'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

door
'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

Er zal komend seizoen ongetwijfeld weer een bittere strijd om het behoud in de Jupiler Pro League uitgevochten worden, met zeker twee en mogelijk drie zakkers. Eén van de kandidaten om te degraderen lijkt opnieuw AS Eupen te zijn, want de Panda's verloren met het vertrek van Stef Peeters en Smail Prevljak heel wat kwaliteit en het is afwachten of hun vervangers hetzelfde zullen kunnen brengen. Maar Eupen heeft wel nog enkele troeven achter de hand.


Het kan bijvoorbeeld rekenen op de connecties van zijn Qatarese eigenaars, die uitstekende banden hebben met Paris Saint-Germain - uiteraard ook in Qatarese handen. Daardoor streken vorig seizoen met Teddy Alloh, Garissone Innocent, Nathan Bitumazala en Djeidi Gassama al vier spelers van de Franse grootmacht neer en zij kunnen nog meer navolging krijgen.

Volgens Sacha Tavolieri zou straks ook Kenny Nagera de overstap naar Eupen kunnen maken. De 21-jarige spits mocht in 2021 één keer invallen in de hoofdmacht van PSG, maar heeft momenteel geen uitzicht op speelkansen. Vorig seizoen werd hij al uitgeleend aan FC Lorient B, waar hij acht keer scoorde in 24 wedstrijden. Omdat hij nog een contract tot 2025 heeft in het Parc des Princes, zoekt PSG een oplossing voor hem.

LEES OOK: Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

Ervaring opdoen in Eupen

In Eupen zou Nagera ervaring kunnen opdoen, hetzij op huurbasis of definitief. De pocketspits, die zowel centraal als op beide flanken uit de voeten kan, zou er mogelijk mee een vertrek van Konan N'Dri mee kunnen opvangen. Die lijkt immers op weg om een transfer naar OH Leuven te maken, waardoor Eupen één van zijn smaakmakers van vorig seizoen dreigt te verliezen.


Zou dat een goede transfer zijn voor Eupen?

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

88
88
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

90
90
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

117
117
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

144
144
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

183
183
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

218
218
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

211
211
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

231
231
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

154
154
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

326
326
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

146
146
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

282
282
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

510
510
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

516
516
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

301
301
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

72
72
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

205
205
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

551
551
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

155
155

Meer sportnieuws