Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

door
Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

RSC Anderlecht is vandaag vertrokken naar Oostenrijk, waar het zijn oefenstage afwerkt. Brian Riemer heeft 27 spelers meegenomen, waaronder aanwinsten Louis Patris en Kasper Dolberg. Een aantal jonkies gaan mee, maar er blijven ook enkele opvallende namen thuis.


"Zaterdagochtend stapte RSC Anderlecht het vliegtuig op voor de jaarlijkse zomerstage. Dit jaar trekt paars-wit naar het Oostenrijkse Villach om er van 8 tot 15 juli het nieuwe seizoen voor te bereiden in optimale omstandigheden. Onze nieuwe aanwinsten Kasper Dolberg en Louis Patris zijn er meteen bij, net zoals een reeks jonge talenten die voor het eerst mee met de A-kern op stage trekken", klinkt het.

De 27 spelers: Verschaeren, Kana, Ashimeru, Monticelli, Angulo, Baouf, Stroeykens, Coosemans, Debast, Degreef, N’Diaye, Delcroix, Diawara, Sardella, Dolberg,Van Crombrugge, Dreyer, Leoni, Lissens, Patris, Mykhaylichenko,, Raman, Sadiki, Arnstad, Vanhoutte, Amuzu, Vertonghen.

LEES OOK: Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Geen Stassin en Ishaq

Verschaeren is een opvallende naam. Hij is nog maanden out, maar hij gaat toch mee met de groep om zo niet alleen te moeten revalideren. Blijven thuis: Lucas Stassin, Abdulrazak Ishaq en Michael Murillo. Stassin heeft een enkelblessure, maar de verwachting is dat hij weldra de club gaat verlaten. Westerlo is nog steeds geïnteresseerd. Ishaq mag/moet de club verlaten en zal wellicht moeten aansluiten bij de Futures. Murillo liep twee spierblessures op en is 5 à 6 weken buiten strijd. Jonkies als Monticelli en Degreef mogen ook mee nadat ze indruk maakten de voorbije wedstrijden. Toch zullen zij dit seizoen vooral aantreden bij de Futures.

Einde verhaal voor Stassin en Ishaq?

Meest recent

Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

12
12
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

90
90
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

29
29
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

259
259
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

17
17
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

309
309
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

107
107
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

226
226
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

389
389
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

253
253
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

266
266
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

467
467
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

491
491
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

277
277
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

242
242
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

296
296
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

155
155
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

335
335
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

82
82
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

249
249
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

394
394
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

315
315
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

324
324
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

312
312
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

408
408

Meer sportnieuws