'Bayern slaat eerste slag en haalt sterkhouder Man City'

door
'Bayern slaat eerste slag en haalt sterkhouder Man City'

Bayern München kende een bijzonder woelige periode met het ontslag van trainer Julian Nagelsmann, sportief directeur Hasan Salihamidzic en CEO Oliver Kahn in de laatste vier maanden. Deze zomer nemen ze echter een nieuwe start en daarvoor willen ze ook enkele stevige transfers doen. Terwijl er nog hard gewerkt wordt aan de komst van Harry Kane, hebben ze een andere bekende naam wel al beet.


Als Kane straks naar Bayern afzakt, zal hij al één landgenoot tegenkomen in de kleedkamer. Sky-journalist Florian Plettenberg laat immers weten dat Kyle Walker zijn jawoord gegeven heeft aan de Duitse recordkampioen. Er zou een persoonlijk akkoord bereikt zijn met de rechtsachter van Manchester City, voor wie een contract tot 2025 klaarligt. In die overeenkomst wordt ook een optie voor een extra jaar opgenomen.

Bayern moet wel nog een overeenkomst zien te vinden met Manchester City, maar dat houdt doorgaans zijn spelers niet tegen als ze absoluut willen vertrekken. Walker was naar verluidt ontevreden omdat hij in de laatste weken van het seizoen een paar keer op de bank plaats moest nemen. Hij werd het slachtoffer van de tactische keuzes van Pep Guardiola, die alsmaar vaker koos voor een achterhoede met vier centrale verdedigers met John Stones als inschuivende man. Zo zat Walker ook in de Champions League-finale op de bank.

LEES OOK: Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Derde aanwinst voor Bayern

Bij Bayern moet Walker de derde aanwinst van deze zomer worden, want eerder legden ze ook al de transfervrije spelers Konrad Laimer (RB Leipzig) en Raphaël Guerreiro (Dortmund) vast. Voor City is hij dan weer de tweede oudgediende die deze zomer vertrekt, want aanvoerder Ilkay Gündogan koos eerder al voor een overstap naar FC Barcelona. Walker was zes jaar bij City aan de slag, nadat hij in 2017 voor 53 miljoen euro overgenomen werd van Tottenham.


Is zijn vertrek een groot verlies voor Man City?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

14
14
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

16
16
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

32
32
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

18
18
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

21
21
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

105
105
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

47
47
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

25
25
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

151
151
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

26
26
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

538
538
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

231
231
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

185
185
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

89
89
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

102
102
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

60
60
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

105
105
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

685
685
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

180
180
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

318
318
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

671
671
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

280
280
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

98
98
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws