'Club Brugge ziet af van drie ingaande toptransfers'

982 stemmen
'Club Brugge ziet af van drie ingaande toptransfers'

Club Brugge haalde al drie nieuwe spelers en voorlopig gaat het daar ook bij blijven. Blauw-Zwart is niet van plan om zich nog te versterken, tenzij er nog basisspelers de club gaan verlaten. De Brugse fans moeten voorlopig dus niet hopen op grote ingaande transfers. Dat maakt Het Laatste Nieuws bekend.


Club Brugge haalde met Michael Skoras, Igor Thiago en Hugo Vetlesen drie nieuwe spelers en Maxim De Cuyper keerde terug van KVC Westerlo. Daar zal het volledig mee blijven. HLN schrijft dat Ronny Deila verder wil met een kern van 23 spelers. Kamal Sowah is een speler die ze nog dolgraag van de hand willen doen.

LEES OOK: Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Meunier en Zinckernagel

De afgelopen dagen werden Philip Zinckernagel, Thomas Meunier en Harold Moukoudi nog aan Club Brugge gelinkt, maar geen van de drie gaat voorlopig naar Club Brugge afzakken. Er zullen eerst sterkhouders de club moeten verlaten en dan kunnen er mogelijk nog transfers worden afgerond. Alleen lijkt Tajon Buchanan na een zwak seizoen amper interesse te lokken, Inter lijkt afgehaakt te zijn. Andreas Skov Olsen geniet blijkbaar ook niet al te veel interesse. Abakar Sylla werd wel al gelinkt aan RB Leipzig en Straatsburg, maar willen zij wel 20 miljoen euro betalen?

Club Brugge hoopt dus dat spelers als Sylla, Skov Olsen en Sylla aan boord blijven. In dat geval zullen er dus geen versterkingen meer afzakken naar het Jan Breydelstadion. Skoras is de vervanger van Lang, Mata lijkt dus niet echt te worden vervangen.

Is Club nu sterk genoeg?

Meest recent

Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

0
0
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

6
6
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

27
27
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

170
170
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

268
268
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

57
57
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

185
185
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

382
382
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

184
184
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

120
120
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

327
327
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

351
351
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

150
150
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

391
391
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

87
87
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

312
312
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

356
356
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

507
507
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

259
259
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

187
187
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

921
921
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

219
219
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

363
363
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

234
234

Meer sportnieuws