Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

door
Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

RSC Anderlecht is vandaag vertrokken naar Oostenrijk, waar het zijn oefenstage afwerkt. Brian Riemer heeft 27 spelers meegenomen, waaronder aanwinsten Louis Patris en Kasper Dolberg. Een aantal jonkies gaan mee, maar er blijven ook enkele opvallende namen thuis.


"Zaterdagochtend stapte RSC Anderlecht het vliegtuig op voor de jaarlijkse zomerstage. Dit jaar trekt paars-wit naar het Oostenrijkse Villach om er van 8 tot 15 juli het nieuwe seizoen voor te bereiden in optimale omstandigheden. Onze nieuwe aanwinsten Kasper Dolberg en Louis Patris zijn er meteen bij, net zoals een reeks jonge talenten die voor het eerst mee met de A-kern op stage trekken", klinkt het.

De 27 spelers: Verschaeren, Kana, Ashimeru, Monticelli, Angulo, Baouf, Stroeykens, Coosemans, Debast, Degreef, N’Diaye, Delcroix, Diawara, Sardella, Dolberg,Van Crombrugge, Dreyer, Leoni, Lissens, Patris, Mykhaylichenko,, Raman, Sadiki, Arnstad, Vanhoutte, Amuzu, Vertonghen.

LEES OOK: JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Geen Stassin en Ishaq

Verschaeren is een opvallende naam. Hij is nog maanden out, maar hij gaat toch mee met de groep om zo niet alleen te moeten revalideren. Blijven thuis: Lucas Stassin, Abdulrazak Ishaq en Michael Murillo. Stassin heeft een enkelblessure, maar de verwachting is dat hij weldra de club gaat verlaten. Westerlo is nog steeds geïnteresseerd. Ishaq mag/moet de club verlaten en zal wellicht moeten aansluiten bij de Futures. Murillo liep twee spierblessures op en is 5 à 6 weken buiten strijd. Jonkies als Monticelli en Degreef mogen ook mee nadat ze indruk maakten de voorbije wedstrijden. Toch zullen zij dit seizoen vooral aantreden bij de Futures.

Einde verhaal voor Stassin en Ishaq?

Meest recent

"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

3
3
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

11
11
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

19
19
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

15
15
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

39
39
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

18
18
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

92
92
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

86
86
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

83
83
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

42
42
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

624
624
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

21
21
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

42
42
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

79
79
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

178
178
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

102
102
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

67
67
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

37
37
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

128
128
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

120
120
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

173
173
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

347
347
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

349
349

Meer sportnieuws