'Club Brugge ziet af van drie ingaande toptransfers'

door
'Club Brugge ziet af van drie ingaande toptransfers'

Club Brugge haalde al drie nieuwe spelers en voorlopig gaat het daar ook bij blijven. Blauw-Zwart is niet van plan om zich nog te versterken, tenzij er nog basisspelers de club gaan verlaten. De Brugse fans moeten voorlopig dus niet hopen op grote ingaande transfers. Dat maakt Het Laatste Nieuws bekend.


Club Brugge haalde met Michael Skoras, Igor Thiago en Hugo Vetlesen drie nieuwe spelers en Maxim De Cuyper keerde terug van KVC Westerlo. Daar zal het volledig mee blijven. HLN schrijft dat Ronny Deila verder wil met een kern van 23 spelers. Kamal Sowah is een speler die ze nog dolgraag van de hand willen doen.

LEES OOK: 'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Meunier en Zinckernagel

De afgelopen dagen werden Philip Zinckernagel, Thomas Meunier en Harold Moukoudi nog aan Club Brugge gelinkt, maar geen van de drie gaat voorlopig naar Club Brugge afzakken. Er zullen eerst sterkhouders de club moeten verlaten en dan kunnen er mogelijk nog transfers worden afgerond. Alleen lijkt Tajon Buchanan na een zwak seizoen amper interesse te lokken, Inter lijkt afgehaakt te zijn. Andreas Skov Olsen geniet blijkbaar ook niet al te veel interesse. Abakar Sylla werd wel al gelinkt aan RB Leipzig en Straatsburg, maar willen zij wel 20 miljoen euro betalen?

Club Brugge hoopt dus dat spelers als Sylla, Skov Olsen en Sylla aan boord blijven. In dat geval zullen er dus geen versterkingen meer afzakken naar het Jan Breydelstadion. Skoras is de vervanger van Lang, Mata lijkt dus niet echt te worden vervangen.

Is Club nu sterk genoeg?

Meest recent

Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

0
0
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

86
86
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

223
223
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

7
7
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

24
24
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

38
38
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

86
86
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

69
69
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

55
55
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

312
312
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

146
146
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

275
275
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

121
121
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

437
437
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

249
249
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

195
195
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

155
155
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

232
232
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

697
697
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

122
122
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

447
447
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65

Meer sportnieuws