'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

door
'Milan stuurt duidelijk signaal richting De Ketelaere'

Het debuutseizoen van Charles De Ketelaere bij AC Milan is er één in mineur. De Rode Duivel wist zichzelf ondanks meerdere kansen maar niet in de gratie te spelen van de Rossoneri, en lijkt alweer op weg naar de uitgang. De Italiaanse topclub blijft inmiddels maar signalen uitsturen naar De Ketelaere en zijn entourage. 


Milan zag met Sandro Tonali en Brahim Diaz alvast twee middenvelders vertrekken tijdens de zomermercato. Met Loftus-Cheek haalde de Rossoneri al een vervanger voor eerstgenoemde vertrekker, maar daar blijft het niet bij. Volgens Calciomercato is Milan immers van plan om nog twee tot drie versterkingen te halen voor het middenveld. 

De meest concrete piste is voorlopig die van Tijani Reijnders. De middenvelder van AZ staat hoog op het verlanglijstje van de Rossoneri, en er zou zelfs al een openingsbod van 19 miljoen euro onderweg zijn naar Alkmaar. De 24-jarige Nederlander ziet mogelijks ook een landgenoot naar Milaan trekken. Niemand minder dan Ryan Gravenberch zou Reijnders moeten vergezellen naar de modestad. Gravenberch speelt op dit moment bij Bayern München, maar brak daar in zijn debuutseizoen niet door. Een derde piste is die van Daichi Kamada. De voormalige STVV'er moet de gedroomde vervanger van Brahim Diaz worden. 

De Ketelaere naar de uitgang

De mogelijke komst van de drie namen richting San Siro betekent ongetwijfeld weinig goeds voor de toekomst van De Ketelaere. Onlangs raakte al bekend dat de Rode Duivel beschikbaar zou worden gesteld voor een uitleenbeurt. Gezien de toenemende interesse van Milan in concurrenten voor CDK, lijkt dat nieuws ook te kloppen. Atalanta is voorlopig de meest concrete piste voor De Ketelaere. 

Goede keuze van Milan om De Ketelaere te verhuren?

Meest recent

Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

3
3
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

50
50
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

80
80
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

130
130
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

258
258
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

102
102
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

76
76
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

36
36
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

46
46
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

26
26
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

131
131
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

94
94
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

367
367
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

129
129
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

537
537
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

594
594
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

384
384
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

249
249
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

313
313
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

77
77
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

604
604

Meer sportnieuws