'Snel doorbraak in volgende lucratieve transfer Club Brugge'

door
'Snel doorbraak in volgende lucratieve transfer Club Brugge'

De kassa heeft de voorbije dagen serieus gerinkeld bij Club Brugge. Het haalde immers een slordige 20 miljoen euro op door eerst Clinton Mata te verkopen aan Olympique Lyon en vervolgens ook Noa Lang naar PSV te laten vertrekken. Daar zal het echter niet bij blijven, want de volgende lucratieve uitgaande transfer zou al in de pijplijn zitten.


Ook een verkoop van Abakar Sylla zit er immers aan te komen. De 20-jarige verdediger speelde zich vorig seizoen in de kijker in de Champions League en trok de aandacht van onder meer RB Leipzig. Het zou momenteel echter vooral Strasbourg zijn dat doordrukt. De Franse middenmoter werd onlangs overgenomen door Todd Boehly, de Amerikaanse miljardair die ook Chelsea in handen heeft.

Ook L'Equipe bevestigt nu de interesse, maar stelt dat Strasbourg voorlopig nog afgeschrikt wordt door de vraagprijs van Club, dat maar liefst 20 miljoen euro hoopt te vangen voor zijn ruwe diamant. Tegelijk voorspelt het blad echter ook dat er snel een doorbraak zou kunnen komen, want al 'in de komende uren' zouden de twee clubs een akkoord kunnen naderen.

LEES OOK: 'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Megawinst

Hoe dan ook zal Club op financieel vlak een uitstekende zaak doen met de transfer van Sylla, want het betaalde twee jaar geleden amper 200.000 euro om hem uit Ivoorkust weg te halen. Afwachten welke som Sylla uiteindelijk precies zal opleveren, maar het lijkt opnieuw een zeer lucratieve mercato voor Blauw-Zwart te zullen worden.

Zal Club Brugge zijn vraagprijs kunnen vangen?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

48
48
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

36
36
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

57
57
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

69
69
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

98
98
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

33
33
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

78
78
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

269
269
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

113
113
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

191
191
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

50
50
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

196
196
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

91
91
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

91
91
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

352
352
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

237
237
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

336
336
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

307
307
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

446
446
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

376
376

Meer sportnieuws