'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

door
'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

AC Milan mikt volgend seizoen opnieuw op de Scudetto in Italië. De Rossoneri bekijken - zoals zoveel clubs - momenteel waar ze hun kern kunnen versterken. Mogelijk halen de Milanezen nu een ex-speler van Club Brugge om te concurreren met onze landgenoot Charles De Ketelaere.


Volgens Ekrem Konur is Arnaut Danjuma (26) namelijk op weg naar San Siro. De speler werd het afgelopen seizoen door het Spaanse Villarreal uitgeleend aan Tottenham Hotspur, waar hij 12 keer in actie kwam en 2 goals scoorde. Danjuma heeft in Spanje nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 25 miljoen euro kosten.

Danjuma speelde in een niet zo ver verleden nog voor Club Brugge. Blauw-Zwart haalde hem weg in Nederland bij NEC Nijmegen voor 2,8 miljoen euro, een goede investering, zo bleek later. Danjuma speelde 25 duels voor Club en was daarin goed voor 6 goals en 4 assist. Op zijn Belgische palmares prijken een titel en een supercup. Daarna werd hij voor meer dan 16 miljoen euro verkocht aan Bournemouth, waarna het naar Villarreal ging voor meer dan 23 miljoen euro. Nu volgt dus mogelijk een transfer naar San Siro.

LEES OOK: Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Plaatsjes duur in aanval

Met de komst van Danjuma zouden de plaatsjes in de aanval van Milan opnieuw wat duurder worden. Dat is vervelend nieuws voor onze landgenoten Divock Origi en Charles De Ketelaere. Beiden konden zich nog niet doorzetten in Milaan en zullen nu nog wat meer moeten knokken voor hun plaats. De Ketelaere wordt wel al even gelinkt aan een uitleenbeurt aan PSV. Afwachten of die er ook komt.

Zal Danjuma naar Milan gaan?

Meest recent

'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

17
17
Union op toerental: derde winteraanwinst voorgesteld

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

20
20
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

149
149
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

220
220
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

73
73
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

122
122
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

41
41
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

78
78
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

145
145
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

263
263
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

54
54
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

99
99
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

145
145
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

329
329
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

317
317
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

77
77
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

184
184
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

436
436
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

277
277
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

399
399
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

390
390
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

119
119
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

121
121
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

508
508
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

279
279

Meer sportnieuws