Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

477 stemmen
Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

RSC Anderlecht is vandaag vertrokken naar Oostenrijk, waar het zijn oefenstage afwerkt. Brian Riemer heeft 27 spelers meegenomen, waaronder aanwinsten Louis Patris en Kasper Dolberg. Een aantal jonkies gaan mee, maar er blijven ook enkele opvallende namen thuis.


"Zaterdagochtend stapte RSC Anderlecht het vliegtuig op voor de jaarlijkse zomerstage. Dit jaar trekt paars-wit naar het Oostenrijkse Villach om er van 8 tot 15 juli het nieuwe seizoen voor te bereiden in optimale omstandigheden. Onze nieuwe aanwinsten Kasper Dolberg en Louis Patris zijn er meteen bij, net zoals een reeks jonge talenten die voor het eerst mee met de A-kern op stage trekken", klinkt het.

De 27 spelers: Verschaeren, Kana, Ashimeru, Monticelli, Angulo, Baouf, Stroeykens, Coosemans, Debast, Degreef, N’Diaye, Delcroix, Diawara, Sardella, Dolberg,Van Crombrugge, Dreyer, Leoni, Lissens, Patris, Mykhaylichenko,, Raman, Sadiki, Arnstad, Vanhoutte, Amuzu, Vertonghen.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Geen Stassin en Ishaq

Verschaeren is een opvallende naam. Hij is nog maanden out, maar hij gaat toch mee met de groep om zo niet alleen te moeten revalideren. Blijven thuis: Lucas Stassin, Abdulrazak Ishaq en Michael Murillo. Stassin heeft een enkelblessure, maar de verwachting is dat hij weldra de club gaat verlaten. Westerlo is nog steeds geïnteresseerd. Ishaq mag/moet de club verlaten en zal wellicht moeten aansluiten bij de Futures. Murillo liep twee spierblessures op en is 5 à 6 weken buiten strijd. Jonkies als Monticelli en Degreef mogen ook mee nadat ze indruk maakten de voorbije wedstrijden. Toch zullen zij dit seizoen vooral aantreden bij de Futures.

Einde verhaal voor Stassin en Ishaq?

Meest recent

Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

5
5
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

25
25
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

66
66
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

405
405
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

141
141
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

485
485
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

200
200
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

365
365
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

153
153
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

114
114
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

348
348
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

447
447
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

88
88
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

299
299
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

567
567
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

72
72
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

227
227
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

109
109
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

365
365
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

582
582
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

443
443
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

194
194
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

95
95
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

442
442

Meer sportnieuws