'Man City haalt aanvaller weg bij FC Barcelona'

door
'Man City haalt aanvaller weg bij FC Barcelona'

Manchester City beleefde een droomseizoen. De Engelsen staken de triple op zak en schreven zo een stukje Europese voetbalgeschiedenis. Toch gaan ze nu niet op hun lauweren rusten in het Etihad Stadium. Er wordt volop gewerkt aan een ploeg om ook volgend jaar opnieuw te schitteren.

Het geraamte van de ploeg zal waarschijnlijk intact blijven, maar hier en daar zal er een pion aan de kern toegevoegd worden. Mogelijk komt ook Raphinha van FC Barcelona de rangen versterken in Manchester. De winger ging in de zomer van 2022 van Leeds United naar Barça voor 58 miljoen euro. Hij stond vaak in de basis het afgelopen seizoen, maar een onbetwiste pion was hij niet. Raphinha kwam 50 keer in actie en scoorde daarin 10 keer en gaf 12 assists.

City zou volgens Ekrem Konur de situatie ronde de speler nauwlettend in de gaten houden. Pep Gaurdiola en co moeten mogelijk afscheid nemen van Riyad Mahrez. De Algerijnse winger wordt in verband gebracht met een transfer naar het Midden-Oosten, en dus zijn ze bij City op zoek naar een gelijkaardig profiel. Raphinha beantwoordt daaraan.

LEES OOK: Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

Josko Gvardiol

Maar daarmee zou de transferhonger van City niet gestild zijn. De Engelsen zouden naar verluidt ook dicht bij de komst van Josko Gvardiol staan. De Kroatische verdediger zou de overstap maken van RB Leipzig, dat een smak geld zal mogen bijschrijven op de rekening. En zo wordt de kern van City nog wat indrukwekkender.

Moet City Raphinha halen?

Meest recent

'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

2
2
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

37
37
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

70
70
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

37
37
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

439
439
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

255
255
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

104
104
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

266
266
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

193
193
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

321
321
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

328
328
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

122
122
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

453
453
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

232
232
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

93
93
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

392
392
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

365
365
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

279
279
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

217
217
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

284
284
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

490
490
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

187
187

Meer sportnieuws