Deze twee Jonge Duivels waren de grote tegenvallers

318
Deze twee Jonge Duivels waren de grote tegenvallers

De jonge Rode Duivels speelden een zwak EK. Geen enkele zege en uitschakeling na de groepsfase. Bij de Belgen waren er een aantal spelers die toch wel door de mand vielen. Stef Wijnants liet twee namen vallen bij Sporza.

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Charles De Ketelaere

Charles De Ketelaere speelde een pover toernooi. Een aantal goede passes zorgden er niet voor dat hij indruk maakte. Hij trok de lijn van zijn matig seizoen bij AC Milan door en CDK, die wel hard werkte, zal zijn niveau in de voorbereiding op het nieuwe seizoen drastisch de hoogte moeten injagen als hij wil doorbreken in Milaan. Voorlopig lijkt hij ook niet te moeten hopen op meer speelkansen bij de Rode Duivels.

Loïs Openda miste dan weer veel te veel opgelegde kansen. Tegen Nederland en Portugal had hij altijd moeten scoren. Dan was België wellicht wél door. Openda stelde in het samenspel ook teleur. Ook daarin moet hij nog veel stappen zetten. Aan inzet ontbrak het hem zeker niet.

Niet beslissend genoeg

Wijnants velde zijn oordeel over de twee teleurstellingen van het EK. "De Ketelaere was veel te weinig beslissend aan de bal. Ik vond hem zelfs doorheen het toernooi steeds minder worden. Tegen Nederland speelde hij best een goeie match, maar tegen Georgië liet hij na om zijn moment te pakken en ook tegen Portugal was het te weinig", aldus de journalist. Beide spelers krijgen nu de nodige rust en kunnen in de zomer een nieuwe start nemen.

Wie stelde het meest teleur?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

21
21
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

256
256
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

51
51
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

40
40
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

49
49
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

21
21
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

243
243
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

304
304
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

194
194
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

266
266
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

218
218
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

66
66
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

295
295
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

100
100
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

283
283
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

189
189
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1155
1155
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws