KV Mechelen haalt 'verloren zoon' terug

335 stemmen
KV Mechelen haalt 'verloren zoon' terug

KV Mechelen sloeg de voorbije weken vooral belangrijke slagen door zijn sterkhouders aan boord te houden, met contractverlengingen voor Kerim Mrabti en Rob Schoofs. Maar er streek ook al vers bloed neer Achter de Kazerne in de vorm van spits Lion Lauberbach en rechtsachter Rafik Belghali. Ook de derde aanwinst voor volgend seizoen is nu een feit.


KVM heeft immers de verwachte transfer van Daam Foulon afgerond. De 24-jarige linksachter heeft een verleden bij Anderlecht en Waasland-Beveren en komt nu transfervrij over van Benevento, waar hij de voorbije seizoenen regelmatig speelde in de Serie A en Serie B. Hij tekende een overeenkomst tot 2025, tot grote vreugde van Mechelen.

"Daam deed al ervaring op in binnen- en buitenland, een nieuwe surplus voor ons team. Hij was deze winter ook al interessant voor ons, maar toen was het momentum niet goed. Toen we nu een poging waagden, voelden we meteen dat de sterren goed stonden voor een overgang", toont sportief directeur Tim Matthys zich in zijn nopjes. "We kregen wel nog af te rekenen met concurrentie, maar Daam wilde gewoon voor geel en rood spelen. Dat gaf mij een zeer goed gevoel. Hij zal ons veel bijbrengen."

LEES OOK: ‘Westerlo heeft zéér straffe transfer helemaal beet’

Verloren zoon

Voor Foulon zelf voelt de transfer dan weer als thuiskomen, want hij groeide op in Mechelen. "Ik ben al even de stad ingetrokken. Het was lang geleden, maar alles bracht herinneringen naar boven. Ik had nog aanbiedingen op zaken, zoals Tim zei, maar ik wilde absoluut voor Malinwa spelen. Het voelt alsof de verloren zoon weer thuis is", stelt hij.


🚀

Is hij een aanwinst voor KV Mechelen?

Meest recent

Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

105
105
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

117
117
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

116
116
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

176
176
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

167
167
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

82
82
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

167
167
Dé toptransfer van AA Gent: "Voelde meteen een klik"

AA Gent moet deze week Europees aan de bak en mag daar geen schade oplopen. Er is geen foutenmarge. ...

245
245
'Sibierski baalt weer: Anderlecht moet winger schrappen'

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen deze week al met de eerste Europese confrontatie tegen ...

189
189
Bornauw verklapt: "Daar willen we ons versterken"

RSC Anderlecht moet donderdag aan de bak tegen Hammarby. Een heel belangrijk duel. De fans blijven ...

357
357
Zetterberg stuurt Anderlecht stevige waarschuwing

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen al op donderdagavond. Dan beginnen ze aan hun avontuur in ...

271
271
'Volgende Rode Duivel hakt transferknoop door'

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een meer dan behoorlijk WK, waarin ze uiteindelijk sneuvelden ...

89
89
'Toekomstige monstertransfer voor De Cat'

Anderlecht reist woensdag af naar Zweden voor zijn eerste opdracht in de voorrondes van de Europa ...

224
224
Westerlo heeft nu ook opvolger Piedfort beet

Het is al een zeer drukke transferzomer geweest voor Westerlo. De Kemphanen zagen tot dusver maar ...

32
32
Van Bommel zorgt meteen voor énorme verdeeldheid

De Rode Duivels lijken na het vertrek van Rudi Garcia niet lang te moeten wachten op een nieuwe ...

577
577
Lamine Yamal zorgt voor opvallende gekte na WK

Lamine Yamal blijft ook naast het veld een fenomeen. De Spaanse wereldkampioen zorgde tijdens de ...

48
48
'Nieuwe grootmacht mengt zich in strijd om De Ketelaere'

Na de uitschakeling op het WK maakten verschillende Rode Duivels al toptransfers. Youri Tielemans ...

249
249
'Droomtransfer Karetsas nadert: Genk krijgt hoger bod'

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer drukke zomer. De Limburgers zijn in blijde verwachting van niet ...

283
283
'Club ongenadig: floptransfer niet mee op stage'

De start van het nieuwe seizoen komt stilaan dichtbij, want op 31 juli is er al de eerste afspraak ...

715
715
TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Club, nieuwe bondscoach bekend'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

496
496
Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

EVincent Kompany kende afgelopen seizoen een topperiode bij Bayern München. De Duitse ...

234
234
Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

100
100
Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

151
151
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

163
163

Meer sportnieuws