'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

door
'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

Er zal komend seizoen ongetwijfeld weer een bittere strijd om het behoud in de Jupiler Pro League uitgevochten worden, met zeker twee en mogelijk drie zakkers. Eén van de kandidaten om te degraderen lijkt opnieuw AS Eupen te zijn, want de Panda's verloren met het vertrek van Stef Peeters en Smail Prevljak heel wat kwaliteit en het is afwachten of hun vervangers hetzelfde zullen kunnen brengen. Maar Eupen heeft wel nog enkele troeven achter de hand.


Het kan bijvoorbeeld rekenen op de connecties van zijn Qatarese eigenaars, die uitstekende banden hebben met Paris Saint-Germain - uiteraard ook in Qatarese handen. Daardoor streken vorig seizoen met Teddy Alloh, Garissone Innocent, Nathan Bitumazala en Djeidi Gassama al vier spelers van de Franse grootmacht neer en zij kunnen nog meer navolging krijgen.

Volgens Sacha Tavolieri zou straks ook Kenny Nagera de overstap naar Eupen kunnen maken. De 21-jarige spits mocht in 2021 één keer invallen in de hoofdmacht van PSG, maar heeft momenteel geen uitzicht op speelkansen. Vorig seizoen werd hij al uitgeleend aan FC Lorient B, waar hij acht keer scoorde in 24 wedstrijden. Omdat hij nog een contract tot 2025 heeft in het Parc des Princes, zoekt PSG een oplossing voor hem.

LEES OOK: Club NXT schrijft geschiedenis: knalprestatie en finale YL

Ervaring opdoen in Eupen

In Eupen zou Nagera ervaring kunnen opdoen, hetzij op huurbasis of definitief. De pocketspits, die zowel centraal als op beide flanken uit de voeten kan, zou er mogelijk mee een vertrek van Konan N'Dri mee kunnen opvangen. Die lijkt immers op weg om een transfer naar OH Leuven te maken, waardoor Eupen één van zijn smaakmakers van vorig seizoen dreigt te verliezen.


Zou dat een goede transfer zijn voor Eupen?

Meest recent

Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

3
3
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

4
4
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

15
15
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

43
43
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

35
35
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

310
310
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

98
98
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

188
188
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

38
38
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

52
52
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

84
84
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

340
340
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

225
225
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

211
211
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

261
261
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

77
77
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

533
533
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

752
752
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

228
228
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

269
269
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

334
334
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

559
559
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

726
726

Meer sportnieuws