AA Gent kondigt afscheid van twee spelers officieel aan

door
AA Gent kondigt afscheid van twee spelers officieel aan

AA Gent greep voor het derde jaar op rij naast play-off 1 en dat moét dit seizoen anders. De Buffalo's hakten enkele knopen door en twee aflopende contracten werden niet verlengd. Dat maakte AA Gent bekend via de officiële clubkanalen.


"KAA Gent neemt afscheid van Darko Lemajic (29) en Sulay Marreh (27). Beide spelers zijn einde contract in Gent", laat AA Gent weten. Lemajic, vaak geviseerd door de eigen aanhang, neemt met spijt in het hart afscheid van AA Gent. "Vandaag is een trieste dag omdat ik afscheid moet nemen van deze mooie club. Het is spijtig dat ik het voorbije seizoen door blessures niet veel kon bijdragen, maar ik wil iedereen bedanken voor de fantastische tijd hier. Vooral de bekerfinale blijft een van de mooiste momenten uit mijn leven. Het laatste woord is voor de fans, zij waren geweldig voor mij. Voor altijd blijf ik de grootste supporter van de Buffalo's", deelde hij mee.

Nooit kunnen doorzetten

De twee waren nooit echt voltreffers. Lemajic speelde twee seizoenen voor AA Gent. In de bekerfinale tegen Anderlecht was hij bepalend door een penalty om te zetten. In 38 matchen scoorde "King Darko" 7 keer, maar vooral in zijn tweede seizoen werd hij geplaagd door blessures. De Serviër speelde weinig, maar scoorde toch nog tegen Standard en Cercle.

Marreh ruilde in 2020 Eupen voor KAA Gent. De Gambiaanse international kwam in totaal 46 keer in actie en maakte afgelopen seizoen op de derde speeldag de winning goal tegen Westerlo. Sulay was ook belangrijk in de Europa Conference League. In de spannende ontknoping van de 16e finales tegen Qarabaq scoorde hij in de penaltyreeks. Daarmee zorgde hij mee voor de kwalificatie voor de volgende ronde.

Logische keuzes?

Meest recent

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

2
2
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

5
5
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

289
289
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

85
85
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

102
102
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

47
47
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

60
60
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

36
36
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

63
63
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

430
430
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

105
105
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

253
253
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

34
34
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

507
507
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

242
242
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

69
69
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

130
130
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

71
71
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

366
366
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

326
326
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

109
109
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

216
216
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

263
263
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

230
230
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

206
206

Meer sportnieuws