Topcoach zet deur open voor Lang: "Zeer goede speler"

door
Topcoach zet deur open voor Lang:

Noa Lang wil Club Brugge deze zomer verlaten, maar blijkbaar is het toch even wachten vooraleer de grotere ploegen echt doorduwen voor de flankaanvaller. Eén club wil alvast zaken doen. Peter Bosz is immers wel een voorstander van de komst van Lang.


Peter Bosz werd vandaag voorgesteld bij PSV. Hij kreeg een vraag over Lang, die al weken wordt gelinkt aan PSV. "Ik zie graag goede spelers komen. En Noa Lang is een goede speler", tekende De Telegraaf op. Eerder was sportief directeur Ernest Stewart ook openhartig over een mogelijke transfer van de speler. "We zijn met een aantal spelers in gesprek. Noa is een goede speler. We moeten kijken of we daar handen en voeten aan kunnen geven. Ik ga niet ontkennen dat er interesse is."

LEES OOK: Code rood bij Anderlecht: club krijgt nieuwe mokerslag

Club in goede positie

Een opvallende tactiek van PSV. Dat legt zo de bal in het kamp van Club Brugge om de prijs te laten zakken. PSV kan niet verder gaan dan 12 miljoen euro en Blauw-Zwart wil minstens 15 miljoen euro voor zijn smaakmaker. Club zit in een goede positie, want Lang ligt er nog twee jaar onder contract. Vorig jaar vroegen ze nog 25 miljoen euro voor de technisch vaardige speler.

Lang deed een bijzonder vreemde uitspraak dat topclubs in Nederland hem allang zouden hebben opgepikt, maar de Nederlander vergat daarbij dat de afgelopen jaren ploegen als Arsenal, AC Milan en andere topclubs wel gingen shoppen in de Belgische competitie. Lang heeft echter een seizoen met ups en downs achter de rug en speelde geen goede Champions League-campagne. Mede daardoor bleef de interesse uit die hoek voorlopig uit. Lang wil wel naar PSV, dat op sportief vlak niet bepaald een stap vooruit is.

Zal Lang naar PSV verkassen?

Meest recent

Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

18
18
'Transferbelofte gemaakt: volgende superdeal Club Brugge'

Hoewel de Belgische clubs nog enkele dagen transfers kunnen doen, lijkt de zomermercato bij Club ...

488
488
'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

90
90
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

52
52
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

144
144
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

1364
1364
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

413
413
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

92
92
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

459
459
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

256
256
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

321
321
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

425
425
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

208
208
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

215
215
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

507
507
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

488
488
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

97
97
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

512
512
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

58
58
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

382
382
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

760
760
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

318
318
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

156
156
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

859
859
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

1707
1707

Meer sportnieuws