'Club Brugge heeft beet en shopt weer in de MLS'

door
'Club Brugge heeft beet en shopt weer in de MLS'

Club Brugge kreeg een vette cheque na de transfer van Abakar Sylla en daardoor zijn er terug miljoenen euro's beschikbaar om versterking te halen. Blauw-Zwart heeft volgens de doorgaans zeer goed geïnformeerde Amerikaanse journalist Tom Bogert een volgende speler beet. Club Brugge gaat weer shoppen in de Major League Soccer.


Volgens Bogert staat Club Brugge op het punt om de Spaanse jeugdinternational Alejandro Granados weg te halen bij Orlando City. De amper 17-jarige middenvelder kost Club Brugge 1,8 miljoen euro. De jongeling was met Spanje actief op het EK U17.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Derde speler uit de MLS

Granados speelde nog maar één keer voor Orlando City in de Major League Soccer. Hij speelde voornamelijk voor het tweede elftal. De technisch vaardige speler zal doorgeschoven worden naar Club NXT, waar toch al de nodige buitenlandse spelers actief zijn. De verwachting is dus dat Club Brugge weldra de komst van de jongeling gaat aankondigen. Club Brugge scout al jaren in de MLS en na Tajon Buchanan en Mauricio Cuevas (ondertussen al terug bij LA Galaxy) is Granados dus de volgende speler die uit die richting komt.

Een goede aanwinst voor Club?

Meest recent

Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

29
29
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

39
39
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

97
97
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

69
69
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

92
92
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

253
253
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

230
230
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

292
292
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

476
476
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

76
76
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

140
140
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

383
383
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

79
79
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

121
121
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

329
329
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

316
316
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

972
972
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

137
137
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

351
351
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

538
538
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

608
608
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

863
863
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

297
297
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

720
720

Meer sportnieuws