'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

door
'Topclubs strijden om handtekening Chelsea-flop'

Het belooft een drukke transferzomer te worden voor Chelsea FC. De Blues zagen met Havertz, Kanté, Mendy, Kovacic, Loftus-Cheek en Koulibaly al tal grote namen vertrekken, en bereiden zich voor op heel wat inkomende transfers. Met de komst van Nicolas Jackson en Christopher Nkunku werd alvast een basis gelegd. Toch wil Chelsea nog enkele spelers lozen tijdens de zomermercato.


Eén van die spelers is Christian Pulisic. De talentvolle Amerikaan werd in 2019 nog voor 64 miljoen euro gekocht bij Borussia Dortmund, maar kon bij de Blues amper vlagen van zijn potentieel laten zien. Door tal van blessures slaagde de inmiddels 24-jarige Pulisic er nooit in om zijn stempel te zetten op Stamford Bridge. Volgens diverse media mag de Amerikaan dan ook beschikken bij de Blues.

Zo meldt Fichajes dat AC Milan al even interesse toont in de flankspeler. De Rossoneri zouden Pulisic willen gebruiken als rechterflankspeler of als doublure voor Rafael Leao op de linkerflank. Onrechtstreeks zou de komst van de Amerikaan dus ook betekenen dat Alexis Saelemaekers er een nieuwe concurrent bij krijgt bij de Milanese topclub.

LEES OOK: Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Concurrentie uit Lyon

Milan is echter niet de enige gegadigde voor Pulisic. Ook Olympique Lyon polste inmiddels bij Chelsea voor de Amerikaan. De Franse topclub zou op zijn beurt dan weer de talentvolle Bradley Barcola als pasmunt gebruiken bij de onderhandelingen. De 20-jarige Barcola ontpopte zich dit seizoen tot één van de revelaties bij de Zuid-Franse topclub, en lokte onlangs ook de interesse van Chelsea. Twee vliegen in één klap dus voor Lyon én Chelsea.

Goede keuze van Chelsea om Pulisic te verkopen?

Meest recent

'Club Brugge plakt gepeperd prijskaartje op Seys'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

0
0
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

47
47
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

47
47
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

155
155
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

199
199
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

143
143
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

89
89
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

366
366
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

89
89
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

143
143
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

140
140
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

72
72
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

78
78
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

221
221
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

190
190
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

322
322
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

477
477
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

210
210
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

393
393
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

56
56
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

187
187
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

173
173
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

93
93
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

215
215

Meer sportnieuws