'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws in Meunier-dossier'

door
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws in Meunier-dossier'

De exodus bij Club Brugge blijft zich maar verder zetten. Met Noa Lang en Clinton Mata zag Blauw-Zwart al twee sterkhouders vertrekken tijdens de zomermercato, en ook overbodige spelers als Van Den Keybus, Lammens, Larin, Badji en Vormer verlieten de club definitief. Met de aankomende transfer van Sylla zit er opnieuw een vertrek van een sterkhouder in de pijplijn. 

Het vertrek van Sylla richting het Franse Strasbourg is nagenoeg rond. De Ivoriaan zou zelf al een persoonlijk akkoord gevonden hebben met de Franse eersteklasser, en op clubniveau worden evenmin moeilijkheden verwacht. De overgang van Sylla naar Straatsburg zou de Bruggelingen een slordige twintig miljoen kunnen opleveren. Een bedrag dat Club ongetwijfeld zal willen spenderen op de zomermercato. 

Zo is Club Brugge nog steeds op zoek naar een vervanger voor de vertrokken Clinton Mata. Het geloof in Kyriani Sabbe is groot, waardoor er wordt geopteerd voor een ervaren alternatief voor de jongeling. De voorbije dagen werd duidelijk dat Meunier de grootste kanshebber is voor een terugkeer naar het Jan Breydelstadion, en die geruchten lijken steeds harder te luiden. Zo werd er al melding gemaakt dat Club Brugge op persoonlijk vlak een akkoord bereikte met de Rode Duivel. 

LEES OOK: 'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Meunier moet weg bij Dortmund

Ondertussen bevestigt de Duitse sportkrant Bild dat Borussia Dortmund wel degelijk afscheid wil nemen van Thomas Meunier. De club hoopt om de Rode Duivel te kunnen slijten aan Club Brugge, en het bedrag te investeren in Ivan Fresneda. De Spaanse jongeling van Real Valladolid staat namelijk hoog op het verlanglijstje van de Duitse topclub. Een terugkeer van Meunier richting België krijgt dus steeds meer vorm. Iets wat de Club-fans ongetwijfeld bijzonder enthousiast maakt. 

Is de terugkeer van Meunier een goede zaak voor Club Brugge?

Meest recent

Uitblinker bij STVV: "Geen spijt dat ik ben gebleven"

STVV is aan een enorm goed seizoen bezig. Dat heeft als gevolg dat heel wat spelers interesse ...

0
0
Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

7
7
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

32
32
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

191
191
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

15
15
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

228
228
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

49
49
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

103
103
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

27
27
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

54
54
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

76
76
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

56
56
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

39
39
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

79
79
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

36
36
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

69
69
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

710
710
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

232
232
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

291
291
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

93
93
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

555
555
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

95
95
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

114
114

Meer sportnieuws