'Union wil stunten met komst Anderlecht-talent'

door
'Union wil stunten met komst Anderlecht-talent'

Bij Anderlecht deden ze de voorbije jaren steevast een beroep op Neerpede om lacunes in de selectie op te vullen, maar de club moet wel vaststellen dat het er vaak niet in slaagt zijn grootste talenten lang aan boord te houden. In januari moesten ze bijvoorbeeld nog Julien Duranville op amper 16-jarige leeftijd aan Borussia Dortmund verkopen. Ook deze zomer dreigen ze weer een groot talent te verliezen.


Vorig seizoen kwam Noah Sadiki vooral onder Felice Mazzu nog vaak aan spelen toe, maar de 18-jarige polyvalente verdediger lijkt momenteel niet van plan om zijn nog één jaar lopende contract te verlengen. Daardoor lijkt een transfer stilaan onafwendbaar. Vincent Kompany gelooft sterk in Sadiki en daarom legde Burnley onlangs al een bod van 1 miljoen euro neer.

Dat was echter onvoldoende voor Anderlecht en sindsdien bleef het stil uit Engelse hoek. Volgens Sacha Tavolieri zou de meest concrete piste voor Sadiki op dit moment daardoor niemand minder dan stadsrivaal Union zijn. Zij zouden hun interesse al enkele weken geleden kenbaar gemaakt hebben en volop met Anderlecht onderhandelen over de transfer. Paars-Wit zou hopen op een transfersom van 1,5 à 2 miljoen euro.

LEES OOK: Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Nederlandse clubs willen koopje doen

Het zou toch straf zijn als Union met een groot talent van zijn historisch grotere stadsgenoot gaat lopen, maar er liggen ook nog andere kapers op de kust. Het is natuurlijk niet uitgesloten dat Burnley alsnog terugkeert, maar ook in Nederland zouden enkele clubs een slag hopen te slaan. Ook Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard zouden al naar Sadiki geïnformeerd hebben.


Zou Union een goede stap zijn voor Sadiki?

Meest recent

‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

150
150
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

54
54
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

17
17
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

165
165
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

119
119
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

174
174
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

175
175
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

98
98
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

317
317
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

322
322
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

182
182
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

144
144
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

498
498
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

161
161
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

106
106
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

275
275
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

208
208
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

539
539
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222

Meer sportnieuws