"Dit wordt wellicht de volgende club van Lavia"

416 stemmen

De komende weken zouden weleens bepalend kunnen worden voor de carrière van Roméo Lavia. De 19-jarige middenvelder maakte immers grote sier in zijn eerste seizoen als titularis in de Premier League, maar kon de degradatie van zijn Southampton niet voorkomen. Hij zal normaliter wel op het hoogste niveau actief vinden, want zowat elke Engelse grootmacht trekt aan zijn mouw.


Fichajes oppert dat intussen ook Manchester City, Bayern München en AC Milan zich in de strijd voor de piepjonge Rode Duivel mengen, maar de belangrijkste kanshebbers op zijn komst lijken nog altijd Arsenal, Chelsea en Liverpool te zijn. De Gunners zouden al een dikke twee weken aan zijn dossier werken, terwijl Chelsea in augustus vorig jaar al eens een bod van een dikke 50 miljoen euro neerlegde.

Maar volgens Jacob Tanswell, de Southampton-watcher van het doorgaans goed geïnformeerde The Athletic, zien we Lavia volgend seizoen meer dan waarschijnlijk op Anfield aan het werk. "Het zal Liverpool of Chelsea worden. Gezien de aanwezigheid van Jürgen Klopp en het werk dat ze op de achtergrond al gedaan hebben, lijkt Liverpool de meest waarschijnlijke bestemming", vertelde hij immers in de podcast The Empire of the Kop.

Hoge eisen Southampton

Liverpool zal daarvoor wel eerst een akkoord moeten vinden met Southampton, dat ondanks de degradatie hoopt op de jackpot. Volgens Tanswell rekenen de Saints op een transfersom van zo'n 50 à 60 miljoen euro. Het zou dus goed kunnen dat we nog even geduld moeten oefenen eer de transfer van Lavia daadwerkelijk afgerond zal worden.

Zou Liverpool de beste keuze zijn voor Lavia?

Meest recent

'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

71
71
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

436
436
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

100
100
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

44
44
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

113
113
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

28
28
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

51
51
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

330
330
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

156
156
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

197
197
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

252
252
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

165
165
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

61
61
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

320
320
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

413
413
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

35
35
‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels willen er ...

222
222
Charleroi laat aanvaller gaan, knappe oefenzege Essevee

De zomer betekent voor de clubs uit de Jupiler Pro League dat ze zich volop voorbereiden op het ...

114
114
'Done deal: alle details over transfer De Cat bekend'

Anderlecht cashte deze zomer al stevig met de verkoop van Keisuke Goto, die voor 10 miljoen euro ...

418
418
'Club wrijft zich in handen na transfernieuws Arsenal'

Bij Club Brugge zijn ze aan de voorbereiding begonnen zonder echte nieuwkomers in de A-kern. Het is ...

306
306
'Exodus Anderlecht: ook Sardella op weg naar uitgang'

Bij Anderlecht lijkt er deze zomer toch een stevige uittocht in de maak. Daarbij vertrekken ook heel ...

324
324
'Grootmacht mengt zich plots in strijd voor Raskin'

Vrijdag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak op het WK, want dan wacht in de kwartfinale een ...

378
378
Volgende WK-slachtoffer: einde van tijdperk bij Kroatië

Het WK betekent traditioneel voor heel wat bondscoaches het einde van de rit bij hun land, of dat nu ...

50
50
'Barça pakt uit met nieuw transferoffensief bij Club'

Bij Club Brugge bleef het deze zomer tot dusver vrij rustig qua transfers, maar het echte geweld ...

439
439
'Theate ziet knaltransfer dichterbij komen'

Voor Arthur Theate is het WK tot dusver een ontgoocheling. De linksvoetige centrale verdediger was ...

104
104

Meer sportnieuws