'Bayern slaat eerste slag en haalt sterkhouder Man City'

door
'Bayern slaat eerste slag en haalt sterkhouder Man City'

Bayern München kende een bijzonder woelige periode met het ontslag van trainer Julian Nagelsmann, sportief directeur Hasan Salihamidzic en CEO Oliver Kahn in de laatste vier maanden. Deze zomer nemen ze echter een nieuwe start en daarvoor willen ze ook enkele stevige transfers doen. Terwijl er nog hard gewerkt wordt aan de komst van Harry Kane, hebben ze een andere bekende naam wel al beet.


Als Kane straks naar Bayern afzakt, zal hij al één landgenoot tegenkomen in de kleedkamer. Sky-journalist Florian Plettenberg laat immers weten dat Kyle Walker zijn jawoord gegeven heeft aan de Duitse recordkampioen. Er zou een persoonlijk akkoord bereikt zijn met de rechtsachter van Manchester City, voor wie een contract tot 2025 klaarligt. In die overeenkomst wordt ook een optie voor een extra jaar opgenomen.

Bayern moet wel nog een overeenkomst zien te vinden met Manchester City, maar dat houdt doorgaans zijn spelers niet tegen als ze absoluut willen vertrekken. Walker was naar verluidt ontevreden omdat hij in de laatste weken van het seizoen een paar keer op de bank plaats moest nemen. Hij werd het slachtoffer van de tactische keuzes van Pep Guardiola, die alsmaar vaker koos voor een achterhoede met vier centrale verdedigers met John Stones als inschuivende man. Zo zat Walker ook in de Champions League-finale op de bank.

LEES OOK: Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Derde aanwinst voor Bayern

Bij Bayern moet Walker de derde aanwinst van deze zomer worden, want eerder legden ze ook al de transfervrije spelers Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphaël Guerreiro (Dortmund) vast. Voor City is hij dan weer de tweede oudgediende die deze zomer vertrekt, want aanvoerder Ilkay Gündogan koos eerder al voor een overstap naar FC Barcelona. Walker was zes jaar bij City aan de slag, nadat hij in 2017 voor 53 miljoen euro overgenomen werd van Tottenham.


Is zijn vertrek een groot verlies voor Man City?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

30
30
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

52
52
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

105
105
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

33
33
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

43
43
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

431
431
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

81
81
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

81
81
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

256
256
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

210
210
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

380
380
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

177
177
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

145
145
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

201
201
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

160
160
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

250
250
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

211
211
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

52
52
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

306
306
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

376
376
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

56
56
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

202
202

Meer sportnieuws