Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

door
Riemer laat drie opvallende namen thuis van stage

RSC Anderlecht is vandaag vertrokken naar Oostenrijk, waar het zijn oefenstage afwerkt. Brian Riemer heeft 27 spelers meegenomen, waaronder aanwinsten Louis Patris en Kasper Dolberg. Een aantal jonkies gaan mee, maar er blijven ook enkele opvallende namen thuis.


"Zaterdagochtend stapte RSC Anderlecht het vliegtuig op voor de jaarlijkse zomerstage. Dit jaar trekt paars-wit naar het Oostenrijkse Villach om er van 8 tot 15 juli het nieuwe seizoen voor te bereiden in optimale omstandigheden. Onze nieuwe aanwinsten Kasper Dolberg en Louis Patris zijn er meteen bij, net zoals een reeks jonge talenten die voor het eerst mee met de A-kern op stage trekken", klinkt het.

De 27 spelers: Verschaeren, Kana, Ashimeru, Monticelli, Angulo, Baouf, Stroeykens, Coosemans, Debast, Degreef, N’Diaye, Delcroix, Diawara, Sardella, Dolberg,Van Crombrugge, Dreyer, Leoni, Lissens, Patris, Mykhaylichenko,, Raman, Sadiki, Arnstad, Vanhoutte, Amuzu, Vertonghen.

LEES OOK: Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Geen Stassin en Ishaq

Verschaeren is een opvallende naam. Hij is nog maanden out, maar hij gaat toch mee met de groep om zo niet alleen te moeten revalideren. Blijven thuis: Lucas Stassin, Abdulrazak Ishaq en Michael Murillo. Stassin heeft een enkelblessure, maar de verwachting is dat hij weldra de club gaat verlaten. Westerlo is nog steeds geïnteresseerd. Ishaq mag/moet de club verlaten en zal wellicht moeten aansluiten bij de Futures. Murillo liep twee spierblessures op en is 5 à 6 weken buiten strijd. Jonkies als Monticelli en Degreef mogen ook mee nadat ze indruk maakten de voorbije wedstrijden. Toch zullen zij dit seizoen vooral aantreden bij de Futures.

Einde verhaal voor Stassin en Ishaq?

Meest recent

Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

0
0
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

11
11
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

35
35
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

25
25
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

141
141
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

144
144
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

307
307
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

41
41
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

137
137
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

72
72
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

71
71
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

215
215
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

115
115
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

425
425
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

172
172
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

85
85
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

410
410
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

175
175
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

688
688
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

90
90
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

316
316
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235

Meer sportnieuws