'Kassa Club Brugge rinkelt weer: speler verlaat stage'

door
'Kassa Club Brugge rinkelt weer: speler verlaat stage'

Club Brugge had deze zomer zijn huiswerk aan inkomende zijde bijzonder snel gemaakt met de komst van Michal Skoras, Victor Barbera, Igor Thiago en Hugo Vetlesen. Enkel de zware blessure van Joe Bursik gooide nog roet in het eten, waardoor een nieuwe doelman nog welkom is. Verder maken ze in Brugge nu vooral werk van uitgaande transfers. Met Clinton Mata en Noa Lang vertrokken al twee sterkhouder en nu staat de volgende grote uitgaande transfer op til.


Abakar Sylla werd al een tijdje het hof gemaakt door Strasbourg en volgens Het Nieuwsblad staat die transfer op het punt om afgerond te worden. De Ivoriaanse verdediger was nog mee op stage in Nederland en speelde woensdag zelfs nog een uur mee in de oefenmatch tegen Feyenoord, maar zou donderdag de ochtendtraining al verlaten hebben om zijn transfer in Frankrijk te gaan afronden.

Strasbourg zou de medische testen van Sylla ook al voor vrijdag ingepland hebben, waarna de deal helemaal rond zal zijn. Club Brugge doet financieel een uitstekende zaak, want het vangt een transfersom die minimaal 20 miljoen euro zal bedragen. Dat bedrag kan met bonussen nog oplopen. Niet slecht voor een speler die twee jaar geleden voor amper 200.000 euro binnengehaald werd en sindsdien 28 wedstrijden in de hoofdmacht speelde.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

Duurste aankoop ooit

Bij Strasbourg wordt Sylla de duurste inkomende transfer ooit, want tot dusver hadden de Fransen nooit meer dan 10 miljoen euro voor een speler betaald. Dat bedrag wordt nu verdubbeld, met dank aan de recente overname door Todd Boehly, de Amerikaanse miljardair die ook Chelsea in handen heeft. Sylla zal ongetwijfeld hopen dat hij via de Ligue 1 de stap naar de Premier League zal kunnen zetten.


Had Club Brugge hem langer moeten houden?

Meest recent

Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

4
4
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

34
34
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

53
53
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

23
23
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

32
32
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

44
44
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

19
19
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

387
387
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

105
105
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

110
110
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

362
362
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

55
55
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

467
467
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

548
548
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

113
113
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

292
292
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

277
277
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

308
308
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

197
197
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

69
69
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

182
182
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

254
254
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

197
197
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

215
215

Meer sportnieuws