'Italiaanse topclub neemt contact op voor Lukebakio'

129 stemmen
'Italiaanse topclub neemt contact op voor Lukebakio'

Dodi Lukebakio is een van de Rode Duivels die nog niet weet waar zijn toekomst ligt volgend seizoen. De Rode Duivel heeft nog een contract tot midden 2024 bij Hertha Bertlijn, maar Lukebakio liet al verstaan dat hij geen zin heeft in een avontuur in de 2. Bundesliga. Aan interesse voor de speler alvast geen gebrek.


Lukebakio zou bijvoorbeeld al een lucratief voorstel gekregen hebben van Al-Hilal. Onze landgenoot zou in het Midden-Oosten maar liefst 21,5 miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen volgens Sacha Tavolieri. Lukebakio wil echter naar een grote club en wil schitteren in een Europese topcompetitie. Ook OSC Lille werd al nadrukkelijk in verband gebracht met de speler en zou al twee keer een bod uitgebracht hebben. Hertha zou naar verluidt mikken op 10 miljoen euro.

Transferspecialist Gianluca Di Marzio weet dat ook Lazio Lukebakio blijft volgen. Volgens Di Marzio zou de Romeinse club al contact opgenomen hebben met Hertha, maar bracht ze nog geen officieel bod uit op de speler. Lazio is vooral op zoek naar spelers die diepe man Ciro Immobile kunnen flankeren. Lukebakio zou perfect bij dat profiel aansluiten.

LEES OOK: ‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Concurrentie uit Italië

Er heerst echter concurrentie uit Italië. Eerder werden ook al Inter en Fiorentina genoemd als mogelijke bestemmingen van Lukebakio, die dus goede hoop mag koesteren op een mooie transfer. Met het oog op het EK 2024 staat de flankspeler voor een belangrijke keuze, want op de bank verzeild raken zou rampzalig kunnen zijn voor zijn speelkansen bij de Duivels. Afwachten dus voor welke club de speler zal kiezen.

Moet Lukebakio naar Italië trekken?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

31
31
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

48
48
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

33
33
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

106
106
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

348
348
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

493
493
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

459
459
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

78
78
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

397
397
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

528
528
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

246
246
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

65
65
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

233
233
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

460
460
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

267
267
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

724
724
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

220
220
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

247
247
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

569
569
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

393
393
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

749
749
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

628
628
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

225
225
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

738
738
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws