Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

361 stemmen
Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

Antwerp blikt terug op een historisch seizoen waarin het de beker én de eerste landstitel in 66 jaar tijd pakte. Daardoor wacht volgend seizoen een nieuwe uitdaging, want de Great Old mag aan de bak in (de voorrondes van) de Champions League. Daarvoor wordt druk aan de kern gewerkt en trainer Mark van Bommel krijgt opnieuw goed nieuws.


Hij kan volgend seizoen immers al zeker opnieuw rekenen op één van zijn huurlingen van vorig seizoen. De dossiers van Calvin Stengs en Mandela Keita zijn nog lopende, maar Het Nieuwsblad weet dat Gyrano Kerk wel sowieso op de Bosuil zal blijven. De Nederlandse flankaanvaller, die in januari was neergestreken en ook gewoon bij Antwerp aan de voorbereiding begonnen was, wordt opnieuw een jaar gehuurd van Lokomotiv Moskou.

Kerk kon een nieuwe uitleenbeurt doordrukken door de oorlog in Rusland en Oekraïne. Antwerp zal wel gewoon het loon van de 27-jarige aanvaller betalen. Vorig seizoen was Kerk goed voor zes goals en twee assists in 21 wedstrijden.

Nieuwe winger voor Young Reds

Daarnaast stelde Antwerp ook nog een extra aanwinst voor. Het heeft namelijk Glodi Mbuyi-Mbayo weten te strikken. De 23-jarige flankaanvaller was een vrije speler en tekende voor één jaar met optie op een extra seizoen. Hij zal aansluiten bij Young Reds in eerste nationale, nadat hij vorig seizoen in die reeks al aan de slag was bij Thes Sport. Eerder kwam hij ook uit voor FCV Dender.


🚀

Goede transfers voor Antwerp?

Meest recent

'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

131
131
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

80
80
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

200
200
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

28
28
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

126
126
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

372
372
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

535
535
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

50
50
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

89
89
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

105
105
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

276
276
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

50
50
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

16
16
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

45
45
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

382
382
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

123
123
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

587
587
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

481
481
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

183
183
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

92
92
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

101
101
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

222
222
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

77
77
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

139
139

Meer sportnieuws