'Vadis Odjidja tekent voor wel erg verrassende club'

1744 stemmen
'Vadis Odjidja tekent voor wel erg verrassende club'

Vadis Odjidja zwaaide na eind vorig seizoen af bij AA Gent en zit momenteel zonder club. De ervaren middenvelder bekijkt zijn opties en tekent mogelijk voor een verrassende nieuwe werkgever.


Zo schrijft Het Nieuwsblad dat Vadis Odjidja op het punt staat om zijn handtekening te zetten bij de Kroatische club Hajduk Split. De speler zou dinsdag op het vliegtuig stappen richting Kroatië en een dag later zijn medische testen afleggen. De genoemde krant voegt eraan toe dat de speler op zoek was naar een sportieve, maar ook familiaal interessante uitdaging. Met Hajduk split zou hij die ook gevonden hebben.

In Split zou een contract klaarliggen van een seizoen, met optie op een extra seizoen. Met Vadis Odjidja in de rangen wil Hajduk meestrijden om de Kroatische titel en ook Europees een woordje meespreken. Vadis Odjidja landde in 2018 bij AA Gent en groeide er uit tot aanvoerder. Hij speelde 204 duels voor de Buffalo's. Daarin was hij goed voor 20 goals en 37 assists.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Anderlecht en Club Brugge

Vadis Odjidja brak in een ver verleden door bij RSC Anderlecht. In onze hoofdstad kreeg hij echter maar weinig speelkansen, waarop een transfer volgde naar het Duitse Hamburger SV. Daarna speelde hij ook nog voor Club Brugge, Norwich City, Rotherham, Legia Warschau en Olympiakos. Bij Hajduk Split komt hij met Ivan Leko een bekend gezicht tegen uit de Jupiler Pro League en het Belgische voetbal.

Goede keuze van Vadis Odjidja?

Meest recent

Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

30
30
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

245
245
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

35
35
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

133
133
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

35
35
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

78
78
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

340
340
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

539
539
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

191
191
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

126
126
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

177
177
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

143
143
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

425
425
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

84
84
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

115
115
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

165
165
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

564
564
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

523
523
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

322
322
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

126
126
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

215
215
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

682
682
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

186
186
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

90
90

Meer sportnieuws