'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

206 stemmen
'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

AC Milan mikt volgend seizoen opnieuw op de Scudetto in Italië. De Rossoneri bekijken - zoals zoveel clubs - momenteel waar ze hun kern kunnen versterken. Mogelijk halen de Milanezen nu een ex-speler van Club Brugge om te concurreren met onze landgenoot Charles De Ketelaere.


Volgens Ekrem Konur is Arnaut Danjuma (26) namelijk op weg naar San Siro. De speler werd het afgelopen seizoen door het Spaanse Villarreal uitgeleend aan Tottenham Hotspur, waar hij 12 keer in actie kwam en 2 goals scoorde. Danjuma heeft in Spanje nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 25 miljoen euro kosten.

Danjuma speelde in een niet zo ver verleden nog voor Club Brugge. Blauw-Zwart haalde hem weg in Nederland bij NEC Nijmegen voor 2,8 miljoen euro, een goede investering, zo bleek later. Danjuma speelde 25 duels voor Club en was daarin goed voor 6 goals en 4 assist. Op zijn Belgische palmares prijken een titel en een supercup. Daarna werd hij voor meer dan 16 miljoen euro verkocht aan Bournemouth, waarna het naar Villarreal ging voor meer dan 23 miljoen euro. Nu volgt dus mogelijk een transfer naar San Siro.

LEES OOK: Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Plaatsjes duur in aanval

Met de komst van Danjuma zouden de plaatsjes in de aanval van Milan opnieuw wat duurder worden. Dat is vervelend nieuws voor onze landgenoten Divock Origi en Charles De Ketelaere. Beiden konden zich nog niet doorzetten in Milaan en zullen nu nog wat meer moeten knokken voor hun plaats. De Ketelaere wordt wel al even gelinkt aan een uitleenbeurt aan PSV. Afwachten of die er ook komt.

Zal Danjuma naar Milan gaan?

Meest recent

Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

36
36
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

94
94
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

23
23
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

111
111
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

204
204
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

585
585
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

34
34
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

130
130
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

181
181
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

116
116
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

103
103
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

299
299
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

456
456
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

184
184
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

685
685
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

705
705
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

120
120
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

93
93
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

182
182
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

219
219
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

93
93
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

25
25
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

83
83
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

139
139
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

431
431

Meer sportnieuws