Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

door
Dubbelslag Antwerp: nieuwe winger én huurling blijft

Antwerp blikt terug op een historisch seizoen waarin het de beker én de eerste landstitel in 66 jaar tijd pakte. Daardoor wacht volgend seizoen een nieuwe uitdaging, want de Great Old mag aan de bak in (de voorrondes van) de Champions League. Daarvoor wordt druk aan de kern gewerkt en trainer Mark van Bommel krijgt opnieuw goed nieuws.


Hij kan volgend seizoen immers al zeker opnieuw rekenen op één van zijn huurlingen van vorig seizoen. De dossiers van Calvin Stengs en Mandela Keita zijn nog lopende, maar Het Nieuwsblad weet dat Gyrano Kerk wel sowieso op de Bosuil zal blijven. De Nederlandse flankaanvaller, die in januari was neergestreken en ook gewoon bij Antwerp aan de voorbereiding begonnen was, wordt opnieuw een jaar gehuurd van Lokomotiv Moskou.

Kerk kon een nieuwe uitleenbeurt doordrukken door de oorlog in Rusland en Oekraïne. Antwerp zal wel gewoon het loon van de 27-jarige aanvaller betalen. Vorig seizoen was Kerk goed voor zes goals en twee assists in 21 wedstrijden.

LEES OOK: 'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Nieuwe winger voor Young Reds

Daarnaast stelde Antwerp ook nog een extra aanwinst voor. Het heeft namelijk Glodi Mbuyi-Mbayo weten te strikken. De 23-jarige flankaanvaller was een vrije speler en tekende voor één jaar met optie op een extra seizoen. Hij zal aansluiten bij Young Reds in eerste nationale, nadat hij vorig seizoen in die reeks al aan de slag was bij Thes Sport. Eerder kwam hij ook uit voor FCV Dender.


Goede transfers voor Antwerp?

Meest recent

De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

77
77
Ex-spits RSCA en Ajax: "Hoopte deze zomer op JPL-aanbieding"

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

21
21
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

85
85
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

71
71
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

238
238
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

169
169
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

103
103
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

279
279
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

127
127
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

903
903
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

163
163
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

115
115
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

25
25
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

539
539
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

647
647
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

396
396
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

431
431
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

144
144
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

237
237
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

373
373
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

332
332
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

278
278
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

152
152
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

518
518

Meer sportnieuws