Peter Maes met emotionele smeekbede: "Hopelijk nog een kans"

door
Peter Maes met emotionele smeekbede:

Peter Maes zit al even zonder job. De Schotenaar werd in september 2021 ontslagen bij Beerschot en moet sindsdien vanuit zijn sofa toekijken. Hij kwam daarnaast ook in opspraak in 'Operatie Zero'.


Maes stond in dat onderzoek op een lijst van 57 verdachten in het schandaal 'Propere Handen', met als spilfiguren Dejan Veljkovic en Mogi Bayat. De ex-doelman zou in zijn periode als coach van Sporting Lokeren en KRC Genk dankzij Veljkovic geld in het zwart verdiend hebben. Maes trof niet zo lang geleden echter een minnelijke schikking met het openbaar ministerie en de fiscus en wil nu vooruitkijken. Dat geeft hij aan bij Sporza.

"Je kunt ervoor kiezen om tot het einde te procederen, maar ik probeer verder te kijken. Ik kreeg de mogelijkheid om te schikken en zo kan ik eindelijk dit hoofdstuk afsluiten", vertelt Maes. "Nu is het afgesloten en hopelijk kan ik terugkeren naar datgene wat ik graag doe, kan ik mijn passie weer uitoefenen en komen er weer mogelijkheden voor mij (...) Ik sluit die hele periode af. Nu ga ik kijken wat er op mijn pad komt en hopelijk krijg ik nog een kans", kijkt hij vooruit.

Maar waar?

Vraag is welke club Maes nu een nieuwe kans wil geven. In het verleden stond hij al aan het roer bij KFC Verbroedering Geel, KV Mechelen, Sporting Lokeren, KRC Genk, SK Lommel, Sint-Truiden en Beerschot. De zaak berokkende Maes heel wat imagoschade. De toekomst zal uitwijzen of die schade te herstellen valt. Maes hoopt alvast van wel.

Verdient Maes nog een kans?

Meest recent

Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

29
29
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

98
98
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

211
211
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

549
549
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

346
346
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

29
29
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

323
323
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

916
916
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

535
535
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

408
408
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

950
950
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

107
107
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

212
212
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

137
137
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

227
227
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

607
607
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

421
421
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

833
833
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1334
1334
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

71
71
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

206
206
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

312
312
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

555
555

Meer sportnieuws