'Westerlo op weg naar duurste transfer ooit'

door
'Westerlo op weg naar duurste transfer ooit'

KVC Westerlo zat zeker niet stil deze mercato en de Kemphanen willen zich nog laten gelden de komende weken en maanden. De revelatie van vorig seizoen is volop bezig met het afronden van een aantal dossiers. De kans is groot dat ze weldra een grote transfer gaan afronden.


Westerlo duwt al een tijdje door om Bryan Reynolds definitief over te nemen van AS Roma, waar hij geen toekomst meer heeft. De Amerikaanse rechtsachter heeft altijd aangegeven dat hij dolgraag in België wil blijven, ook Nederland was een optie. AS Roma probeerde hem via West Ham United naar Sparta Praag te sturen, maar daar had hij geen trek in.

Stevig voorstel

Onze redactie weet dat Westerlo maar liefst 3,5 miljoen euro veil heeft voor Reynolds. Ze legden dat bod neer bij AS Roma en daar zitten ook nog allerhande bonussen bij waardoor hij Westerlo tot 4 miljoen euro kan kosten. Daarnaast is er ook een doorverkooppercentage van 20%. De kans is zeker aanwezig dat de Italiaanse topclub, die het nodige geld kan gebruiken, dit voorstel gaat aanvaarden. Club Brugge en KRC Genk dachten ook aan Reynolds, maar zij deden nooit een concreet voorstel.

Bij Westerlo zou Reynolds -  vorig seizoen een van de beste rechtsachters in de competitie - met afstand de duurste ingaande transfer ooit worden van de club. Bij AS Roma hopen ze dat Reynolds de volgende speler wordt die via de Jupiler Pro League een toptransfer versiert. De laatste jaren verkopen ook de subtoppers in ons land zeer stevig. Zo wist Westerlo in januari Lyle Foster nog voor 11 miljoen euro te verkopen aan Burnley. Is Reynolds op termijn de volgende uitgaande toptransfer bij de Kemphanen?

CR

LEES OOK: Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Gaat Roma dit voorstel aanvaarden?

Meest recent

Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

65
65
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

175
175
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

83
83
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

127
127
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

90
90
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

390
390
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

422
422
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

325
325
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

153
153
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

196
196
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

177
177
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

380
380
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

517
517
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

117
117
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

72
72
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

234
234
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1798
1798
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

307
307
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

178
178
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

50
50
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

238
238

Meer sportnieuws