'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

door
'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

Het belooft een drukke transferzomer te worden voor Chelsea FC. De Blues zagen met Havertz, Kanté, Mendy, Kovacic, Loftus-Cheek en Koulibaly al tal grote namen vertrekken, en bereiden zich voor op heel wat inkomende transfers. Met de komst van Nicolas Jackson en Christopher Nkunku werd alvast een basis gelegd. Toch wil Chelsea nog enkele spelers lozen tijdens de zomermercato.


Eén van die spelers is Christian Pulisic. De talentvolle Amerikaan werd in 2019 nog voor 64 miljoen euro gekocht bij Borussia Dortmund, maar kon bij de Blues amper vlagen van zijn potentieel laten zien. Door tal van blessures slaagde de inmiddels 24-jarige Pulisic er nooit in om zijn stempel te zetten op Stamford Bridge. Volgens diverse media mag de Amerikaan dan ook beschikken bij de Blues.

Zo meldt Fichajes dat AC Milan al even interesse toont in de flankspeler. De Rossoneri zouden Pulisic willen gebruiken als rechterflankspeler of als doublure voor Rafael Leao op de linkerflank. Onrechtstreeks zou de komst van de Amerikaan dus ook betekenen dat Alexis Saelemaekers er een nieuwe concurrent bij krijgt bij de Milanese topclub.

LEES OOK: Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Concurrentie uit Lyon

Milan is echter niet de enige gegadigde voor Pulisic. Ook Olympique Lyon polste inmiddels bij Chelsea voor de Amerikaan. De Franse topclub zou op zijn beurt dan weer de talentvolle Bradley Barcola als pasmunt gebruiken bij de onderhandelingen. De 20-jarige Barcola ontpopte zich dit seizoen tot één van de revelaties bij de Zuid-Franse topclub, en lokte onlangs ook de interesse van Chelsea. Twee vliegen in één klap dus voor Lyon én Chelsea.

Goede keuze van Chelsea om Pulisic te verkopen?

Meest recent

'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

5
5
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

55
55
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

61
61
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

258
258
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

96
96
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

81
81
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

100
100
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

137
137
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

164
164
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

60
60
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

203
203
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

79
79
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

90
90
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

479
479
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

426
426
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

880
880
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

319
319
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

466
466
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

287
287
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1086
1086
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

360
360
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

406
406
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

223
223
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111

Meer sportnieuws