbeeld rekenen op de connecties van zijn Qatarese eigenaars, die uitstekende banden hebben met Paris Saint-Germain - uiteraard ook in Qatarese handen. Daardoor streken vorig seizoen met Teddy Alloh, Garissone Innocent, Nathan Bitumazala en Djeidi Gassama al vier spelers van de Franse grootmacht neer en zij kunnen nog meer navolging krijgen.

Volgens Sacha Tavolieri zou straks ook Kenny Nagera de overstap naar Eupen kunnen maken. De 21-jarige spits mocht in 2021 één keer invallen in de hoofdmacht van PSG, maar heeft momenteel geen uitzicht op speelkansen. Vorig seizoen werd hij al uitgeleend aan FC Lorient B, waar hij acht keer scoorde in 24 wedstrijden. Omdat hij nog een contract tot 2025 heeft in het Parc des Princes, zoekt PSG een oplossing voor hem.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Ervaring opdoen in Eupen

In Eupen zou Nagera ervaring kunnen opdoen, hetzij op huurbasis of definitief. De pocketspits, die zowel centraal als op beide flanken uit de voeten kan, zou er mogelijk mee een vertrek van Konan N'Dri mee kunnen opvangen. Die lijkt immers op weg om een transfer naar OH Leuven te maken, waardoor Eupen één van zijn smaakmakers van vorig seizoen dreigt te verliezen.


Zou dat een goede transfer zijn voor Eupen?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

13
13
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

123
123
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

24
24
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

19
19
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

48
48
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

85
85
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

170
170
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

680
680
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

125
125
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

212
212
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

169
169
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

156
156
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

266
266
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

41
41
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

47
47
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

179
179
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

515
515
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

254
254
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

238
238
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

141
141
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

91
91
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

474
474
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

345
345
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

152
152
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

145
145

Meer sportnieuws