Drama voor Anderlecht? 'Mogelijk exit 3 Neerpede-talenten'

1083 stemmen
Drama voor Anderlecht? 'Mogelijk exit 3 Neerpede-talenten'

Bij RSC Anderlecht gaan er nog de nodige spelers de club verlaten. Heel wat spelers worden immers aan een transfer gelinkt en het is nog niet duidelijk of die info daadwerkelijk klopt. Voorlopig doen er heel veel tegenstrijdige berichten de ronde. La Dernière Heure had nog wat nieuws te melden.

De Waalse krant meent te weten dat Noah Sadiki Anderlecht zeker gaat verlaten. Er zijn geen gesprekken (meer) gaande om zijn in 2024 aflopende contract te verlengen. Burnley wil hem wel graag aantrekken, maar wellicht willen zij hem nadien dan uitlenen. Het zou ons niet verbazen dat KV Mechelen en Westerlo, waar Kompany een goed contact mee heeft dankzij de aanwezigheid van Matthys en De Roeck, dan in beeld zouden komen om hem te huren. Union SG wil Sadiki echter ook vastleggen en de speler wil graag naar de stadsgenoot. Dan zal Union wel meer dan 1 miljoen euro moeten betalen.

LEES OOK: Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

Ishaq mag weg

Stassin heeft ook een aflopend contract en Westerlo toonde al interesse. LDH meldt dat het bestuur niet echt gelooft in hem, maar toch kreeg hij deze voorbereiding al twee keer speelminuten bij het eerste elftal. Zijn toekomst is voorlopig bijzonder onduidelijk. Dan is er ook nog Killian Sardella. Die zou graag willen spelen en een vertrek overwegen. Onze bronnen melden dat Sardella uiteraard wil spelen, maar ook de concurrentie zal aangaan. Net zoals hij dat vorig seizoen deed en toen zelfs als linksachter veel speelde. De mercato is nog lang en een transfer valt nooit uit te sluiten in die periode.

Tot slot is er Abdulrazak Ishaq. De man van ruim 3 miljoen euro viel compleet door de mand. De flankspeler mag weg en een uitleenbeurt lijkt de meest valabale optie. Brian Riemer rekent niet meer op hem, nadat hij vorig jaar door de mand viel bij de eerste ploeg en amper kon overtuigen bij RSCA Futures.

Moet RSCA Stassin en Sadiki houden?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

19
19
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

52
52
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

36
36
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

155
155
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

97
97
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

184
184
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

98
98
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

130
130
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

105
105
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

787
787
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1068
1068
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

74
74
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

533
533
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

167
167
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

634
634
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

164
164
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

154
154
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

359
359
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

214
214
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

223
223
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

257
257
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

796
796
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

518
518

Meer sportnieuws