'Belgisch jeugdinternational betrokken bij schokkende misdaad'

door
'Belgisch jeugdinternational betrokken bij schokkende misdaad'

Ondanks het einde van de zogenoemde 'gouden generatie' lijkt de Belgische voetballiefhebber niet meteen te moeten wanhopen. Er zit immers nog heel wat talent in de wachtkamer in ons land, al valt het af te wachten of zij ook allemaal zullen doorbreken. Er liggen immers heel wat uitdagingen voor jonge spelers. Sommigen slagen er bijvoorbeeld niet in op het rechte pad te blijven.


Een extreem voorbeeld daarvan speelde zich vorig weekend af in Malta. Daar werden vijf jongeren uit Brussel opgepakt voor de verkrachting van een 17-jarig Frans meisje. Eén van de daders is volgens Malta Today een profvoetballer die uitkomt voor de Belgische nationale U18, die getraind worden door Wesley Sonck en Eric Van Meir. De naam van de speler werd echter niet gelost.

Samen met zijn vrienden was de jeugdinternational op vakantie op het eiland, waar ze het Franse meisje - de ex van één van de jongeren - tegen het lijf liepen. Het meisje werd later verkracht door haar ex, terwijl de Jonge Duivel en de drie andere vrienden het tafereel filmden. Een 16-jarige Zwitserse jongen die het meisje vergezelde, werd in elkaar geslagen.

Gevat net voor vlucht

Het vijftal werd maandag gearresteerd op de luchthaven, net voor ze van plan waren Malta te verlaten. De Jonge Duivel, die met de telefoon van het slachtoffer ook een Louis Vuitton-handtas van 2.000 euro besteld had, gaf daarbij als enige de feiten toe. Hij werd meteen veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van één jaar en mag het slachtoffer drie jaar lang niet contacteren. Het lot van de vier anderen moet nog bepaald worden. 

Meest recent

Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

0
0
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

25
25
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

203
203
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

164
164
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

51
51
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

47
47
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

603
603
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

130
130
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

332
332
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

296
296
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

54
54
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

191
191
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

67
67
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

140
140
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

156
156
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

264
264
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

208
208
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

356
356
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

186
186
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

263
263
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

358
358
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

123
123
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

454
454

Meer sportnieuws