'STVV haalt oude bekende na enkele weken weer terug'

door
'STVV haalt oude bekende na enkele weken weer terug'

Bij STVV kenden ze al een zeer drukke mercato en de Kanaries zijn allerminst klaar met hun huiswerk. Zoals eerder gemeld willen ze nog een vijftal spelers naar Stayen halen, maar één dossier is best verrassend te noemen. Dat meldt Het Belang van Limburg vandaag in zijn krant.


STVV nam enkele weken geleden afscheid van Wolke Janssens. De rechterflankverdediger had al maanden eerder aangegeven dat hij niet zou gaan verlengen en er vonden daarom niet echt gesprekken plaats om te praten over een nieuwe verbintenis. Janssens hoopte op een transfer naar het buitenland, maar die zoektocht lijkt toch minder goed te verlopen dan gehoopt. Er was interesse vanuit Polen, maar tot op heden vond hij nog niet de juiste club.

LEES OOK: Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Drukke mercato

Volgens de krant is STVV bereid om Janssens terug een nieuw contract aan te bieden. De speler zelf houdt nog alle opties open, maar de kans is zeker aanwezig dat hij alsnog verder zal doen bij de Kanaries. Dat zou voor STVV geen slechte zaak zijn, want een goede degelijke Belgische speler als Janssens is altijd welkom.  STVV zocht al een tijdje naar een rechterflankspeler, maar vond die tot op heden niet. Mogelijk is Janssens dus de 'nieuwe' aanwinst.

STVV haalde de afgelopen weken met Joselpho Barnes, Frederic Ananou, Bruno Godeau, Ryotaro Ito, Rihito Yamamoto en Ryoya Ogawa al heel wat nieuwe spelers. Volgens de Limburgse krant gaan daar dus nog vijf spelers aan worden toegevoegd.

Gaat Janssens alsnog blijven?

Meest recent

Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

5
5
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

9
9
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

176
176
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

246
246
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

661
661
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

174
174
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

232
232
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

250
250
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

236
236
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

336
336
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

185
185
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

290
290
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

223
223
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

310
310
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2858
2858
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

615
615
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

418
418
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

317
317
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

221
221
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

461
461
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

178
178
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1333
1333
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

573
573
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1741
1741
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

502
502

Meer sportnieuws