'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

door
'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

Het debuutseizoen van Charles De Ketelaere bij AC Milan is er één in mineur. De Rode Duivel wist zichzelf ondanks meerdere kansen maar niet in de gratie te spelen van de Rossoneri, en lijkt alweer op weg naar de uitgang. De Italiaanse topclub blijft inmiddels maar signalen uitsturen naar De Ketelaere en zijn entourage. 


Milan zag met Sandro Tonali en Brahim Diaz alvast twee middenvelders vertrekken tijdens de zomermercato. Met Loftus-Cheek haalde de Rossoneri al een vervanger voor eerstgenoemde vertrekker, maar daar blijft het niet bij. Volgens Calciomercato is Milan immers van plan om nog twee tot drie versterkingen te halen voor het middenveld. 

De meest concrete piste is voorlopig die van Tijani Reijnders. De middenvelder van AZ staat hoog op het verlanglijstje van de Rossoneri, en er zou zelfs al een openingsbod van 19 miljoen euro onderweg zijn naar Alkmaar. De 24-jarige Nederlander ziet mogelijks ook een landgenoot naar Milaan trekken. Niemand minder dan Ryan Gravenberch zou Reijnders moeten vergezellen naar de modestad. Gravenberch speelt op dit moment bij Bayern München, maar brak daar in zijn debuutseizoen niet door. Een derde piste is die van Daichi Kamada. De voormalige STVV'er moet de gedroomde vervanger van Brahim Diaz worden. 

De Ketelaere naar de uitgang

De mogelijke komst van de drie namen richting San Siro betekent ongetwijfeld weinig goeds voor de toekomst van De Ketelaere. Onlangs raakte al bekend dat de Rode Duivel beschikbaar zou worden gesteld voor een uitleenbeurt. Gezien de toenemende interesse van Milan in concurrenten voor CDK, lijkt dat nieuws ook te kloppen. Atalanta is voorlopig de meest concrete piste voor De Ketelaere. 

Goede keuze van Milan om De Ketelaere te verhuren?

Meest recent

Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

58
58
VN op bezoek bij KRC Genk: hét verhaal achter 25 jaar succes

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

7
7
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

171
171
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

39
39
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

127
127
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

124
124
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

71
71
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

248
248
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

109
109
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

565
565
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

404
404
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

451
451
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

119
119
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

616
616
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

217
217
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

272
272
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

342
342
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

137
137
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

93
93
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

239
239
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

223
223
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

93
93
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

107
107
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

323
323

Meer sportnieuws