'Kassa Club Brugge rinkelt weer: speler verlaat stage'

door
'Kassa Club Brugge rinkelt weer: speler verlaat stage'

Club Brugge had deze zomer zijn huiswerk aan inkomende zijde bijzonder snel gemaakt met de komst van Michal Skoras, Victor Barbera, Igor Thiago en Hugo Vetlesen. Enkel de zware blessure van Joe Bursik gooide nog roet in het eten, waardoor een nieuwe doelman nog welkom is. Verder maken ze in Brugge nu vooral werk van uitgaande transfers. Met Clinton Mata en Noa Lang vertrokken al twee sterkhouder en nu staat de volgende grote uitgaande transfer op til.


Abakar Sylla werd al een tijdje het hof gemaakt door Strasbourg en volgens Het Nieuwsblad staat die transfer op het punt om afgerond te worden. De Ivoriaanse verdediger was nog mee op stage in Nederland en speelde woensdag zelfs nog een uur mee in de oefenmatch tegen Feyenoord, maar zou donderdag de ochtendtraining al verlaten hebben om zijn transfer in Frankrijk te gaan afronden.

Strasbourg zou de medische testen van Sylla ook al voor vrijdag ingepland hebben, waarna de deal helemaal rond zal zijn. Club Brugge doet financieel een uitstekende zaak, want het vangt een transfersom die minimaal 20 miljoen euro zal bedragen. Dat bedrag kan met bonussen nog oplopen. Niet slecht voor een speler die twee jaar geleden voor amper 200.000 euro binnengehaald werd en sindsdien 28 wedstrijden in de hoofdmacht speelde.

LEES OOK: Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

Duurste aankoop ooit

Bij Strasbourg wordt Sylla de duurste inkomende transfer ooit, want tot dusver hadden de Fransen nooit meer dan 10 miljoen euro voor een speler betaald. Dat bedrag wordt nu verdubbeld, met dank aan de recente overname door Todd Boehly, de Amerikaanse miljardair die ook Chelsea in handen heeft. Sylla zal ongetwijfeld hopen dat hij via de Ligue 1 de stap naar de Premier League zal kunnen zetten.


Had Club Brugge hem langer moeten houden?

Meest recent

Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

9
9
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

5
5
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

65
65
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

19
19
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

32
32
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

133
133
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

126
126
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

85
85
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

33
33
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

301
301
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

155
155
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

226
226
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

510
510
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

150
150
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

105
105
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

245
245
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

60
60
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

74
74
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

69
69
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

211
211
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

129
129
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

120
120
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

717
717
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

156
156

Meer sportnieuws