AA Gent kondigt afscheid van twee spelers officieel aan

door
AA Gent kondigt afscheid van twee spelers officieel aan

AA Gent greep voor het derde jaar op rij naast play-off 1 en dat moét dit seizoen anders. De Buffalo's hakten enkele knopen door en twee aflopende contracten werden niet verlengd. Dat maakte AA Gent bekend via de officiële clubkanalen.


"KAA Gent neemt afscheid van Darko Lemajic (29) en Sulay Marreh (27). Beide spelers zijn einde contract in Gent", laat AA Gent weten. Lemajic, vaak geviseerd door de eigen aanhang, neemt met spijt in het hart afscheid van AA Gent. "Vandaag is een trieste dag omdat ik afscheid moet nemen van deze mooie club. Het is spijtig dat ik het voorbije seizoen door blessures niet veel kon bijdragen, maar ik wil iedereen bedanken voor de fantastische tijd hier. Vooral de bekerfinale blijft een van de mooiste momenten uit mijn leven. Het laatste woord is voor de fans, zij waren geweldig voor mij. Voor altijd blijf ik de grootste supporter van de Buffalo's", deelde hij mee.

Nooit kunnen doorzetten

De twee waren nooit echt voltreffers. Lemajic speelde twee seizoenen voor AA Gent. In de bekerfinale tegen Anderlecht was hij bepalend door een penalty om te zetten. In 38 matchen scoorde "King Darko" 7 keer, maar vooral in zijn tweede seizoen werd hij geplaagd door blessures. De Serviër speelde weinig, maar scoorde toch nog tegen Standard en Cercle.

Marreh ruilde in 2020 Eupen voor KAA Gent. De Gambiaanse international kwam in totaal 46 keer in actie en maakte afgelopen seizoen op de derde speeldag de winning goal tegen Westerlo. Sulay was ook belangrijk in de Europa Conference League. In de spannende ontknoping van de 16e finales tegen Qarabaq scoorde hij in de penaltyreeks. Daarmee zorgde hij mee voor de kwalificatie voor de volgende ronde.

Logische keuzes?

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

12
12
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

66
66
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

37
37
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

181
181
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

229
229
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

498
498
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

233
233
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

34
34
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

450
450
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

126
126
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

272
272
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

120
120
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

106
106
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

515
515
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

65
65
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

39
39
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

185
185
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

10
10
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

88
88
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws