Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

door
Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

Antwerp blikt terug op een historisch seizoen waarin het de beker én de eerste landstitel in 66 jaar tijd pakte. Daardoor wacht volgend seizoen een nieuwe uitdaging, want de Great Old mag aan de bak in (de voorrondes van) de Champions League. Daarvoor wordt druk aan de kern gewerkt en trainer Mark van Bommel krijgt opnieuw goed nieuws.


Hij kan volgend seizoen immers al zeker opnieuw rekenen op één van zijn huurlingen van vorig seizoen. De dossiers van Calvin Stengs en Mandela Keita zijn nog lopende, maar Het Nieuwsblad weet dat Gyrano Kerk wel sowieso op de Bosuil zal blijven. De Nederlandse flankaanvaller, die in januari was neergestreken en ook gewoon bij Antwerp aan de voorbereiding begonnen was, wordt opnieuw een jaar gehuurd van Lokomotiv Moskou.

Kerk kon een nieuwe uitleenbeurt doordrukken door de oorlog in Rusland en Oekraïne. Antwerp zal wel gewoon het loon van de 27-jarige aanvaller betalen. Vorig seizoen was Kerk goed voor zes goals en twee assists in 21 wedstrijden.

LEES OOK: Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Nieuwe winger voor Young Reds

Daarnaast stelde Antwerp ook nog een extra aanwinst voor. Het heeft namelijk Glodi Mbuyi-Mbayo weten te strikken. De 23-jarige flankaanvaller was een vrije speler en tekende voor één jaar met optie op een extra seizoen. Hij zal aansluiten bij Young Reds in eerste nationale, nadat hij vorig seizoen in die reeks al aan de slag was bij Thes Sport. Eerder kwam hij ook uit voor FCV Dender.


Goede transfers voor Antwerp?

Meest recent

Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten nuchter op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC ...

0
0
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

35
35
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

24
24
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

254
254
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

36
36
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

81
81
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

343
343
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

113
113
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

143
143
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

126
126
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

169
169
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

316
316
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

441
441
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

155
155
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

622
622
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

323
323
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

202
202
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

327
327
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1012
1012
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

463
463
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

321
321
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

152
152
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

252
252

Meer sportnieuws