Beerschot weigert Nederlands bod op goudhaantje

door
Beerschot weigert Nederlands bod op goudhaantje

Eerder vandaag raakte al bekend dat Beerschot afscheid moet nemen van goudhaantje Ilias Sebaoui. De Antwerpse traditieclub ziet de Marokkaanse international verkassen naar PSV, maar hij is niet de enige speler die op interesse kan rekenen uit Nederland. Zo zou ook Thibo Baeten op weg zijn naar onze Noorderburen. 


De Gazet van Antwerpen weet te vertellen dat de Belgische spits hoog op het lijstje zou staan van Go Ahead Eagles. De Nederlandse club eindigde vorig seizoen als 11de in de Eredivisie en zou volgend seizoen maar wat graag dienst willen doen op de 21-jarige Belg. Baeten ziet zijn contract bij Beerschot aflopen op 30 juni 2023, dus een overeenkomst zou snel moeten getroffen worden. 

De spits, die ook al in verband werd gebracht met Standard, zou volgens Transfermarkt zo'n 1 miljoen euro moeten opleveren. Beerschot en Go Ahead zitten nog steeds rond de tafel en het eerste, officiële bod van de Nederlanders werd al afgewezen door Beerschot. Het is niet bekend hoeveel Go Ahead wou neertellen voor het Antwerpse goudhaantje. 

LEES OOK: 'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

VERLEDEN

Het zou niet de eerste keer zijn dat Baeten aan de slag gaat in Nederland. In het verleden speelde hij al voor NEC, dat hem uitleende aan Beerschot. De Antwerpse traditieclub kocht de spits wat later over, al ziet het er nu naar uit dat hij terug vertrekt. In 2022-23 was hij in de Belgische tweede klasse goed voor 11 doelpunten en drie assists in 20 wedstrijden. 

🚀

Snap jij waarom Beerschot weigerde?

Meest recent

Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

1
1
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

87
87
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

53
53
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

321
321
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

260
260
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

72
72
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

254
254
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

456
456
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

71
71
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

59
59
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

38
38
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

327
327
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

500
500
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

249
249
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

84
84
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

423
423
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

207
207
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

308
308
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

198
198
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

135
135
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

196
196
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

109
109
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

232
232
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97

Meer sportnieuws