'STVV haalt oude bekende na enkele weken weer terug'

209 stemmen
'STVV haalt oude bekende na enkele weken weer terug'

Bij STVV kenden ze al een zeer drukke mercato en de Kanaries zijn allerminst klaar met hun huiswerk. Zoals eerder gemeld willen ze nog een vijftal spelers naar Stayen halen, maar één dossier is best verrassend te noemen. Dat meldt Het Belang van Limburg vandaag in zijn krant.


STVV nam enkele weken geleden afscheid van Wolke Janssens. De rechterflankverdediger had al maanden eerder aangegeven dat hij niet zou gaan verlengen en er vonden daarom niet echt gesprekken plaats om te praten over een nieuwe verbintenis. Janssens hoopte op een transfer naar het buitenland, maar die zoektocht lijkt toch minder goed te verlopen dan gehoopt. Er was interesse vanuit Polen, maar tot op heden vond hij nog niet de juiste club.

LEES OOK: Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

Drukke mercato

Volgens de krant is STVV bereid om Janssens terug een nieuw contract aan te bieden. De speler zelf houdt nog alle opties open, maar de kans is zeker aanwezig dat hij alsnog verder zal doen bij de Kanaries. Dat zou voor STVV geen slechte zaak zijn, want een goede degelijke Belgische speler als Janssens is altijd welkom.  STVV zocht al een tijdje naar een rechterflankspeler, maar vond die tot op heden niet. Mogelijk is Janssens dus de 'nieuwe' aanwinst.

STVV haalde de afgelopen weken met Joselpho Barnes, Frederic Ananou, Bruno Godeau, Ryotaro Ito, Rihito Yamamoto en Ryoya Ogawa al heel wat nieuwe spelers. Volgens de Limburgse krant gaan daar dus nog vijf spelers aan worden toegevoegd.

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?
100

Gaat Janssens alsnog blijven?

Meest recent

Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

191
191
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

753
753
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

27
27
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

298
298
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

95
95
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

255
255
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

465
465
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

131
131
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

103
103
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

245
245
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

188
188
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

187
187
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

629
629
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

491
491
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

545
545
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

235
235
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

833
833
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

703
703
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

159
159
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

264
264
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

483
483

Meer sportnieuws