Beerschot weigert Nederlands bod op goudhaantje

311 stemmen
Beerschot weigert Nederlands bod op goudhaantje

Eerder vandaag raakte al bekend dat Beerschot afscheid moet nemen van goudhaantje Ilias Sebaoui. De Antwerpse traditieclub ziet de Marokkaanse international verkassen naar PSV, maar hij is niet de enige speler die op interesse kan rekenen uit Nederland. Zo zou ook Thibo Baeten op weg zijn naar onze Noorderburen. 


De Gazet van Antwerpen weet te vertellen dat de Belgische spits hoog op het lijstje zou staan van Go Ahead Eagles. De Nederlandse club eindigde vorig seizoen als 11de in de Eredivisie en zou volgend seizoen maar wat graag dienst willen doen op de 21-jarige Belg. Baeten ziet zijn contract bij Beerschot aflopen op 30 juni 2023, dus een overeenkomst zou snel moeten getroffen worden. 

De spits, die ook al in verband werd gebracht met Standard, zou volgens Transfermarkt zo'n 1 miljoen euro moeten opleveren. Beerschot en Go Ahead zitten nog steeds rond de tafel en het eerste, officiële bod van de Nederlanders werd al afgewezen door Beerschot. Het is niet bekend hoeveel Go Ahead wou neertellen voor het Antwerpse goudhaantje. 

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

VERLEDEN

Het zou niet de eerste keer zijn dat Baeten aan de slag gaat in Nederland. In het verleden speelde hij al voor NEC, dat hem uitleende aan Beerschot. De Antwerpse traditieclub kocht de spits wat later over, al ziet het er nu naar uit dat hij terug vertrekt. In 2022-23 was hij in de Belgische tweede klasse goed voor 11 doelpunten en drie assists in 20 wedstrijden. 

🚀

Snap jij waarom Beerschot weigerde?

Meest recent

"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

0
0
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

282
282
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

171
171
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

73
73
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

73
73
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

321
321
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

110
110
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

185
185
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

16
16
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

119
119
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

80
80
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

616
616
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

427
427
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

48
48
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

397
397
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

331
331
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

249
249
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

109
109
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

64
64
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

107
107
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

318
318
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

87
87
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

193
193

Meer sportnieuws