'Genk is Club Brugge te snel af voor goudhaantje'

682
'Genk is Club Brugge te snel af voor goudhaantje'

KRC Genk hoopt na een uitstekend seizoen zijn ploeg zoveel mogelijk samen te kunnen houden voor de voorrondes van de Champions League. De Limburgers maken tegelijk ook werk van gerichte versterkingen. Zo verhoogden ze al de concurrentie op de linksachter en op de flanken met de transfers van Joris Kayembe en Alieu Fadera. Donderdag rondden ze nog een fraaie transfer af.


Genk pakte immers uit met de komst van Christophe Bonsu Baah, die een contract voor vijf jaar tekende. Ze plukten hem weg bij Sarpsborg voor 5,2 miljoen euro en dat bedrag kan met bonussen nog oplopen tot 7 miljoen. Dat is een enorme som voor een 18-jarige Ghanees die nog maar drie maanden aan de slag is in Europa, maar daar is een goede reden voor.

Bonsu Baah speelde zich immers zwaar in de kijker en werd zelfs genomineerd voor de Golden Boy Award. Het Laatste Nieuws weet dat Club Brugge hem ook volgde, terwijl Everton ook geïnformeerd zou hebben. De meest concrete optie voor de piepjonge Ghanees was echter Brighton, dat zelfs tot 10 miljoen wou gaan. Wellicht had Bonsu Baah dan volgend seizoen het shirt van Union aangetrokken, zoals de voorbije jaren ook met Kaoru Mitoma en Simon Adingra gebeurde.

LEES OOK: Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Onverwachte troef

Genk beschikte echter over een serieuze troef in de onderhandelingen, want Bonsu Baah wordt vertegenwoordigd door Shallon Nkeshimana. Dat is ook de makelaar van Mike Trésor. "Er was veel interesse, maar zijn gevoel was het beste bij Genk", zegt die daarover. "Hij wou heel graag naar een club waar hij zich kon ontwikkelen en een vervolgens een mooie stap naar de top zou zetten."

Zal hij een sensatie worden voor Genk?

Meest recent

Schotse baas komt met straffe onthulling over Pocognoli

Sébastien Pocognoli heeft deze zomer na zijn vertrek bij AS Monaco snel een nieuwe uitdaging ...

11
11
'Dilemma voor Standard na plotse transferaanbieding'

Standard is na drie speeldagen nog ongeslagen, al zullen ze in Luik wellicht gehoopt hebben op meer ...

62
62
'Man City plant enorme transferbom met De Jong'

Er viel deze zomer al heel wat transfervuurwerk te noteren in de Premier League en dat lijkt nog ...

77
77
'Arsenal zet ook Rode Duivel nog op verlanglijst'

Arsenal heeft zijn start dit seizoen niet gemist. Zowel in de Community Shield tegen Manchester City ...

56
56
'Club Brugge slikt domper in dossier Ordoñez'

Het is bij Club Brugge al een zeer bewogen transferzomer geweest en er lijkt nog één ...

309
309
Amorim verrast met rollen voor Moreira en Saelemaekers

AC Milan is afgelopen weekend zijn seizoen goed begonnen. De Rossoneri pakte in hun ...

60
60
Marc Coucke verrast iedereen met plotse gezinsuitbreiding

Marc Coucke vierde wederom feest dit weekend. De ondernemer nam de bekende restaurantketen Amadeus ...

72
72
Union heeft nieuwe Europese thuishaven beet

Donderdag hopen Anderlecht, STVV en AA Gent hun ticket voor hun respectievelijke Europese league ...

66
66
Transferitis in Mechelen: Raman haalt uit naar maats

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League en ...

338
338
Titelstrijd nu al gestreden? Vandenbempt maakt zich zorgen

Na de derde speeldag in de Jupiler Pro League zijn er nog drie teams die met het maximum van de ...

339
339
'Standard alsnog verlost van overbodige grootverdiener'

Voor Standard belooft het nog een bewogen einde van de zomerse transferperiode te gaan worden. Op ...

81
81
Trossard en Besiktas briesen na schandalige klap

Afgelopen weekend werd in de Turkse competitie de tweede speeldag afgewerkt en die werd voor de Rode ...

116
116
'STVV baalt: nòg plotse miljoenentransfer sterkhouder'

STVV kwam afgelopen weekend niet in actie, want de Kanaries mochten zich sparen voor de return tegen ...

164
164
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Charleroi, transfer Bertaccini'

De zomerse transferperiode nadert zijn ontknoping, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

429
429
Thorup krijgt de volle laag bij Genk: grijpt De Condé in?

KRC Genk is dit seizoen wisselvallig begonnen. Tegen Royal Antwerp leken de Limburgers op weg naar ...

527
527
Issame Charaï maakt Westerlo af: transfers nakend?

Westerlo kreeg afgelopen speeldag een pak voor de broek in de Jupiler Pro League. De Kemphanen ...

89
89
Infantino haalt snoeihard uit na FIFA-controverse

Gianni Infantino ligt zwaar onder vuur bij de FIFA. De voorzitter van de wereldvoetbalbond krijgt na ...

163
163
"Negatieve exponent" - Vandenbempt vreest voor titularis Club

Club Brugge blijft na drie speeldagen in de Jupiler Pro League zijn perfecte rapport behouden. ...

376
376
'Contract tot 2032: supertransfer Bradley Barcola nabij'

Liverpool FC heeft tijdens de openingsspeeldag van de Premier League slechts op het nippertje een ...

102
102
'Eerste doorbraak Ordoñez: Club ruikt spetterend bedrag'

Club Brugge lijkt in het uiterste slot van de transferperiode dan toch nog een grote uitgaande ...

416
416
'STVV houdt hart vast: volgende steunpilaar naar exit'

STVV bereidt zich momenteel voor op één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

360
360
Geurtje aan comeback Antwerp: ex-ref spreekt ferme taal

KRC Genk heeft zaterdagavond twee kostbare punten verspeeld. In de slotfase gaf het immers nog een ...

879
879
Godts debuteert bij PSG: Franse pers streng maar hoopvol

Ook in de Franse Ligue 1 is de kop eraf. En de openingsspeeldag leidde meteen tot puntenverlies voor ...

378
378
In extremis toptransfer Tresoldi: Leko doet boekje open

Nicolo Tresoldi kan voorlopig niet stoppen met scoren dit seizoen. Zondag bezorgde hij Club Brugge ...

586
586
Bijzondere wissel bij Antwerp: transfer in de maak?

Antwerp FC zorgde zaterdagavond voor een spectaculaire comeback in de slotfase tegen KRC Genk (4-4). ...

416
416

Meer sportnieuws