'Italiaanse topclub neemt contact op voor Lukebakio'

129 stemmen
'Italiaanse topclub neemt contact op voor Lukebakio'

Dodi Lukebakio is een van de Rode Duivels die nog niet weet waar zijn toekomst ligt volgend seizoen. De Rode Duivel heeft nog een contract tot midden 2024 bij Hertha Bertlijn, maar Lukebakio liet al verstaan dat hij geen zin heeft in een avontuur in de 2. Bundesliga. Aan interesse voor de speler alvast geen gebrek.


Lukebakio zou bijvoorbeeld al een lucratief voorstel gekregen hebben van Al-Hilal. Onze landgenoot zou in het Midden-Oosten maar liefst 21,5 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen volgens Sacha Tavolieri. Lukebakio wil echter naar een grote club en wil schitteren in een Europese topcompetitie. Ook OSC Lille werd al nadrukkelijk in verband gebracht met de speler en zou al twee keer een bod uitgebracht hebben. Hertha zou naar verluidt mikken op 10 miljoen euro.

Transferspecialist Gianluca Di Marzio weet dat ook Lazio Lukebakio blijft volgen. Volgens Di Marzio zou de Romeinse club al contact opgenomen hebben met Hertha, maar bracht ze nog geen officieel bod uit op de speler. Lazio is vooral op zoek naar spelers die diepe man Ciro Immobile kunnen flankeren. Lukebakio zou perfect bij dat profiel aansluiten.

Concurrentie uit Italië

Er heerst echter concurrentie uit Italië. Eerder werden ook al Inter en Fiorentina genoemd als mogelijke bestemmingen van Lukebakio, die dus goede hoop mag koesteren op een mooie transfer. Met het oog op het EK 2024 staat de flankspeler voor een belangrijke keuze, want op de bank verzeild raken zou rampzalig kunnen zijn voor zijn speelkansen bij de Duivels. Afwachten dus voor welke club de speler zal kiezen.

Moet Lukebakio naar Italië trekken?

Meest recent

'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

53
53
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

23
23
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

22
22
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

120
120
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

65
65
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

78
78
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

65
65
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

36
36
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

146
146
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

55
55
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

251
251
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

106
106
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

231
231
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

36
36
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

309
309
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

191
191
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

945
945
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1210
1210
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

409
409
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

194
194
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

214
214
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

64
64
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

169
169

Meer sportnieuws