'Stunt nabij: Club Brugge vindt akkoord met Meunier'

door
'Stunt nabij: Club Brugge vindt akkoord met Meunier'

Het gaat hard bij Club Brugge deze zomer. Blauw-Zwart haalde al stevig uit met de komst van Skoras, Barbera, Thiago en Vetlesen, maar er is nog meer versterking op komst. Dat is vooral gelinkt aan de vele vertrekkers die vervangen zullen moeten worden. Zo lijkt de komst van een nieuwe rechtsachter aan de orde, want Clinton Mata is al weg en ook Tajon Buchanan zou op een transfer azen.


Daardoor houdt Club enkel nog de 18-jarige Kyriani Sabbe achter de hand. In Brugge geloven ze wel hard in diens talent, maar het zou niet wijs zijn om nu al alle druk op zijn schouders te leggen. De voorbije dagen werd daardoor al geopperd dat Club zou gaan voor een terugkeer van Thomas Meunier in het geval dat Buchanan ook nog zou vertrekken.

De Rode Duivel was van 2011 tot 2016 al bij Club aan de slag en maakte nadien furore bij PSG en Borussia Dortmund. Bij die laatste club is hij het voorbije halfjaar echter wel helemaal op een zijspoor beland. Bovendien gaat hij zijn laatste contractjaar in en zal Dortmund dus wel bereid zijn om mee te werken aan een transfer. Die lijkt nu weer een stap dichter te komen.

LEES OOK: Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Persoonlijk akkoord bereikt

Transferwatcher Sacha Tavolieri komt immers met het nieuws dat Club intussen zelfs al een persoonlijk akkoord bereikt zou hebben met Meunier. Er ligt voor de 31-jarige een contract klaar voor drie seizoenen met optie op een extra jaar. Maar zoals eerder gezegd moet wel eerst Buchanan vertrekken, dus het afronden van de transfer zal daarom nog niet voor meteen zijn.


Zou Meunier nog een meerwaarde zijn in de JPL?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

34
34
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

22
22
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

94
94
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

32
32
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

32
32
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

14
14
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

74
74
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

53
53
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

73
73
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

339
339
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

25
25
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

61
61
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

186
186
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

30
30
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

59
59
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

240
240
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

51
51
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

235
235
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

148
148
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

388
388
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

157
157
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

212
212
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

254
254
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

350
350

Meer sportnieuws