Fredberg onder vuur bij JPL-club: "Nooit tegenvoorstel gekregen"

671 stemmen
Fredberg onder vuur bij JPL-club:

Lucas Stassin werd genoemd als een zeer waarschijnlijke vertrekker bij RSC Anderlecht, en KVC Westerlo was bereid om de aanvaller over te nemen. Plots is een transfer helemaal van de baan en daarover is Hasan Cetinkaya, vicevoorzitter van Westerlo, niet te spreken.


Sudpresse meldde onlangs dat Stassin mogelijk toch bij Anderlecht zou blijven. De spits, die vorig seizoen indruk maakte bij de RSCA Futures, is nochtans zijn laatste contractjaar ingegaan. Hij leek op weg naar KVC Westerlo, een doorbraak werd evenwel niet gevonden. Volgens de Franstalige krant zou het paars-witte bestuur nu ietwat verrassend hebben beslist dat hij toch moet blijven.

Zo zou Stassin opnieuw het speerpunt van de Futures moeten worden. Of die ommekeer ook gepaard gaat met een contractverlenging, is voorlopig niet duidelijk. Indien de spits niet bijtekent, zou hij volgend jaar gratis kunnen vertrekken. Cetinkaya, vicevoorzitter van Westerlo, verklaarde aan Gazet van Antwerpen dat hij maar liefst drie keer een bod uitbracht op Stassin, naar zijn mening goede en eerlijke voorstellen.

LEES OOK: 'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

Nooit een tegenvoorstel van Anderlecht

Anderlecht weigerde echter elk aanbod, zonder een tegenvoorstel te doen. “Nu willen ze hem bij de beloften uitspelen. Is dat het juiste project voor een jongen van 18 jaar?” zegt Cetinkaya. “Die heeft ook perspectief nodig. Wij willen nu al aan zijn toekomst bouwen. Iedereen praat nu over De Cuyper, maar het is goed Westerlo dat hem de voorbije jaren de tijd en de kansen heeft gegeven om zich te ontplooien.”

Stassin moet hoger spelen dan de Futures

Meest recent

"Zoals in 1986": Degryse voorspelt opvallend WK-scenario

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

5
5
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

22
22
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

81
81
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

93
93
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

59
59
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

295
295
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

43
43
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

419
419
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

624
624
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

142
142
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

295
295
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

842
842
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

518
518
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

141
141
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

885
885
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

235
235
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

312
312
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

186
186
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

68
68
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

88
88
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

166
166
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

609
609

Meer sportnieuws