Foot Mercato: "Akkoord voor volgende grote vertrekker Club Brugge"

door
Foot Mercato:

Na een tegenvallend seizoen was het duidelijk dat Club Brugge deze zomer voor een frisse start zou gaan, maar er vertrekken toch meer sterkhouders dan verwacht uit het Jan Breydelstadion. Dat Noa Lang op een transfer aasde, was natuurlijk al langer glashelder, maar de transfer van Clinton Mata naar Olympique Lyon hadden wellicht weinigen voorspeld. Nu zit er nog een opmerkelijke vertrekker aan te komen.


Het lijkt er immers alsmaar meer op dat Abakar Sylla de deur van Club achter zich dicht zal trekken. Dat is enerzijds opmerkelijk, want de 20-jarige Ivoriaan heeft nog een grote groeimarge en lijkt zeker nog niet uitgeleerd te zijn in België. Anderzijds kan Club het zich veroorloven hem te laten vertrekken dankzij de doorbraak van Jorne Spileers en blijken een aantal clubs bereid om grof geld neer te tellen.

De voorbije dagen werd duidelijk dat Strasbourg bereid was om door te drukken voor de komst van Sylla en een transfer komt nu weer een stapje dichterbij. Foot Mercato, dat goed ingelicht lijkt over het dossier, meldt dat de speler intussen een persoonlijk akkoord bereikt heeft met Strasbourg. Hij zou overtuigd geraakt zijn van het sportieve project van de club, die na de overname door Todd Boehly wil inzetten op jonge talenten.

LEES OOK: Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Nog geen akkoord met Club

Strasbourg zal wel nog een akkoord moeten vinden met Club, want dat is er nog niet. Het eerste bod van de Fransen werd geweigerd, maar voorzitter Marc Keller zou wel in contact blijven staan met het Brugse bestuur. De gesprekken gaan dus verder en het lijkt erop dat alle partijen wel vertrouwen hebben in een goede afloop. Die zal Club afgaande op de geruchten van de voorbije dagen een transfersom van 15 à 20 miljoen euro opleveren.


Zou het vertrek van Sylla een aderlating zijn voor Club?

Meest recent

Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

75
75
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

20
20
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

33
33
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

91
91
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

334
334
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

225
225
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

142
142
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

292
292
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

228
228
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

222
222
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

241
241
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

513
513
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

154
154
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

113
113
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

62
62
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

53
53
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

162
162
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

123
123
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

400
400
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

137
137
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

589
589
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

654
654

Meer sportnieuws