"Dit wordt wellicht de volgende club van Lavia"

416 stemmen

De komende weken zouden weleens bepalend kunnen worden voor de carrière van Roméo Lavia. De 19-jarige middenvelder maakte immers grote sier in zijn eerste seizoen als titularis in de Premier League, maar kon de degradatie van zijn Southampton niet voorkomen. Hij zal normaliter wel op het hoogste niveau actief vinden, want zowat elke Engelse grootmacht trekt aan zijn mouw.


Fichajes oppert dat intussen ook Manchester City, Bayern München en AC Milan zich in de strijd voor de piepjonge Rode Duivel mengen, maar de belangrijkste kanshebbers op zijn komst lijken nog altijd Arsenal, Chelsea en Liverpool te zijn. De Gunners zouden al een dikke twee weken aan zijn dossier werken, terwijl Chelsea in augustus vorig jaar al eens een bod van een dikke 50 miljoen euro neerlegde.

Maar volgens Jacob Tanswell, de Southampton-watcher van het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic, zien we Lavia volgend seizoen meer dan waarschijnlijk op Anfield aan het werk. "Het zal Liverpool of Chelsea worden. Gezien de aanwezigheid van Jürgen Klopp en het werk dat ze op de achtergrond al gedaan hebben, lijkt Liverpool de meest waarschijnlijke bestemming", vertelde hij immers in de podcast The Empire of the Kop.

LEES OOK: Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Hoge eisen Southampton

Liverpool zal daarvoor wel eerst een akkoord moeten vinden met Southampton, dat ondanks de degradatie hoopt op de jackpot. Volgens Tanswell rekenen de Saints op een transfersom van zo'n 50 à 60 miljoen euro. Het zou dus goed kunnen dat we nog even geduld moeten oefenen eer de transfer van Lavia daadwerkelijk afgerond zal worden.

Zou Liverpool de beste keuze zijn voor Lavia?

Meest recent

JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

8
8
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

61
61
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

174
174
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

85
85
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

396
396
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

147
147
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

371
371
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

644
644
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

200
200
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

600
600
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

508
508
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

174
174
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

339
339
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1071
1071
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

435
435
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

311
311
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

447
447
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

389
389
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

274
274
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

209
209
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

461
461
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

372
372
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

150
150
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

131
131
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

207
207

Meer sportnieuws