'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws in Meunier-dossier'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws in Meunier-dossier'

De exodus bij Club Brugge blijft zich maar verder zetten. Met Noa Lang en Clinton Mata zag Blauw-Zwart al twee sterkhouders vertrekken tijdens de zomermercato, en ook overbodige spelers als Van Den Keybus, Lammens, Larin, Badji en Vormer verlieten de club definitief. Met de aankomende transfer van Sylla zit er opnieuw een vertrek van een sterkhouder in de pijplijn. 

Het vertrek van Sylla richting het Franse Strasbourg is nagenoeg rond. De Ivoriaan zou zelf al een persoonlijk akkoord gevonden hebben met de Franse eersteklasser, en op clubniveau worden evenmin moeilijkheden verwacht. De overgang van Sylla naar Straatsburg zou de Bruggelingen een slordige twintig miljoen kunnen opleveren. Een bedrag dat Club ongetwijfeld zal willen spenderen op de zomermercato. 

Zo is Club Brugge nog steeds op zoek naar een vervanger voor de vertrokken Clinton Mata. Het geloof in Kyriani Sabbe is groot, waardoor er wordt geopteerd voor een ervaren alternatief voor de jongeling. De voorbije dagen werd duidelijk dat Meunier de grootste kanshebber is voor een terugkeer naar het Jan Breydelstadion, en die geruchten lijken steeds harder te luiden. Zo werd er al melding gemaakt dat Club Brugge op persoonlijk vlak een akkoord bereikte met de Rode Duivel. 

LEES OOK: Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Meunier moet weg bij Dortmund

Ondertussen bevestigt de Duitse sportkrant Bild dat Borussia Dortmund wel degelijk afscheid wil nemen van Thomas Meunier. De club hoopt om de Rode Duivel te kunnen slijten aan Club Brugge, en het bedrag te investeren in Ivan Fresneda. De Spaanse jongeling van Real Valladolid staat namelijk hoog op het verlanglijstje van de Duitse topclub. Een terugkeer van Meunier richting België krijgt dus steeds meer vorm. Iets wat de Club-fans ongetwijfeld bijzonder enthousiast maakt. 

Is de terugkeer van Meunier een goede zaak voor Club Brugge?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

23
23
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

24
24
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

29
29
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

113
113
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

252
252
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

113
113
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

85
85
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

319
319
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

377
377
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

59
59
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

231
231
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

451
451
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

236
236
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

405
405
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

203
203
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

150
150
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

234
234
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

410
410
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

635
635
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

236
236
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

193
193
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

394
394

Meer sportnieuws