'Anderlecht ziet alweer aanwinst door de vingers glippen'

door
'Anderlecht ziet alweer aanwinst door de vingers glippen'

Het is een moeizame zomer voor Anderlecht, dat op heel wat posities versterking nodig heeft. Het duurt echter bijzonder lang om die te vinden. Pas vorig weekend streken met Kasper Dolberg en Louis Patris de eerste twee aanwinsten voor het komende seizoen neer, zowat 2,5 maand na het einde van de vorige jaargang. Er liggen echter nog heel wat andere dossiers op het bureau van CEO Sports Jesper Fredberg en hij heeft alle moeite om die af te ronden.


Zo sleept bijvoorbeeld het dossier van Santiago Hezze al wekenlang aan, terwijl Paars-Wit ook een kruis lijkt te mogen maken over de mogelijke komst van Rodrigo Zalazar. En nu ziet het nog maar eens een doelwit wegglippen. De voorbije dagen leek Anderlecht in polepositie te liggen om Sergi Canos bij Brentford weg te halen, maar ook die transfer staat nu op de helling.

Volgens Sacha Tavolieri drukt nu ook Valencia door voor de komst van Canos. Die ziet een nieuwe samenwerking met Brian Riemer bij Anderlecht zeker wel zitten, maar geeft desondanks de voorkeur aan een terugkeer naar Spanje. Daardoor slinken de kansen van Anderlecht dus drastisch, al is de transfer zeker nog niet helemaal van de baan.

LEES OOK: 'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Andere pistes worden verkend

Het lijkt in ieder geval wel verstandig om enkele alternatieven achter de hand te houden en dus worden andere pistes al verkend. De naam van Isak Bergmann Johannesson (FC Kopenhagen) wordt in ieder geval opnieuw naar voor geschoven. De voorbije dagen werd Anderlecht ook al gelinkt aan de jonge Egyptenaar Ibrahim Adel, die onlangs verkozen werd tot Speler van het Toernooi op de Africa Cup U23.


Zal Anderlecht er nog in slagen Canos te strikken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

4
4
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

23
23
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

18
18
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

30
30
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

75
75
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

134
134
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

94
94
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

55
55
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

149
149
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

358
358
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

60
60
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

304
304
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

77
77
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

64
64
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

444
444
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

103
103
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

197
197
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

152
152
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

768
768
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

472
472
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

544
544
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

274
274
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

234
234
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

259
259
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

248
248

Meer sportnieuws