'Liverpool zet nieuwe stap voor komst Lavia'

91 stemmen
'Liverpool zet nieuwe stap voor komst Lavia'

Southampton mag afgelopen seizoen dan wel gedegradeerd zijn uit de Premier League, maar dat hinderde Roméo Lavia niet om grote sier te maken. De 19-jarige middenvelder groeide uit tot één van de revelaties van het seizoen en speelde zich met zijn sterke prestaties in de kijker van zowat elke Engelse topclub. Chelsea meldde zich als eerste en ook Arsenal verscheen snel op het toneel, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de toekomst van Lavia op Anfield zal liggen.


Liverpool wil dit seizoen zijn middenveld grondig vernieuwen. Het nam al afscheid van Naby Keïta en James Milner, terwijl er met Alexis Mac Allister al een nieuwe middenvelder gehaald werd. Ook Lavia stond echter hoog op het verlanglijstje van Jürgen Klopp en het lijkt er stilaan op dat de Duitse trainer weleens snel onze landgenoot zou mogen verwelkomen.

Fabrizio Romano bevestigt immers nog eens dat Liverpool al ruim twee weken in contact staat met de entourage van Lavia, die te horen kregen dat de piepjonge Rode Duivel als een toptalent beschouwd wordt en dus een prioriteit is. De verwachting is dat Liverpool snel de volgende stap zal zetten en ook de gesprekken met Southampton zal openen.

LEES OOK: Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

Boter bij de vis

De Saints zouden echter wel een forse transfersom van rond de 60 miljoen euro eisen, ondanks de degradatie. Dat lijkt het grootste struikelblok te zullen gaan vormen en het wordt afwachten hoeveel Liverpool bereid is om op tafel te leggen. Arsenal en Chelsea zijn dus zeker nog niet afgeschreven en wellicht zal het nog een tijdje duren eer er witte rook komt.


Zal Liverpool de strijd om Lavia winnen?

Meest recent

De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

23
23
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

9
9
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

43
43
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

25
25
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

35
35
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

111
111
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

63
63
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

126
126
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

327
327
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

274
274
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

210
210
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

103
103
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

302
302
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

75
75
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

297
297
"Om voor titel te strijden ..." - Genk krijgt enorme transfertaak

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

573
573
Coosemans doorbreekt stilte: dé reden voor bizar theaterstuk

Colin Coosemans heeft de voorbije dagen heel wat kritiek over zich heen gekregen. De aanvoerder van ...

530
530
'Eerste zomeraanwinst: Club pusht voor opvolger Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermaanden heel wat vers bloed moeten aanwerven en de eerste aanwinst ...

615
615
Puur ongeloof bij Ronaldo: titelfeest implodeert in 98ste

Cristiano Ronaldo stond dinsdagavond op punt om zijn eerste landstitel te pakken met het Saudische ...

84
84
'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

132
132
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels: "Hij heeft lef"

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

192
192
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

61
61
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

132
132
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

209
209
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

155
155

Meer sportnieuws