'AA Gent zet zinnen op verrassende vleugelaanvaller'

door
'AA Gent zet zinnen op verrassende vleugelaanvaller'

AA Gent is ambitieus voor het komende seizoen. De Buffalo's kunnen zich na de overname volledig op het sportieve richten en zijn volop bezig met de voorbereiding. Daar hoort natuurlijk ook de nodige transferactiviteit bij.


Gent haalde al verschillende aanwinsten aan boord. Zo werden Tsuyoshi Watanabe en Ismaël Kandouss weggeplukt bij respectievelijk Kortrijk en Union SG. Daarmee wordt geanticipeerd op een mogelijk vertrek van Joseph Okumu, die schermt met interesse van het Franse Stade Reims. Ook in het aanvallende compartiment wil Gent zich versterken. Met Gift Orban, Hugo Cuypers en Tarik Tissoudali beschikt het over drie klasbakken, maar op het verlanglijstje staat nog een rechterflankaanvaller.

Gent toonde interesse voor Ali Jasim. De jonge Iraniër zou gehaald worden bij Al-Kahrbaa Club, een club uit zijn thuisland. Volgens Sacha Tavolieri was die deal zo goed als in kannen en kruiken, maar is hij nu ook verrassend van de baan. De journalist schrijft op Twitter dat er een akkoord was met de club van de speler, maar dat de Oost-Vlamingen zich niet konden vinden in het gedrag van Ali Jasim. Die zou namelijk twee opeenvolgende afspraken gemist hebben in verband met zijn visumaanvraag, waarop Gent de stekker uit de deal zou getrokken hebben. Gent moet dus op zoek naar een nieuw doelwit.

LEES OOK: Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

FC Metz

Die zouden de Gentenaren volgens Tavolieri gevonden hebben bij FC Metz in de persoon van Ablie Jallow. De Gambiaanse flankspeler werd van augustus 2020 tot juni 2022 uitgeleend aan RFC Seraing en kent onze competitie dus. Het afgelopen seizoen was Jallow goed voor 6 goals en 6 assists in de Ligue 2. De speler heeft nog een contract tot midden 2025 bij zijn huidige club en moet 1,5 miljoen euro kosten (Transfermarkt).

Moet Gent Jallow halen?

Meest recent

Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

10
10
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

10
10
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

27
27
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

8
8
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

97
97
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

120
120
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

193
193
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

75
75
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

54
54
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

368
368
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

224
224
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

299
299
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

497
497
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

278
278
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

49
49
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

90
90
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

99
99
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

196
196
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

63
63
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

246
246
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

410
410
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

338
338
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

168
168
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

103
103
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

730
730

Meer sportnieuws