Grote frustratie bij Jonge Duivels: "Dit heb ik nog nooit gezien"

839 stemmen
Grote frustratie bij Jonge Duivels:

Voor de Jonge Duivels zit het EK U21 er al op na de groepsfase. Ze leken nochtans op weg om zich te plaatsen voor de kwartfinale met dank aan een nieuwe stunt van Georgië tegen Jong Oranje, maar in de slotfase zagen ze de kwartfinale op zeer zure wijze nog wegglippen. Een discutabele strafschop bezorgde Portugal nog de overwinning en de kwalificatie.


In de 87ste minuut ging de bal nog op de stip nadat Debast een Portugese aanvaller even met de arm geraakt had. Een vederlichte fout, en er was ook geen VAR om de fase opnieuw te bekijken. Het was bovendien niet de eerste keer dat de jonge Belgen getergd werden door de arbitrage, want in de vorige match tegen Georgië werd een overduidelijke strafschopfout op Balikwisha niet gefloten.

De frustraties liepen dan ook hoog op bij de Belgen, niet in het minst bij Largie Ramazani. De flankaanvaller van Almeria, die aan de aftrap stond en 61 minuten meespeelde, liep helemaal leeg op Twitter. "Een EK U21 maar geen VAR", schreef hij vol ongeloof. "Ik heb nog nooit zoiets gezien."

"Het moest een bepaalde richting uit"

Bij Sporza begreep ook analist Arnar Vidarsson wel de frustratie van de Belgen. Hij ziet in de vele discutabele scheidsrechterlijke beslissingen op dit EK zelfs een groter plan. "Je zag dat het een bepaalde richting moest uitgaan", verklaarde hij zelfs.


Zijn de Jonge Duivels genaaid door de scheidsrechters?

Meest recent

Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

0
0
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

52
52
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

73
73
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

129
129
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

78
78
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

80
80
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

143
143
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

95
95
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

42
42
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

449
449
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

71
71
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

38
38
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

225
225
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

96
96
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

178
178
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

418
418
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

352
352
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

92
92
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

62
62
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

192
192
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

177
177
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

66
66
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

452
452
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

344
344
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

325
325

Meer sportnieuws