Foot Mercato: "Akkoord voor volgende grote vertrekker Club Brugge"

422 stemmen
Foot Mercato:

Na een tegenvallend seizoen was het duidelijk dat Club Brugge deze zomer voor een frisse start zou gaan, maar er vertrekken toch meer sterkhouders dan verwacht uit het Jan Breydelstadion. Dat Noa Lang op een transfer aasde, was natuurlijk al langer glashelder, maar de transfer van Clinton Mata naar Olympique Lyon hadden wellicht weinigen voorspeld. Nu zit er nog een opmerkelijke vertrekker aan te komen.


Het lijkt er immers alsmaar meer op dat Abakar Sylla de deur van Club achter zich dicht zal trekken. Dat is enerzijds opmerkelijk, want de 20-jarige Ivoriaan heeft nog een grote groeimarge en lijkt zeker nog niet uitgeleerd te zijn in België. Anderzijds kan Club het zich veroorloven hem te laten vertrekken dankzij de doorbraak van Jorne Spileers en blijken een aantal clubs bereid om grof geld neer te tellen.

De voorbije dagen werd duidelijk dat Strasbourg bereid was om door te drukken voor de komst van Sylla en een transfer komt nu weer een stapje dichterbij. Foot Mercato, dat goed ingelicht lijkt over het dossier, meldt dat de speler intussen een persoonlijk akkoord bereikt heeft met Strasbourg. Hij zou overtuigd geraakt zijn van het sportieve project van de club, die na de overname door Todd Boehly wil inzetten op jonge talenten.

LEES OOK: Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Nog geen akkoord met Club

Strasbourg zal wel nog een akkoord moeten vinden met Club, want dat is er nog niet. Het eerste bod van de Fransen werd geweigerd, maar voorzitter Marc Keller zou wel in contact blijven staan met het Brugse bestuur. De gesprekken gaan dus verder en het lijkt erop dat alle partijen wel vertrouwen hebben in een goede afloop. Die zal Club afgaande op de geruchten van de voorbije dagen een transfersom van 15 à 20 miljoen euro opleveren.


Zou het vertrek van Sylla een aderlating zijn voor Club?

Meest recent

Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

78
78
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

24
24
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

483
483
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

109
109
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

150
150
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

279
279
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

70
70
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

389
389
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

88
88
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

196
196
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

108
108
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

66
66
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

238
238
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

25
25
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

82
82
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

205
205
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

174
174
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

61
61
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

449
449
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

223
223
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

303
303

Meer sportnieuws