'Liverpool zet nieuwe stap voor komst Lavia'

91 stemmen
'Liverpool zet nieuwe stap voor komst Lavia'

Southampton mag afgelopen seizoen dan wel gedegradeerd zijn uit de Premier League, maar dat hinderde Roméo Lavia niet om grote sier te maken. De 19-jarige middenvelder groeide uit tot één van de revelaties van het seizoen en speelde zich met zijn sterke prestaties in de kijker van zowat elke Engelse topclub. Chelsea meldde zich als eerste en ook Arsenal verscheen snel op het toneel, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de toekomst van Lavia op Anfield zal liggen.


Liverpool wil dit seizoen zijn middenveld grondig vernieuwen. Het nam al afscheid van Naby Keïta en James Milner, terwijl er met Alexis Mac Allister al een nieuwe middenvelder gehaald werd. Ook Lavia stond echter hoog op het verlanglijstje van Jürgen Klopp en het lijkt er stilaan op dat de Duitse trainer weleens snel onze landgenoot zou mogen verwelkomen.

Fabrizio Romano bevestigt immers nog eens dat Liverpool al ruim twee weken in contact staat met de entourage van Lavia, die te horen kregen dat de piepjonge Rode Duivel als een toptalent beschouwd wordt en dus een prioriteit is. De verwachting is dat Liverpool snel de volgende stap zal zetten en ook de gesprekken met Southampton zal openen.

LEES OOK: Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Boter bij de vis

De Saints zouden echter wel een forse transfersom van rond de 60 miljoen euro eisen, ondanks de degradatie. Dat lijkt het grootste struikelblok te zullen gaan vormen en het wordt afwachten hoeveel Liverpool bereid is om op tafel te leggen. Arsenal en Chelsea zijn dus zeker nog niet afgeschreven en wellicht zal het nog een tijdje duren eer er witte rook komt.


Zal Liverpool de strijd om Lavia winnen?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

29
29
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

54
54
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

79
79
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

41
41
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

42
42
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

77
77
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

242
242
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

354
354
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

175
175
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

136
136
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

459
459
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

661
661
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

510
510

Meer sportnieuws