"Dit wordt wellicht de volgende club van Lavia"

door

De komende weken zouden weleens bepalend kunnen worden voor de carrière van Roméo Lavia. De 19-jarige middenvelder maakte immers grote sier in zijn eerste seizoen als titularis in de Premier League, maar kon de degradatie van zijn Southampton niet voorkomen. Hij zal normaliter wel op het hoogste niveau actief vinden, want zowat elke Engelse grootmacht trekt aan zijn mouw.


Fichajes oppert dat intussen ook Manchester City, Bayern München en AC Milan zich in de strijd voor de piepjonge Rode Duivel mengen, maar de belangrijkste kanshebbers op zijn komst lijken nog altijd Arsenal, Chelsea en Liverpool te zijn. De Gunners zouden al een dikke twee weken aan zijn dossier werken, terwijl Chelsea in augustus vorig jaar al eens een bod van een dikke 50 miljoen euro neerlegde.

Maar volgens Jacob Tanswell, de Southampton-watcher van het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic, zien we Lavia volgend seizoen meer dan waarschijnlijk op Anfield aan het werk. "Het zal Liverpool of Chelsea worden. Gezien de aanwezigheid van Jürgen Klopp en het werk dat ze op de achtergrond al gedaan hebben, lijkt Liverpool de meest waarschijnlijke bestemming", vertelde hij immers in de podcast The Empire of the Kop.

Hoge eisen Southampton

Liverpool zal daarvoor wel eerst een akkoord moeten vinden met Southampton, dat ondanks de degradatie hoopt op de jackpot. Volgens Tanswell rekenen de Saints op een transfersom van zo'n 50 à 60 miljoen euro. Het zou dus goed kunnen dat we nog even geduld moeten oefenen eer de transfer van Lavia daadwerkelijk afgerond zal worden.

Zou Liverpool de beste keuze zijn voor Lavia?

Meest recent

KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

16
16
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

83
83
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

26
26
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

217
217
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

234
234
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

85
85
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

136
136
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

601
601
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

164
164
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

129
129
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

244
244
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

320
320
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

359
359
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

154
154
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

769
769
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

470
470
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

137
137
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

333
333
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

58
58
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

80
80
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

426
426
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

95
95
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

518
518
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

282
282
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

479
479

Meer sportnieuws