'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

door
'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

AC Milan mikt volgend seizoen opnieuw op de Scudetto in Italië. De Rossoneri bekijken - zoals zoveel clubs - momenteel waar ze hun kern kunnen versterken. Mogelijk halen de Milanezen nu een ex-speler van Club Brugge om te concurreren met onze landgenoot Charles De Ketelaere.


Volgens Ekrem Konur is Arnaut Danjuma (26) namelijk op weg naar San Siro. De speler werd het afgelopen seizoen door het Spaanse Villarreal uitgeleend aan Tottenham Hotspur, waar hij 12 keer in actie kwam en 2 goals scoorde. Danjuma heeft in Spanje nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 25 miljoen euro kosten.

Danjuma speelde in een niet zo ver verleden nog voor Club Brugge. Blauw-Zwart haalde hem weg in Nederland bij NEC Nijmegen voor 2,8 miljoen euro, een goede investering, zo bleek later. Danjuma speelde 25 duels voor Club en was daarin goed voor 6 goals en 4 assist. Op zijn Belgische palmares prijken een titel en een supercup. Daarna werd hij voor meer dan 16 miljoen euro verkocht aan Bournemouth, waarna het naar Villarreal ging voor meer dan 23 miljoen euro. Nu volgt dus mogelijk een transfer naar San Siro.

LEES OOK: Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Plaatsjes duur in aanval

Met de komst van Danjuma zouden de plaatsjes in de aanval van Milan opnieuw wat duurder worden. Dat is vervelend nieuws voor onze landgenoten Divock Origi en Charles De Ketelaere. Beiden konden zich nog niet doorzetten in Milaan en zullen nu nog wat meer moeten knokken voor hun plaats. De Ketelaere wordt wel al even gelinkt aan een uitleenbeurt aan PSV. Afwachten of die er ook komt.

Zal Danjuma naar Milan gaan?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

124
124
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

34
34
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

79
79
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

21
21
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

179
179
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

159
159
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

65
65
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

136
136
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

50
50
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

299
299
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

256
256
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

508
508
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

395
395
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1348
1348
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

703
703
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

254
254
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws