'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

door
'AS Eupen krijgt opnieuw versterking van PSG'

Er zal komend seizoen ongetwijfeld weer een bittere strijd om het behoud in de Jupiler Pro League uitgevochten worden, met zeker twee en mogelijk drie zakkers. Eén van de kandidaten om te degraderen lijkt opnieuw AS Eupen te zijn, want de Panda's verloren met het vertrek van Stef Peeters en Smail Prevljak heel wat kwaliteit en het is afwachten of hun vervangers hetzelfde zullen kunnen brengen. Maar Eupen heeft wel nog enkele troeven achter de hand.


Het kan bijvoorbeeld rekenen op de connecties van zijn Qatarese eigenaars, die uitstekende banden hebben met Paris Saint-Germain - uiteraard ook in Qatarese handen. Daardoor streken vorig seizoen met Teddy Alloh, Garissone Innocent, Nathan Bitumazala en Djeidi Gassama al vier spelers van de Franse grootmacht neer en zij kunnen nog meer navolging krijgen.

Volgens Sacha Tavolieri zou straks ook Kenny Nagera de overstap naar Eupen kunnen maken. De 21-jarige spits mocht in 2021 één keer invallen in de hoofdmacht van PSG, maar heeft momenteel geen uitzicht op speelkansen. Vorig seizoen werd hij al uitgeleend aan FC Lorient B, waar hij acht keer scoorde in 24 wedstrijden. Omdat hij nog een contract tot 2025 heeft in het Parc des Princes, zoekt PSG een oplossing voor hem.

LEES OOK: Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Ervaring opdoen in Eupen

In Eupen zou Nagera ervaring kunnen opdoen, hetzij op huurbasis of definitief. De pocketspits, die zowel centraal als op beide flanken uit de voeten kan, zou er mogelijk mee een vertrek van Konan N'Dri mee kunnen opvangen. Die lijkt immers op weg om een transfer naar OH Leuven te maken, waardoor Eupen één van zijn smaakmakers van vorig seizoen dreigt te verliezen.


Zou dat een goede transfer zijn voor Eupen?

Meest recent

UCL: Waanzinnige stunt Bodo/Glimt, Leverkusen op rozen

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

17
17
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

93
93
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

200
200
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

511
511
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

142
142
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

44
44
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

158
158
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

18
18
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

115
115
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1228
1228
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

94
94
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

573
573
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

44
44
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

115
115
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

154
154
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

144
144
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

259
259
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

150
150
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

115
115
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

116
116
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

319
319
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

40
40
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

689
689
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

353
353

Meer sportnieuws