Peter Maes met emotionele smeekbede: "Hopelijk nog een kans"

382 stemmen
Peter Maes met emotionele smeekbede:

Peter Maes zit al even zonder job. De Schotenaar werd in september 2021 ontslagen bij Beerschot en moet sindsdien vanuit zijn sofa toekijken. Hij kwam daarnaast ook in opspraak in 'Operatie Zero'.


Maes stond in dat onderzoek op een lijst van 57 verdachten in het schandaal 'Propere Handen', met als spilfiguren Dejan Veljkovic en Mogi Bayat. De ex-doelman zou in zijn periode als coach van Sporting Lokeren en KRC Genk dankzij Veljkovic geld in het zwart verdiend hebben. Maes trof niet zo lang geleden echter een minnelijke schikking met het openbaar ministerie en de fiscus en wil nu vooruitkijken. Dat geeft hij aan bij Sporza.

"Je kunt ervoor kiezen om tot het einde te procederen, maar ik probeer verder te kijken. Ik kreeg de mogelijkheid om te schikken en zo kan ik eindelijk dit hoofdstuk afsluiten", vertelt Maes. "Nu is het afgesloten en hopelijk kan ik terugkeren naar datgene wat ik graag doe, kan ik mijn passie weer uitoefenen en komen er weer mogelijkheden voor mij (...) Ik sluit die hele periode af. Nu ga ik kijken wat er op mijn pad komt en hopelijk krijg ik nog een kans", kijkt hij vooruit.

Maar waar?

Vraag is welke club Maes nu een nieuwe kans wil geven. In het verleden stond hij al aan het roer bij KFC Verbroedering Geel, KV Mechelen, Sporting Lokeren, KRC Genk, SK Lommel, Sint-Truiden en Beerschot. De zaak berokkende Maes heel wat imagoschade. De toekomst zal uitwijzen of die schade te herstellen valt. Maes hoopt alvast van wel.

Verdient Maes nog een kans?

Meest recent

'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

24
24
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

242
242
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

41
41
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

197
197
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

47
47
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

168
168
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

270
270
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

446
446
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

143
143
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

220
220
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

811
811
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

202
202
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

338
338
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

197
197
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

490
490
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

348
348
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

553
553
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

487
487
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

117
117
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

222
222

Meer sportnieuws