'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

door
'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

Het debuutseizoen van Charles De Ketelaere bij AC Milan is er één in mineur. De Rode Duivel wist zichzelf ondanks meerdere kansen maar niet in de gratie te spelen van de Rossoneri, en lijkt alweer op weg naar de uitgang. De Italiaanse topclub blijft inmiddels maar signalen uitsturen naar De Ketelaere en zijn entourage. 


Milan zag met Sandro Tonali en Brahim Diaz alvast twee middenvelders vertrekken tijdens de zomermercato. Met Loftus-Cheek haalde de Rossoneri al een vervanger voor eerstgenoemde vertrekker, maar daar blijft het niet bij. Volgens Calciomercato is Milan immers van plan om nog twee tot drie versterkingen te halen voor het middenveld. 

De meest concrete piste is voorlopig die van Tijani Reijnders. De middenvelder van AZ staat hoog op het verlanglijstje van de Rossoneri, en er zou zelfs al een openingsbod van 19 miljoen euro onderweg zijn naar Alkmaar. De 24-jarige Nederlander ziet mogelijks ook een landgenoot naar Milaan trekken. Niemand minder dan Ryan Gravenberch zou Reijnders moeten vergezellen naar de modestad. Gravenberch speelt op dit moment bij Bayern München, maar brak daar in zijn debuutseizoen niet door. Een derde piste is die van Daichi Kamada. De voormalige STVV'er moet de gedroomde vervanger van Brahim Diaz worden. 

De Ketelaere naar de uitgang

De mogelijke komst van de drie namen richting San Siro betekent ongetwijfeld weinig goeds voor de toekomst van De Ketelaere. Onlangs raakte al bekend dat de Rode Duivel beschikbaar zou worden gesteld voor een uitleenbeurt. Gezien de toenemende interesse van Milan in concurrenten voor CDK, lijkt dat nieuws ook te kloppen. Atalanta is voorlopig de meest concrete piste voor De Ketelaere. 

Goede keuze van Milan om De Ketelaere te verhuren?

Meest recent

Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

7
7
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

137
137
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

39
39
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

132
132
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

39
39
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

58
58
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

27
27
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

61
61
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

43
43
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

332
332
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

154
154
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

108
108
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

461
461
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

173
173
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

192
192
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

100
100
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

111
111
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

210
210
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

56
56
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

55
55
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

591
591
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

189
189
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

245
245
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

244
244
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

724
724

Meer sportnieuws