Hebben Jonge Duivels wedstrijd al verwerkt? "Over gesproken"

door
Hebben Jonge Duivels wedstrijd al verwerkt?

De Jonge Duivels staan vanavond voor een uiterst belangrijk duel tegen de beloften van Portugal. De Belgen moeten winnen als ze willen doorstoten op het EK voor spelers jonger als 21 jaar. Na twee keer gelijk te spelen tegen Nederland en gastland Georgië is het nu van moeten. En dat beseft ook aanvoerder Aster Vranckx. 


De Belgen geraakten afgelopen zaterdag niet verder dan een 2-2 gelijkspel tegen de beloften van thuisland Georgië. Na twee wedstrijden staan de Jonge Duivels nu op 2 punten, evenveel als hun leeftijdsgenoten uit Nederland. Er moet vanavond dus gewonnen worden als de Belgen willen blijven dromen van de knock-out-fase. 

"Na de wedstrijd waren we allemaal teleurgesteld, want we hadden meer verdiend. Nu richten we ons op de volgende wedstrijd”, aldus kapitein Vranckx bij de RTBF. “Het is goed dat de wedstrijd er al is. We hebben er met het team over gesproken en iedereen heeft de wedstrijd verwerkt. Het is niet 100%, maar vanaf morgen beginnen we opnieuw en het belangrijkste is dat we de wedstrijd winnen.”

LEES OOK: Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

PORTUGAL

Portugal verloor zijn eerste wedstrijd op het EK met 2-0 van Georgië en speelde daarna 1-1 gelijk tegen Nederland. De Belgen zullen gebruik moeten maken van het dipje waar de Portugezen zich in bevinden. "Maar we moeten gewoon ons spel spelen, we hebben kwaliteit in onze groep. Het wordt een spannende wedstrijd", besloot Vranckx. 

Winnen de Jonge Duivels vanavond van Portugal?

Meest recent

'Nieuwe trainer AA Gent: Buffalo's op weg naar stunt'

Met achtereenvolgens Antwerp FC, Club Brugge en KVC Westerlo, staat KAA Gent voor een nog een pittig ...

120
120
‘Leko-shock bij Club Brugge: kleedkamer staat op springen’

In de kleedkamer van Club Brugge voelt iedereen dat er iets staat te gebeuren. Spelers die Leko nog ...

84
84
'Anderlecht verbaast met drastische transferbeslissing'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

124
124
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

58
58
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

302
302
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

134
134
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

50
50
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

62
62
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

66
66
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

113
113
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

293
293
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

224
224
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

364
364
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

58
58
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

397
397
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

110
110
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

177
177
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

174
174
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

89
89
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

130
130
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

311
311
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1056
1056
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

413
413
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

301
301
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

825
825

Meer sportnieuws