'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws in Meunier-dossier'

1040 stemmen
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws in Meunier-dossier'

De exodus bij Club Brugge blijft zich maar verder zetten. Met Noa Lang en Clinton Mata zag Blauw-Zwart al twee sterkhouders vertrekken tijdens de zomermercato, en ook overbodige spelers als Van Den Keybus, Lammens, Larin, Badji en Vormer verlieten de club definitief. Met de aankomende transfer van Sylla zit er opnieuw een vertrek van een sterkhouder in de pijplijn. 

Het vertrek van Sylla richting het Franse Strasbourg is nagenoeg rond. De Ivoriaan zou zelf al een persoonlijk akkoord gevonden hebben met de Franse eersteklasser, en op clubniveau worden evenmin moeilijkheden verwacht. De overgang van Sylla naar Straatsburg zou de Bruggelingen een slordige twintig miljoen kunnen opleveren. Een bedrag dat Club ongetwijfeld zal willen spenderen op de zomermercato. 

Zo is Club Brugge nog steeds op zoek naar een vervanger voor de vertrokken Clinton Mata. Het geloof in Kyriani Sabbe is groot, waardoor er wordt geopteerd voor een ervaren alternatief voor de jongeling. De voorbije dagen werd duidelijk dat Meunier de grootste kanshebber is voor een terugkeer naar het Jan Breydelstadion, en die geruchten lijken steeds harder te luiden. Zo werd er al melding gemaakt dat Club Brugge op persoonlijk vlak een akkoord bereikte met de Rode Duivel. 

LEES OOK: 'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Meunier moet weg bij Dortmund

Ondertussen bevestigt de Duitse sportkrant Bild dat Borussia Dortmund wel degelijk afscheid wil nemen van Thomas Meunier. De club hoopt om de Rode Duivel te kunnen slijten aan Club Brugge, en het bedrag te investeren in Ivan Fresneda. De Spaanse jongeling van Real Valladolid staat namelijk hoog op het verlanglijstje van de Duitse topclub. Een terugkeer van Meunier richting België krijgt dus steeds meer vorm. Iets wat de Club-fans ongetwijfeld bijzonder enthousiast maakt. 

Is de terugkeer van Meunier een goede zaak voor Club Brugge?

Meest recent

Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

6
6
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

3
3
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

88
88
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

105
105
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

114
114
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

32
32
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

19
19
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

23
23
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

479
479
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

175
175
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

71
71
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

138
138
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

37
37
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

690
690
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

123
123
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

131
131
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

95
95
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

495
495
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

412
412
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

437
437
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

263
263
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

378
378
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

756
756
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

563
563

Meer sportnieuws