AA Gent kondigt afscheid van twee spelers officieel aan

door
AA Gent kondigt afscheid van twee spelers officieel aan

AA Gent greep voor het derde jaar op rij naast play-off 1 en dat moét dit seizoen anders. De Buffalo's hakten enkele knopen door en twee aflopende contracten werden niet verlengd. Dat maakte AA Gent bekend via de officiële clubkanalen.


"KAA Gent neemt afscheid van Darko Lemajic (29) en Sulay Marreh (27). Beide spelers zijn einde contract in Gent", laat AA Gent weten. Lemajic, vaak geviseerd door de eigen aanhang, neemt met spijt in het hart afscheid van AA Gent. "Vandaag is een trieste dag omdat ik afscheid moet nemen van deze mooie club. Het is spijtig dat ik het voorbije seizoen door blessures niet veel kon bijdragen, maar ik wil iedereen bedanken voor de fantastische tijd hier. Vooral de bekerfinale blijft een van de mooiste momenten uit mijn leven. Het laatste woord is voor de fans, zij waren geweldig voor mij. Voor altijd blijf ik de grootste supporter van de Buffalo's", deelde hij mee.

Nooit kunnen doorzetten

De twee waren nooit echt voltreffers. Lemajic speelde twee seizoenen voor AA Gent. In de bekerfinale tegen Anderlecht was hij bepalend door een penalty om te zetten. In 38 matchen scoorde "King Darko" 7 keer, maar vooral in zijn tweede seizoen werd hij geplaagd door blessures. De Serviër speelde weinig, maar scoorde toch nog tegen Standard en Cercle.

Marreh ruilde in 2020 Eupen voor KAA Gent. De Gambiaanse international kwam in totaal 46 keer in actie en maakte afgelopen seizoen op de derde speeldag de winning goal tegen Westerlo. Sulay was ook belangrijk in de Europa Conference League. In de spannende ontknoping van de 16e finales tegen Qarabaq scoorde hij in de penaltyreeks. Daarmee zorgde hij mee voor de kwalificatie voor de volgende ronde.

JOUW MENING TELT:
Logische keuzes?

Meest recent

Witsel naar Standard? 'Exacte situatie aan het licht'

De terugkeer van Axel Witsel werd toegejuicht door de supporters van Standard. De middenvelder brak ...

26
26
Hubert gooit alles op tafel over Anderlecht: “Ontgoocheling”

David Hubert werd bij RSC Anderlecht de laan uitgestuurd en Besnik Hasi werd aangesteld als zijn ...

62
62
Union SG pakt plots uit met zéér straffe deal

Union SG staat erom bekend onbekende spelers voor een prikje te halen. Promise David werd zo voor ...

89
89
Talenten staan klaar bij Duivels: “Nieuwe Gouden Generatie”

De Gouden Generatie kende een hoogtepunt met een bronzen medaille op het WK in 2018. Sindsdien ...

147
147
“Waanzinnig bizar!” - De Bruyne-gekte slaat toe in Napels

Kevin De Bruyne begint aan een nieuw avontuur bij Napoli. De Italiaanse club werd afgelopen seizoen ...

74
74
Horrorscenario in de maak voor Ajax?

Bij Ajax spelen met Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida verschillende Belgen. De ...

38
38
Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

361
361
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

380
380
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

162
162
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

290
290
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

145
145
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

60
60
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

102
102
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

119
119
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

113
113
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

123
123
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

527
527
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

382
382
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

78
78
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

741
741
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

92
92
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

204
204
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

702
702
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

710
710

Meer sportnieuws