'Italiaanse topclub neemt contact op voor Lukebakio'

door
'Italiaanse topclub neemt contact op voor Lukebakio'

Dodi Lukebakio is een van de Rode Duivels die nog niet weet waar zijn toekomst ligt volgend seizoen. De Rode Duivel heeft nog een contract tot midden 2024 bij Hertha Bertlijn, maar Lukebakio liet al verstaan dat hij geen zin heeft in een avontuur in de 2. Bundesliga. Aan interesse voor de speler alvast geen gebrek.


Lukebakio zou bijvoorbeeld al een lucratief voorstel gekregen hebben van Al-Hilal. Onze landgenoot zou in het Midden-Oosten maar liefst 21,5 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen volgens Sacha Tavolieri. Lukebakio wil echter naar een grote club en wil schitteren in een Europese topcompetitie. Ook OSC Lille werd al nadrukkelijk in verband gebracht met de speler en zou al twee keer een bod uitgebracht hebben. Hertha zou naar verluidt mikken op 10 miljoen euro.

Transferspecialist Gianluca Di Marzio weet dat ook Lazio Lukebakio blijft volgen. Volgens Di Marzio zou de Romeinse club al contact opgenomen hebben met Hertha, maar bracht ze nog geen officieel bod uit op de speler. Lazio is vooral op zoek naar spelers die diepe man Ciro Immobile kunnen flankeren. Lukebakio zou perfect bij dat profiel aansluiten.

Concurrentie uit Italië

Er heerst echter concurrentie uit Italië. Eerder werden ook al Inter en Fiorentina genoemd als mogelijke bestemmingen van Lukebakio, die dus goede hoop mag koesteren op een mooie transfer. Met het oog op het EK 2024 staat de flankspeler voor een belangrijke keuze, want op de bank verzeild raken zou rampzalig kunnen zijn voor zijn speelkansen bij de Duivels. Afwachten dus voor welke club de speler zal kiezen.

Moet Lukebakio naar Italië trekken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge gaat hard, domper voor Anderlecht en Antwerp'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

112
112
Zoveel verdient Aster Nzeyimana? Het is ronduit schokkend

Aster Nzeyimana maakte enkele jaren geleden de gewaagde overstap vanuit de openbare omroep richting ...

40
40
Bizar: Belgisch supertalent verlaat topclub voor Turkije

Er kloppen tal van talenten op de deur bij de Rode Duivels. Sommige grote beloften vliegen onder de ...

37
37
Sadiki wimpelde drie Europese clubs én Union SG af

Noah Sadiki maakte de overstap van Union SG naar Sunderland. De middenvelder werd kampioen met de ...

48
48
‘Verbazingwekkende transfer: miljoenenbod op Trossard’

Leandro Trossard staat nog tot 2026 onder contract bij Arsenal. De 30-jarige aanvaller wordt ...

91
91
‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

196
196
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

136
136
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

220
220
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

154
154
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

110
110
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

30
30
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

602
602
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

339
339
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

138
138
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1225
1225
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

736
736
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

63
63
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

632
632
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1397
1397
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

575
575
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

614
614
'El Ouahdi out: KRC Genk drukt door voor vervanger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

274
274
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

508
508
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1113
1113
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

429
429

Meer sportnieuws