'Anderlecht pakt door: Jonge Duivel en nummer 10 op komst'

door
'Anderlecht pakt door: Jonge Duivel en nummer 10 op komst'

Het heeft lang geduurd voor de mercato van Anderlecht op gang kwam, maar nu lijkt er eindelijk schot te komen in heel wat dossiers. Zo moet de komst van Kasper Dolberg de komende dagen eindelijk afgerond worden, terwijl ook de transfer van Santiago Hezze plots weer helemaal aan de orde lijkt. Maar daar zal het niet bij blijven, want ook in een aantal andere dossiers voert Paars-Wit de forcing.


Het Nieuwsblad weet dat nog voor twee andere spelers Jesper Fredberg aan het doordrukken is. In de eerste plaats zou Anderlecht bij OH Leuven een nieuw bod uitgebracht hebben op Louis Patris. De jonge rechtsachter werd deze zomer ook al aan Club Brugge gelinkt, maar RSCA drukt dus door. OHL vraagt wel 4 miljoen euro voor de 22-jarige, die met de Jonge Duivels deze zomer op het EK actief was.

Dat biedt Anderlecht momenteel niet, maar het nieuwe bod zou wel een basis kunnen vormen om te onderhandelen. Dat hoopt de club snel te kunnen doen, want het hoopt dat Patris in het beste geval samen met Dolberg zaterdag al zou kunnen aansluiten bij de groep die dan op stage naar Oostenrijk vertrekt. Daarmee zou de vacature op rechtsachter eindelijk ingevuld zijn.

LEES OOK: Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Bod op nummer 10

Daarnaast stond ook een spelmaker om de blessure van Yari Verschaeren op te vangen al de hele zomer hoog op de verlanglijst. Daarvoor werd vanuit Duitsland dinsdag de naam van Rodrigo Zalazar naar voor geschoven en volgens HNB heeft Anderlecht inmiddels al een bod uitgebracht op de 23-jarige Uruguayaan. Of dat ook in de buurt komt van de 4 miljoen euro die Schalke hoopt te vangen, is echter een andere vraag.

Is Patris een goede aanwinst voor Anderlecht?

Meest recent

Hubert kietelt Atlético Madrid: "Dat Simeone dàt verwacht?"

Diego Simeone haalde aan dat Atlético Madrid koste wat het kost wil winnen van Union SG en ...

2
2
Kompany kan niet wachten: "Ben zeer onder de indruk"

Vincent Kompany en Bayern München staan vanavond voor hun zwaarste partij tot dusver van het ...

22
22
'Mannaert aan zet: vijf Belgen gewild door Congo en Marokko'

De KBVB heeft werk. Vincent Mannaert zag afgelopen week drie Belgen voor Congo kiezen. Er zijn ...

90
90
Nainggolan haalt uit: "Hij wilde mij buiten bij Antwerp"

Radja Nainggola is geen onbesproken blad. Hij was te gast in 'Het Huis' van Eric Goens en sprak er ...

71
71
Mokerslag voor Antwerp: Foulon riskeert zware straf

Voorlopig lijkt Stef Wils zijn vel nog steeds te redden, maar nu Antwerp is weggezakt tot de ...

58
58
Kane vreest ergste na Kompany-schok: dit zag hij niet komen

Kompany gooide zaterdag een schokzet: zeven wissels én Kane op de bank. Geen afrekening, wel ...

144
144
Opdoffer voor Fink: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. De troepen van Thorsten Fink tankten zo ...

125
125
'Club Brugge houdt adem in: Hayen op weg naar Celtic?'

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. Niet alleen voor de ...

346
346
'Hasi in dubio: revelatie Anderlecht out tegen Club?'

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege tegen KV Mechelen. Net op tijd voor Besnik Hasi, ...

376
376
Bijltjesdag bij Antwerp: laatste uur Wils geslagen?

"Het draait vierkant, maar we nemen geen emotionele beslissingen. Geef ons een paar dagen tijd om ...

91
91
De Bruyne verschaft update over terugkeer uit ziekenboeg

De kwalificatie voor het WK lijkt louter nog een formaliteit, want tegen Liechtenstein en Kazachstan ...

58
58
Super Sunday in JPL: aanduidingen refs speeldag 14 bekend

Komend weekend staan er in de Jupiler Pro League heel wat fraaie affiches op het programma. Intussen ...

188
188
'Antwerp verrast: voormalig doelwit Anderlecht op proef'

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat na de nederlaag tegen STVV is afgedaald tot de ...

217
217
Renard haalt gram: Anderlecht heeft goudhaantje beet

Dankzij een deugddoende zege tegen KV Mechelen zit Besnik Hasi weer steviger in het zadel bij RSC ...

386
386
Peter Vandenbempt ontroert iedereen: "Zij is voor mij..."

Hij is al jaren de stem die zaterdagnamiddagen kleurt, het geweten van het Belgische voetbal. ...

83
83
Baro op oorlogspad: AA Gent legt bom onder Pro League

Sinds de Pro League in februari de hervorming goedkeurde is er reeds heel wat inkt gevloeid over het ...

637
637
'KRC Genk & Union neus-aan-neus in jacht op goalgetter'

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. Met dank aan een doelpunt van Hyeon-gyu ...

244
244
Toby Alderweireld verrast iedereen met héél gewaagde sprong

Er was een tijd dat hij de tegenstanders van Manchester City, Real Madrid en Club Brugge met ijzeren ...

66
66
Hayen hakt knoop door: opvallende wissel bij Club Brugge

Hoogspanning in Jan Breydel, waar woensdag FC Barcelona op bezoek komt. Na de pandoering tegen ...

690
690
'D-Day bij Antwerp: Gheysens beslist over ontslag Wils'

Ook tegen STVV ging Antwerp zondag kansloos met de billen bloot. Met een schamele 11 op 39 op het ...

235
235
Celine Van Ouytsel breekt stilzwijgen: "Een bastaard!"

Celine Van Ouytsel is zonder twijfel één van de knapste vrouwen van het land én ...

522
522
'Renard in overdrive: Anderlecht all-in voor toptalent'

Ondanks de deugddoende zege tegen KV Mechelen loert de crisis nog steeds om de hoek bij RSC ...

461
461
Foulon, Dean & D'Hondt: Lardot evalueert speeldag 13

Afgelopen weekend stond speeldag 13 op het programma in de Jupiler Pro League. Naar goede gewoonte ...

314
314
Gert Verhulst vs Marc Coucke: Onverwachte clash zindert na

Gert Verhulst en Marc Coucke hoeven geen introductie meer. De ene bouwde met Studio 100 een ...

123
123
'Code rood bij Antwerp: Gheysens richting uitgang?'

De crisis is compleet met Antwerp, dat door de nederlaag tegen STVV naar de voorlaatste plek in het ...

906
906

Meer sportnieuws