'Anderlecht pakt door: Jonge Duivel en nummer 10 op komst'

door
'Anderlecht pakt door: Jonge Duivel en nummer 10 op komst'

Het heeft lang geduurd voor de mercato van Anderlecht op gang kwam, maar nu lijkt er eindelijk schot te komen in heel wat dossiers. Zo moet de komst van Kasper Dolberg de komende dagen eindelijk afgerond worden, terwijl ook de transfer van Santiago Hezze plots weer helemaal aan de orde lijkt. Maar daar zal het niet bij blijven, want ook in een aantal andere dossiers voert Paars-Wit de forcing.


Het Nieuwsblad weet dat nog voor twee andere spelers Jesper Fredberg aan het doordrukken is. In de eerste plaats zou Anderlecht bij OH Leuven een nieuw bod uitgebracht hebben op Louis Patris. De jonge rechtsachter werd deze zomer ook al aan Club Brugge gelinkt, maar RSCA drukt dus door. OHL vraagt wel 4 miljoen euro voor de 22-jarige, die met de Jonge Duivels deze zomer op het EK actief was.

Dat biedt Anderlecht momenteel niet, maar het nieuwe bod zou wel een basis kunnen vormen om te onderhandelen. Dat hoopt de club snel te kunnen doen, want het hoopt dat Patris in het beste geval samen met Dolberg zaterdag al zou kunnen aansluiten bij de groep die dan op stage naar Oostenrijk vertrekt. Daarmee zou de vacature op rechtsachter eindelijk ingevuld zijn.

Bod op nummer 10

Daarnaast stond ook een spelmaker om de blessure van Yari Verschaeren op te vangen al de hele zomer hoog op de verlanglijst. Daarvoor werd vanuit Duitsland dinsdag de naam van Rodrigo Zalazar naar voor geschoven en volgens HNB heeft Anderlecht inmiddels al een bod uitgebracht op de 23-jarige Uruguayaan. Of dat ook in de buurt komt van de 4 miljoen euro die Schalke hoopt te vangen, is echter een andere vraag.

JOUW MENING TELT:
Is Patris een goede aanwinst voor Anderlecht?

Meest recent

'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

15
15
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

370
370
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

323
323
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

293
293
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1094
1094
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

293
293
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

402
402
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

355
355
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

170
170
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

121
121
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

113
113
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

176
176
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

69
69
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

522
522
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

156
156
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

371
371
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

60
60
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

86
86
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

552
552
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

112
112
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

130
130
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

758
758
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

241
241
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

366
366
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

312
312

Meer sportnieuws