'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

door
'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

Het belooft een drukke transferzomer te worden voor Chelsea FC. De Blues zagen met Havertz, Kanté, Mendy, Kovacic, Loftus-Cheek en Koulibaly al tal grote namen vertrekken, en bereiden zich voor op heel wat inkomende transfers. Met de komst van Nicolas Jackson en Christopher Nkunku werd alvast een basis gelegd. Toch wil Chelsea nog enkele spelers lozen tijdens de zomermercato.


Eén van die spelers is Christian Pulisic. De talentvolle Amerikaan werd in 2019 nog voor 64 miljoen euro gekocht bij Borussia Dortmund, maar kon bij de Blues amper vlagen van zijn potentieel laten zien. Door tal van blessures slaagde de inmiddels 24-jarige Pulisic er nooit in om zijn stempel te zetten op Stamford Bridge. Volgens diverse media mag de Amerikaan dan ook beschikken bij de Blues.

Zo meldt Fichajes dat AC Milan al even interesse toont in de flankspeler. De Rossoneri zouden Pulisic willen gebruiken als rechterflankspeler of als doublure voor Rafael Leao op de linkerflank. Onrechtstreeks zou de komst van de Amerikaan dus ook betekenen dat Alexis Saelemaekers er een nieuwe concurrent bij krijgt bij de Milanese topclub.

LEES OOK: 'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

Concurrentie uit Lyon

Milan is echter niet de enige gegadigde voor Pulisic. Ook Olympique Lyon polste inmiddels bij Chelsea voor de Amerikaan. De Franse topclub zou op zijn beurt dan weer de talentvolle Bradley Barcola als pasmunt gebruiken bij de onderhandelingen. De 20-jarige Barcola ontpopte zich dit seizoen tot één van de revelaties bij de Zuid-Franse topclub, en lokte onlangs ook de interesse van Chelsea. Twee vliegen in één klap dus voor Lyon én Chelsea.

Goede keuze van Chelsea om Pulisic te verkopen?

Meest recent

Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

8
8
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

199
199
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

87
87
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

292
292
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

86
86
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

183
183
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

185
185
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

381
381
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

110
110
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

123
123
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

275
275
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

133
133
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

347
347
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

493
493
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

411
411
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

127
127
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

110
110
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

106
106
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

66
66
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

81
81
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

257
257
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

293
293
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

369
369

Meer sportnieuws