Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

door
Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

Antwerp blikt terug op een historisch seizoen waarin het de beker én de eerste landstitel in 66 jaar tijd pakte. Daardoor wacht volgend seizoen een nieuwe uitdaging, want de Great Old mag aan de bak in (de voorrondes van) de Champions League. Daarvoor wordt druk aan de kern gewerkt en trainer Mark van Bommel krijgt opnieuw goed nieuws.


Hij kan volgend seizoen immers al zeker opnieuw rekenen op één van zijn huurlingen van vorig seizoen. De dossiers van Calvin Stengs en Mandela Keita zijn nog lopende, maar Het Nieuwsblad weet dat Gyrano Kerk wel sowieso op de Bosuil zal blijven. De Nederlandse flankaanvaller, die in januari was neergestreken en ook gewoon bij Antwerp aan de voorbereiding begonnen was, wordt opnieuw een jaar gehuurd van Lokomotiv Moskou.

Kerk kon een nieuwe uitleenbeurt doordrukken door de oorlog in Rusland en Oekraïne. Antwerp zal wel gewoon het loon van de 27-jarige aanvaller betalen. Vorig seizoen was Kerk goed voor zes goals en twee assists in 21 wedstrijden.

Nieuwe winger voor Young Reds

Daarnaast stelde Antwerp ook nog een extra aanwinst voor. Het heeft namelijk Glodi Mbuyi-Mbayo weten te strikken. De 23-jarige flankaanvaller was een vrije speler en tekende voor één jaar met optie op een extra seizoen. Hij zal aansluiten bij Young Reds in eerste nationale, nadat hij vorig seizoen in die reeks al aan de slag was bij Thes Sport. Eerder kwam hij ook uit voor FCV Dender.


JOUW MENING TELT:
Goede transfers voor Antwerp?

Meest recent

'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

3
3
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

39
39
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

117
117
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

502
502
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

76
76
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

337
337
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

79
79
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1070
1070
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

630
630
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

453
453
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1592
1592
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

666
666
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

610
610
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

493
493
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

213
213
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

144
144
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

130
130
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

188
188
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

94
94
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

563
563
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

193
193
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

413
413
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

98
98
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

614
614

Meer sportnieuws