'Vanhaezebrouck baalt: sterkhouder op weg naar uitgang'

door
'Vanhaezebrouck baalt: sterkhouder op weg naar uitgang'

Bij AA Gent gaan ze weldra Ismaël Kandouss voorstellen als nieuwe aanwinst, maar hij zal niet als 'extra' versterking komen. Neen, AA Gent gaat zelf ook een sterkhouder verliezen. Dat maakten Franse media vandaag bekend.


Zo is Joseph Okumu op weg naar de uitgang. De centrale verdediger tekent volgens Franse bronnen wellicht voor Stade Reims. Zijn makelaars hebben zeer goede contacten met de club, die al vaker via bepaalde makelaars kwamen shoppen in België. Het vertrek van Okumu zal wellicht niet op gejuich worden onthaald door Hein Vanhaezebrouck.

Ismaël Kandouss zal hem dus moeten vervangen. De 25-jarige Marokkaanse verdediger heeft immers een akkoord bereikt met de club, en tussen de twee teams lijkt ook alles rond te zijn. De speler legt vandaag zijn medische testen af en zal nadien officieel worden voorgesteld.

Leegloop duurt voort

Hein Vanhaezebrouck krijgt zo zijn zin en versterking, maar hij had Okumu wellicht graag aan boord gehouden. Afgelopen weekend hamerde hij nog op het feit dat er extra kwaliteit nodig was. Voor Union SG is het vertrek van Kandouss, die nog tot medio 2024 onder contract lag, een fikse tegenvaller. Hij was de afgelopen jaren immers een vaste waarde en een gewaardeerde kracht in de defensie. Na Teddy Teuma wordt er dus opnieuw een sterkhouder verkocht. Simon Adingra en Yorbe Vertessen vertrokken ook al, net als coach Karel Geraerts. Ook Victor Boniface en Sieben Van der Heyden zouden graag een volgende stap zetten.

JOUW MENING TELT:
Is Kandouss een goede vervanger voor Okumu?

Meest recent

'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

17
17
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

184
184
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

39
39
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

681
681
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

475
475
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

375
375
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1302
1302
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

437
437
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

493
493
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

414
414
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

187
187
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

131
131
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

121
121
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

180
180
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

81
81
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

542
542
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

168
168
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

387
387
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

67
67
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

91
91
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

572
572
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

115
115
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

139
139
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

772
772
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

250
250

Meer sportnieuws