KV Mechelen haalt 'verloren zoon' terug

door
KV Mechelen haalt 'verloren zoon' terug

KV Mechelen sloeg de voorbije weken vooral belangrijke slagen door zijn sterkhouders aan boord te houden, met contractverlengingen voor Kerim Mrabti en Rob Schoofs. Maar er streek ook al vers bloed neer Achter de Kazerne in de vorm van spits Lion Lauberbach en rechtsachter Rafik Belghali. Ook de derde aanwinst voor volgend seizoen is nu een feit.


KVM heeft immers de verwachte transfer van Daam Foulon afgerond. De 24-jarige linksachter heeft een verleden bij Anderlecht en Waasland-Beveren en komt nu transfervrij over van Benevento, waar hij de voorbije seizoenen regelmatig speelde in de Serie A en Serie B. Hij tekende een overeenkomst tot 2025, tot grote vreugde van Mechelen.

"Daam deed al ervaring op in binnen- en buitenland, een nieuwe surplus voor ons team. Hij was deze winter ook al interessant voor ons, maar toen was het momentum niet goed. Toen we nu een poging waagden, voelden we meteen dat de sterren goed stonden voor een overgang", toont sportief directeur Tim Matthys zich in zijn nopjes. "We kregen wel nog af te rekenen met concurrentie, maar Daam wilde gewoon voor geel en rood spelen. Dat gaf mij een zeer goed gevoel. Hij zal ons veel bijbrengen."

LEES OOK: Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Verloren zoon

Voor Foulon zelf voelt de transfer dan weer als thuiskomen, want hij groeide op in Mechelen. "Ik ben al even de stad ingetrokken. Het was lang geleden, maar alles bracht herinneringen naar boven. Ik had nog aanbiedingen op zaken, zoals Tim zei, maar ik wilde absoluut voor Malinwa spelen. Het voelt alsof de verloren zoon weer thuis is", stelt hij.


Is hij een aanwinst voor KV Mechelen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

27
27
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

120
120
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

18
18
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

15
15
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

36
36
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

70
70
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

17
17
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

45
45
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

38
38
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

40
40
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

79
79
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

36
36
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

156
156
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

113
113
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

106
106
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

48
48
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

679
679
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

65
65
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

89
89
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

202
202
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

111
111
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

71
71
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws