'Club Brugge ziet af van drie ingaande toptransfers'

door
'Club Brugge ziet af van drie ingaande toptransfers'

Club Brugge haalde al drie nieuwe spelers en voorlopig gaat het daar ook bij blijven. Blauw-Zwart is niet van plan om zich nog te versterken, tenzij er nog basisspelers de club gaan verlaten. De Brugse fans moeten voorlopig dus niet hopen op grote ingaande transfers. Dat maakt Het Laatste Nieuws bekend.


Club Brugge haalde met Michael Skoras, Igor Thiago en Hugo Vetlesen drie nieuwe spelers en Maxim De Cuyper keerde terug van KVC Westerlo. Daar zal het volledig mee blijven. HLN schrijft dat Ronny Deila verder wil met een kern van 23 spelers. Kamal Sowah is een speler die ze nog dolgraag van de hand willen doen.

LEES OOK: Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Meunier en Zinckernagel

De afgelopen dagen werden Philip Zinckernagel, Thomas Meunier en Harold Moukoudi nog aan Club Brugge gelinkt, maar geen van de drie gaat voorlopig naar Club Brugge afzakken. Er zullen eerst sterkhouders de club moeten verlaten en dan kunnen er mogelijk nog transfers worden afgerond. Alleen lijkt Tajon Buchanan na een zwak seizoen amper interesse te lokken, Inter lijkt afgehaakt te zijn. Andreas Skov Olsen geniet blijkbaar ook niet al te veel interesse. Abakar Sylla werd wel al gelinkt aan RB Leipzig en Straatsburg, maar willen zij wel 20 miljoen euro betalen?

Club Brugge hoopt dus dat spelers als Sylla, Skov Olsen en Sylla aan boord blijven. In dat geval zullen er dus geen versterkingen meer afzakken naar het Jan Breydelstadion. Skoras is de vervanger van Lang, Mata lijkt dus niet echt te worden vervangen.

Is Club nu sterk genoeg?

Meest recent

Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

43
43
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

37
37
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

150
150
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

115
115
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

147
147
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

197
197
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

53
53
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

435
435
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

604
604
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

192
192
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

249
249
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

263
263
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

434
434
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

638
638
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

399
399
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

380
380
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

257
257
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

147
147
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

260
260
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

86
86
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

64
64
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

226
226
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

57
57
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

179
179

Meer sportnieuws