'Liverpool zet nieuwe stap voor komst Lavia'

91 stemmen
'Liverpool zet nieuwe stap voor komst Lavia'

Southampton mag afgelopen seizoen dan wel gedegradeerd zijn uit de Premier League, maar dat hinderde Roméo Lavia niet om grote sier te maken. De 19-jarige middenvelder groeide uit tot één van de revelaties van het seizoen en speelde zich met zijn sterke prestaties in de kijker van zowat elke Engelse topclub. Chelsea meldde zich als eerste en ook Arsenal verscheen snel op het toneel, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de toekomst van Lavia op Anfield zal liggen.


Liverpool wil dit seizoen zijn middenveld grondig vernieuwen. Het nam al afscheid van Naby Keïta en James Milner, terwijl er met Alexis Mac Allister al een nieuwe middenvelder gehaald werd. Ook Lavia stond echter hoog op het verlanglijstje van Jürgen Klopp en het lijkt er stilaan op dat de Duitse trainer weleens snel onze landgenoot zou mogen verwelkomen.

Fabrizio Romano bevestigt immers nog eens dat Liverpool al ruim twee weken in contact staat met de entourage van Lavia, die te horen kregen dat de piepjonge Rode Duivel als een toptalent beschouwd wordt en dus een prioriteit is. De verwachting is dat Liverpool snel de volgende stap zal zetten en ook de gesprekken met Southampton zal openen.

Boter bij de vis

De Saints zouden echter wel een forse transfersom van rond de 60 miljoen euro eisen, ondanks de degradatie. Dat lijkt het grootste struikelblok te zullen gaan vormen en het wordt afwachten hoeveel Liverpool bereid is om op tafel te leggen. Arsenal en Chelsea zijn dus zeker nog niet afgeschreven en wellicht zal het nog een tijdje duren eer er witte rook komt.


Zal Liverpool de strijd om Lavia winnen?

Meest recent

Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

18
18
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

38
38
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

119
119
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

357
357
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

242
242
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

216
216
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

18
18
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

62
62
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

130
130
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

44
44
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

63
63
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

52
52
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

69
69
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

77
77
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

126
126
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

393
393
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

96
96
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

157
157
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

94
94
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

525
525
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

454
454
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

143
143
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

445
445
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

314
314

Meer sportnieuws