Beerschot weigert Nederlands bod op goudhaantje

door
Beerschot weigert Nederlands bod op goudhaantje

Eerder vandaag raakte al bekend dat Beerschot afscheid moet nemen van goudhaantje Ilias Sebaoui. De Antwerpse traditieclub ziet de Marokkaanse international verkassen naar PSV, maar hij is niet de enige speler die op interesse kan rekenen uit Nederland. Zo zou ook Thibo Baeten op weg zijn naar onze Noorderburen. 


De Gazet van Antwerpen weet te vertellen dat de Belgische spits hoog op het lijstje zou staan van Go Ahead Eagles. De Nederlandse club eindigde vorig seizoen als 11de in de Eredivisie en zou volgend seizoen maar wat graag dienst willen doen op de 21-jarige Belg. Baeten ziet zijn contract bij Beerschot aflopen op 30 juni 2023, dus een overeenkomst zou snel moeten getroffen worden. 

De spits, die ook al in verband werd gebracht met Standard, zou volgens Transfermarkt zo'n 1 miljoen euro moeten opleveren. Beerschot en Go Ahead zitten nog steeds rond de tafel en het eerste, officiële bod van de Nederlanders werd al afgewezen door Beerschot. Het is niet bekend hoeveel Go Ahead wou neertellen voor het Antwerpse goudhaantje. 

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

VERLEDEN

Het zou niet de eerste keer zijn dat Baeten aan de slag gaat in Nederland. In het verleden speelde hij al voor NEC, dat hem uitleende aan Beerschot. De Antwerpse traditieclub kocht de spits wat later over, al ziet het er nu naar uit dat hij terug vertrekt. In 2022-23 was hij in de Belgische tweede klasse goed voor 11 doelpunten en drie assists in 20 wedstrijden. 

Snap jij waarom Beerschot weigerde?

Meest recent

Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

0
0
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

13
13
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

168
168
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

51
51
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

22
22
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

25
25
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

201
201
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

187
187
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

103
103
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

329
329
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

294
294
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

172
172
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

62
62
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

323
323
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

111
111
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

67
67
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

232
232
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

345
345
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

394
394
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

310
310
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

367
367
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

150
150
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

398
398
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

242
242

Meer sportnieuws