Drama voor Anderlecht? 'Mogelijk exit 3 Neerpede-talenten'

door
Drama voor Anderlecht? 'Mogelijk exit 3 Neerpede-talenten'

Bij RSC Anderlecht gaan er nog de nodige spelers de club verlaten. Heel wat spelers worden immers aan een transfer gelinkt en het is nog niet duidelijk of die info daadwerkelijk klopt. Voorlopig doen er heel veel tegenstrijdige berichten de ronde. La Dernière Heure had nog wat nieuws te melden.

De Waalse krant meent te weten dat Noah Sadiki Anderlecht zeker gaat verlaten. Er zijn geen gesprekken (meer) gaande om zijn in 2024 aflopende contract te verlengen. Burnley wil hem wel graag aantrekken, maar wellicht willen zij hem nadien dan uitlenen. Het zou ons niet verbazen dat KV Mechelen en Westerlo, waar Kompany een goed contact mee heeft dankzij de aanwezigheid van Matthys en De Roeck, dan in beeld zouden komen om hem te huren. Union SG wil Sadiki echter ook vastleggen en de speler wil graag naar de stadsgenoot. Dan zal Union wel meer dan 1 miljoen euro moeten betalen.

Ishaq mag weg

Stassin heeft ook een aflopend contract en Westerlo toonde al interesse. LDH meldt dat het bestuur niet echt gelooft in hem, maar toch kreeg hij deze voorbereiding al twee keer speelminuten bij het eerste elftal. Zijn toekomst is voorlopig bijzonder onduidelijk. Dan is er ook nog Killian Sardella. Die zou graag willen spelen en een vertrek overwegen. Onze bronnen melden dat Sardella uiteraard wil spelen, maar ook de concurrentie zal aangaan. Net zoals hij dat vorig seizoen deed en toen zelfs als linksachter veel speelde. De mercato is nog lang en een transfer valt nooit uit te sluiten in die periode.

Tot slot is er Abdulrazak Ishaq. De man van ruim 3 miljoen euro viel compleet door de mand. De flankspeler mag weg en een uitleenbeurt lijkt de meest valabale optie. Brian Riemer rekent niet meer op hem, nadat hij vorig jaar door de mand viel bij de eerste ploeg en amper kon overtuigen bij RSCA Futures.

POLL: Moet RSCA Stassin en Sadiki houden?

Meest recent

Verrast De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

23
23
‘Bizarre Chelsea-oorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

11
11
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

8
8
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

82
82
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

19
19
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

39
39
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

118
118
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

88
88
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

455
455
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

465
465
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

354
354
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

334
334
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

48
48
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

86
86
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

206
206
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

687
687
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

135
135
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

358
358
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

290
290
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

315
315

Meer sportnieuws