Nieuwe klap voor Lukaku in eeuwige zoektocht naar nieuwe club

door
Nieuwe klap voor Lukaku in eeuwige zoektocht naar nieuwe club

De transfersaga van Romelu Lukaku blijft maar duren. De Belgische spits schoot een eventueel verlengd verblijf bij Inter Milan neer door contact op te nemen met rivaal Juventus. 'Big Rom' is ook nog steeds een speler van Chelsea, waar hij vandaag opnieuw moest beginnen trainen. 


Al zal Lukaku zijn terugkeer naar Londen toch ietwat anders hebben ingebeeld. De Rode Duivel moet immers meetrainen met de beloftenselectie van Chelsea, aangezien het eerste team afreisde naar de Verenigde Staten. Dat weet Het Laatste Nieuws te vertellen. Lukaku sloot te laat aan na zijn vakantie en moet zich nu tevreden stellen met een voorbereiding bij de beloften. 

LEES OOK: 'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

TRANSFERPERIKELEN

En dan is het nog maar de vraag waar de Belgische goalgetter volgend seizoen aan de slag gaat. Juventus wil 'Big Rom' nog steeds binnenhalen, al zijn de fans van de Oude Dame niet meteen opgezet met de komst van Lukaku. Coach Allegri dringt bij het bestuur echter aan om de handtekening van Lukaku zo snel mogelijk vast te leggen. Alles hangt echter af van de transfer van Dusan Vlahovic. Juventus zou zo'n 40 miljoen euro willen neerleggen. 

En dan is er nog de interesse uit de woestijn. Al Hilal blijft azen op de Rode Duivel en zou bereidt zijn 50 miljoen euro neer te leggen voor Lukaku. De Belg heeft echter zelf al laten optekenen dat hij een verhuis naar het Midden-Oosten niet meteen ziet zitten. 

Waar speelt Lukaku volgend seizoen?

Meest recent

Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

361
361
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

57
57
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

38
38
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

55
55
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

243
243
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

124
124
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

203
203
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

70
70
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

229
229
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

19
19
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

402
402
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

176
176
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

63
63
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

509
509
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

106
106
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

108
108
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

62
62
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

238
238
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

146
146
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

112
112
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

37
37
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

174
174

Meer sportnieuws