'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

door
'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

Het debuutseizoen van Charles De Ketelaere bij AC Milan is er één in mineur. De Rode Duivel wist zichzelf ondanks meerdere kansen maar niet in de gratie te spelen van de Rossoneri, en lijkt alweer op weg naar de uitgang. De Italiaanse topclub blijft inmiddels maar signalen uitsturen naar De Ketelaere en zijn entourage. 


Milan zag met Sandro Tonali en Brahim Diaz alvast twee middenvelders vertrekken tijdens de zomermercato. Met Loftus-Cheek haalde de Rossoneri al een vervanger voor eerstgenoemde vertrekker, maar daar blijft het niet bij. Volgens Calciomercato is Milan immers van plan om nog twee tot drie versterkingen te halen voor het middenveld. 

De meest concrete piste is voorlopig die van Tijani Reijnders. De middenvelder van AZ staat hoog op het verlanglijstje van de Rossoneri, en er zou zelfs al een openingsbod van 19 miljoen euro onderweg zijn naar Alkmaar. De 24-jarige Nederlander ziet mogelijks ook een landgenoot naar Milaan trekken. Niemand minder dan Ryan Gravenberch zou Reijnders moeten vergezellen naar de modestad. Gravenberch speelt op dit moment bij Bayern München, maar brak daar in zijn debuutseizoen niet door. Een derde piste is die van Daichi Kamada. De voormalige STVV'er moet de gedroomde vervanger van Brahim Diaz worden. 

De Ketelaere naar de uitgang

De mogelijke komst van de drie namen richting San Siro betekent ongetwijfeld weinig goeds voor de toekomst van De Ketelaere. Onlangs raakte al bekend dat de Rode Duivel beschikbaar zou worden gesteld voor een uitleenbeurt. Gezien de toenemende interesse van Milan in concurrenten voor CDK, lijkt dat nieuws ook te kloppen. Atalanta is voorlopig de meest concrete piste voor De Ketelaere. 

Goede keuze van Milan om De Ketelaere te verhuren?

Meest recent

Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

258
258
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

81
81
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

47
47
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

55
55
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

83
83
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

36
36
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

418
418
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

36
36
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

52
52
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

63
63
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

327
327
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

51
51
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

133
133
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

88
88
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

151
151
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

301
301
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

323
323
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

248
248
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

180
180
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

106
106
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

149
149
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

130
130
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

188
188

Meer sportnieuws