'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

699 stemmen
'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

Het debuutseizoen van Charles De Ketelaere bij AC Milan is er één in mineur. De Rode Duivel wist zichzelf ondanks meerdere kansen maar niet in de gratie te spelen van de Rossoneri, en lijkt alweer op weg naar de uitgang. De Italiaanse topclub blijft inmiddels maar signalen uitsturen naar De Ketelaere en zijn entourage. 


Milan zag met Sandro Tonali en Brahim Diaz alvast twee middenvelders vertrekken tijdens de zomermercato. Met Loftus-Cheek haalde de Rossoneri al een vervanger voor eerstgenoemde vertrekker, maar daar blijft het niet bij. Volgens Calciomercato is Milan immers van plan om nog twee tot drie versterkingen te halen voor het middenveld. 

De meest concrete piste is voorlopig die van Tijani Reijnders. De middenvelder van AZ staat hoog op het verlanglijstje van de Rossoneri, en er zou zelfs al een openingsbod van 19 miljoen euro onderweg zijn naar Alkmaar. De 24-jarige Nederlander ziet mogelijks ook een landgenoot naar Milaan trekken. Niemand minder dan Ryan Gravenberch zou Reijnders moeten vergezellen naar de modestad. Gravenberch speelt op dit moment bij Bayern München, maar brak daar in zijn debuutseizoen niet door. Een derde piste is die van Daichi Kamada. De voormalige STVV'er moet de gedroomde vervanger van Brahim Diaz worden. 

De Ketelaere naar de uitgang

De mogelijke komst van de drie namen richting San Siro betekent ongetwijfeld weinig goeds voor de toekomst van De Ketelaere. Onlangs raakte al bekend dat de Rode Duivel beschikbaar zou worden gesteld voor een uitleenbeurt. Gezien de toenemende interesse van Milan in concurrenten voor CDK, lijkt dat nieuws ook te kloppen. Atalanta is voorlopig de meest concrete piste voor De Ketelaere. 

Goede keuze van Milan om De Ketelaere te verhuren?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

27
27
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

103
103
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

51
51
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

69
69
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

370
370
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

95
95
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

143
143
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

518
518
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

61
61
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

249
249
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

371
371
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1328
1328
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

567
567
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

187
187
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

208
208
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

838
838
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

615
615
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

207
207
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws