Real-coach Ancelotti moet torenhoge boete betalen

328
Real-coach Ancelotti moet torenhoge boete betalen

Carlo Ancelotti, de trainer van Real Madrid, wordt door de Spaanse staat beschuldigd van belastingfraude. De oefenmeester van 'De Koninklijke' zou in 2014 zijn inkomsten uit portretrechten niet hebben aangegeven. Dat maakte de Spaanse rechtbank woensdag bekend. 


Ancelotti, die volgend jaar aan de slag gaat als bondscoach bij Brazilië, ontkent de feiten niet. De fiscus zou door het niet aangeven van de portretrechten 386 361 euro zijn misgelopen. “Het is duidelijk dat er voldoende aanwijzingen zijn om aan te nemen dat de onderzochte feiten nadelig zouden kunnen zijn voor de fiscus en dus ook strafbaar”, aldus de bevoegde rechter in Madrid. 

De Spaanse belastingdienst gaf nog te weten dat de Real-trainer in 2014 zijn inkomsten als coach wel had aangegeven, maar niet die uit portretrechten en andere inkomstenbronnen. De rechtbank besloot ook een vordering uit 2015 te verwerpen aangezien de Italiaanse oefenmeester toen nog een Britse belastingplichtige was. 

LEES OOK: Onverwachte held bezorgt Mourinho winnende rentree bij Real

PALMARES

Ancelotti is één van de meest succesvolle coaches in de geschiedenis van Real Madrid. In twee passages won hij er twee keer de Champions League, twee keer de UEFA Super Cup, twee keer het wereldkampioenschap voor clubs, één landstitel, twee keer de Copa del Rey en één keer de Supercopa de Espana. 

🚀

Zal Ancelotti evenveel succes kennen als bondscoach van Brazilië?

Meest recent

'Leko houdt adem in: strijd om Tresoldi barst los'

In het slot van de mercato lijkt er plots nog heel wat te bewegen bij Club Brugge. Op inkomend ...

73
73
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: goudhaantje pakt koffers'

Club Brugge streek deze zomer al zo'n 80 miljoen op aan transferinkomsten, maar in het slot van de ...

133
133
De Bruyne verbaast met straffe uitspraken na glansrol

Kevin De Bruyne (35) kende een moeilijk WK waar hij niet echt zijn stempel kon drukken bij de Rode ...

38
38
Vandenbempt voorspelt JPL-revelatie: “Hij toont lef”

De Jupiler Pro League is drie speeldagen ver en de analisten maken al een eerste (vroege) balans op. ...

114
114
Vanderbiest onder druk bij KV Mechelen: “Labiele omstandigheden”

KV Mechelen is niet goed gestart aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. Malinwa stond ...

139
139
'Last-minute vuurwerk bij Club: megadeal in stroomversnelling'

Club Brugge haalde deze zomer al een riant bedrag op met de verkoop van verschillende spelers. En ...

378
378
'Straffe JPL-comeback Bodart; ook KVM haalt oude bekende'

Het eindspel is stilaan ingezet op de zomerse transferperiode. Maar er zitten nog heel wat ...

231
231
Hard dilemma Van Bommel: grote naam gedumpt bij Duivels?

Eind september vatten de Rode Duivels hun Nations League-campagne aan met een XXL-interlandperiode ...

683
683
Club shopt bij Kompany: opvallende transferdetail lekt uit

Even leek het erop dat Club Brugge na de komst van Matteo Dams klaar was met zijn transferwerk aan ...

524
524
'Liverpool tot uiterste: spectaculaire opvolger Salah nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

156
156
Hans Vanaken emotioneel: boodschap Club raakt diep

Hij heeft in Brugge intussen zowat alles meegemaakt. Grote overwinningen, prijzen, moeilijke ...

419
419
Engeland schrikt van bekentenis Tielemans: “Wat?”

Een luchtige uitspraak van Youri Tielemans zorgt plots voor ophef in Engeland. Na de pijnlijke ...

198
198
'Club Brugge zet record scherper: kaap van 50 miljoen'

Vooraf werd al aangekondigd dat Club Brugge wel eens een bijzonder drukke zomer tegemoet kon gaan. ...

729
729
Lardot velt verdict: Antwerp en Club Brugge bevoordeeld?

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag drie op het programma. Zoals gebruikelijk ...

700
700
Sam Kerkhofs bracht Steven Defour op een verrassend pad

Steven Defour heeft door de jaren heen heel wat meegemaakt, zowel op als naast het voetbalveld. De ...

137
137
'Ahoka neemt afscheid: Antwerp all-in voor vervanger'

Terwijl de fans nog altijd aan het bekomen zijn, gaat Antwerp na het knotsgekke 4-4 gelijkspel tegen ...

307
307
'Club Brugge pakt uit: winger Bayern medisch gekeurd'

Ruim een week voor het sluiten van de transfermarkt leek het inkomend huiswerk van Club Brugge al ...

630
630
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

269
269
Kwalijk gerucht: 'Trainer kreeg commissie op transfer Club'

Bij Club Brugge lijken ze voorlopig klaar te zijn met hun inkomende transferhuiswerk, tenzij ze ...

330
330
Debast eindelijk weer voetballer: "Het was niet makkelijk"

Rudi Garcia rekende de voorbije dagen af met de voetbalbond na zijn ontslag als bondscoach van de ...

50
50
Doku haalt stevig uit naar Rudi Garcia

De Rode Duivels beginnen in september aan hun nieuwe campagne in de Nations League met Mark van ...

642
642
'Nieuwe twist: Lille krijgt volgende bod op Fernandez-Pardo'

Het is een zeer bewogen zomer voor Matias Fernandez-Pardo. De 21-jarige aanvaller was eerst de grote ...

102
102
Borkelmans heeft zeer straffe uitdaging beet

Sinds zijn passage als assistent van Marc Wilmots bij de Rode Duivels is er in de Belgische ...

88
88
Ruben Van Gucht maandenlang gevolgd: opmerkelijke onthulling

Ruben Van Gucht blijft schijnbaar overal opduiken. Controversieel of niet, aan aandacht ...

84
84
Schotse baas komt met straffe onthulling over Pocognoli

Sébastien Pocognoli heeft deze zomer na zijn vertrek bij AS Monaco snel een nieuwe uitdaging ...

93
93

Meer sportnieuws