'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

door
'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

Het belooft een drukke transferzomer te worden voor Chelsea FC. De Blues zagen met Havertz, Kanté, Mendy, Kovacic, Loftus-Cheek en Koulibaly al tal grote namen vertrekken, en bereiden zich voor op heel wat inkomende transfers. Met de komst van Nicolas Jackson en Christopher Nkunku werd alvast een basis gelegd. Toch wil Chelsea nog enkele spelers lozen tijdens de zomermercato.


Eén van die spelers is Christian Pulisic. De talentvolle Amerikaan werd in 2019 nog voor 64 miljoen euro gekocht bij Borussia Dortmund, maar kon bij de Blues amper vlagen van zijn potentieel laten zien. Door tal van blessures slaagde de inmiddels 24-jarige Pulisic er nooit in om zijn stempel te zetten op Stamford Bridge. Volgens diverse media mag de Amerikaan dan ook beschikken bij de Blues.

Zo meldt Fichajes dat AC Milan al even interesse toont in de flankspeler. De Rossoneri zouden Pulisic willen gebruiken als rechterflankspeler of als doublure voor Rafael Leao op de linkerflank. Onrechtstreeks zou de komst van de Amerikaan dus ook betekenen dat Alexis Saelemaekers er een nieuwe concurrent bij krijgt bij de Milanese topclub.

Concurrentie uit Lyon

Milan is echter niet de enige gegadigde voor Pulisic. Ook Olympique Lyon polste inmiddels bij Chelsea voor de Amerikaan. De Franse topclub zou op zijn beurt dan weer de talentvolle Bradley Barcola als pasmunt gebruiken bij de onderhandelingen. De 20-jarige Barcola ontpopte zich dit seizoen tot één van de revelaties bij de Zuid-Franse topclub, en lokte onlangs ook de interesse van Chelsea. Twee vliegen in één klap dus voor Lyon én Chelsea.

Goede keuze van Chelsea om Pulisic te verkopen?

Meest recent

Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

0
0
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

13
13
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

35
35
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

126
126
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

155
155
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

23
23
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

14
14
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

39
39
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

200
200
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

58
58
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

38
38
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

95
95
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

156
156
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

33
33
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

97
97
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

129
129
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

115
115
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

175
175
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

526
526
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

486
486
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

357
357
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

688
688
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

283
283
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

878
878

Meer sportnieuws