'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

door
'De Ketelaere krijgt ex-speler Club Brugge als concurrent'

AC Milan mikt volgend seizoen opnieuw op de Scudetto in Italië. De Rossoneri bekijken - zoals zoveel clubs - momenteel waar ze hun kern kunnen versterken. Mogelijk halen de Milanezen nu een ex-speler van Club Brugge om te concurreren met onze landgenoot Charles De Ketelaere.


Volgens Ekrem Konur is Arnaut Danjuma (26) namelijk op weg naar San Siro. De speler werd het afgelopen seizoen door het Spaanse Villarreal uitgeleend aan Tottenham Hotspur, waar hij 12 keer in actie kwam en 2 goals scoorde. Danjuma heeft in Spanje nog een contract tot midden 2026 en moet volgens Transfermarkt momenteel 25 miljoen euro kosten.

Danjuma speelde in een niet zo ver verleden nog voor Club Brugge. Blauw-Zwart haalde hem weg in Nederland bij NEC Nijmegen voor 2,8 miljoen euro, een goede investering, zo bleek later. Danjuma speelde 25 duels voor Club en was daarin goed voor 6 goals en 4 assist. Op zijn Belgische palmares prijken een titel en een supercup. Daarna werd hij voor meer dan 16 miljoen euro verkocht aan Bournemouth, waarna het naar Villarreal ging voor meer dan 23 miljoen euro. Nu volgt dus mogelijk een transfer naar San Siro.

LEES OOK: ‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Plaatsjes duur in aanval

Met de komst van Danjuma zouden de plaatsjes in de aanval van Milan opnieuw wat duurder worden. Dat is vervelend nieuws voor onze landgenoten Divock Origi en Charles De Ketelaere. Beiden konden zich nog niet doorzetten in Milaan en zullen nu nog wat meer moeten knokken voor hun plaats. De Ketelaere wordt wel al even gelinkt aan een uitleenbeurt aan PSV. Afwachten of die er ook komt.

Zal Danjuma naar Milan gaan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

1
1
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

24
24
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

49
49
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

66
66
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

53
53
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

102
102
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

205
205
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

351
351
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

668
668
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

132
132
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

83
83
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

87
87
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

108
108
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

463
463
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

272
272
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

133
133
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

114
114
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

430
430
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

610
610
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

327
327
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

142
142
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

110
110
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85

Meer sportnieuws