'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

door
'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

AC Milan mikt volgend seizoen opnieuw op de Scudetto in Italië. De Rossoneri bekijken - zoals zoveel clubs - momenteel waar ze hun kern kunnen versterken. Mogelijk halen de Milanezen nu een ex-speler van Club Brugge om te concurreren met onze landgenoot Charles De Ketelaere.


Volgens Ekrem Konur is Arnaut Danjuma (26) namelijk op weg naar San Siro. De speler werd het afgelopen seizoen door het Spaanse Villarreal uitgeleend aan Tottenham Hotspur, waar hij 12 keer in actie kwam en 2 goals scoorde. Danjuma heeft in Spanje nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 25 miljoen euro kosten.

Danjuma speelde in een niet zo ver verleden nog voor Club Brugge. Blauw-Zwart haalde hem weg in Nederland bij NEC Nijmegen voor 2,8 miljoen euro, een goede investering, zo bleek later. Danjuma speelde 25 duels voor Club en was daarin goed voor 6 goals en 4 assist. Op zijn Belgische palmares prijken een titel en een supercup. Daarna werd hij voor meer dan 16 miljoen euro verkocht aan Bournemouth, waarna het naar Villarreal ging voor meer dan 23 miljoen euro. Nu volgt dus mogelijk een transfer naar San Siro.

LEES OOK: Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Plaatsjes duur in aanval

Met de komst van Danjuma zouden de plaatsjes in de aanval van Milan opnieuw wat duurder worden. Dat is vervelend nieuws voor onze landgenoten Divock Origi en Charles De Ketelaere. Beiden konden zich nog niet doorzetten in Milaan en zullen nu nog wat meer moeten knokken voor hun plaats. De Ketelaere wordt wel al even gelinkt aan een uitleenbeurt aan PSV. Afwachten of die er ook komt.

Zal Danjuma naar Milan gaan?

Meest recent

Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

85
85
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

15
15
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

26
26
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

50
50
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

43
43
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

222
222
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

77
77
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

74
74
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

108
108
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

109
109
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

87
87
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

85
85
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

83
83
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

82
82
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

100
100
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

361
361
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

84
84
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

329
329
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

134
134
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

51
51
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

66
66
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

412
412
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

153
153
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

488
488
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

501
501

Meer sportnieuws