'KV Mechelen grijpt naast topdeal met AA Gent'

door
'KV Mechelen grijpt naast topdeal met AA Gent'

Pech voor KV Mechelen én ook KVC Westerlo. De twee Belgische eersteklassers hadden graag zaken gedaan met AA Gent, maar tot een akkoord zal het niet komen. De speler gaat de Jupiler Pro League verlaten. AA Gent wil zo snel mogelijk af van Gianni Bruno.


De aanvaller scoorde weliswaar 18 doelpunten voor STVV, maar zijn profiel past niet bij hetgene wat Hein Vanhaezebrouck zoekt. De ex-speler van onder meer Zulte Waregem en Cercle Brugge zoekt daarom andere oorden op. Aan interesse alvast geen gebrek.

LEES OOK: Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

Twee Belgen bij Parma

Bruno kon naar KVC Westerlo en KV Mechelen, waar ze wel wat scorend vermogen kunnen gebruiken. Twee mooie clubs, maar de 30-jarige aanvaller wil het nog eens een keer wagen in het buitenland. Bruno heeft dan ook zijn zinnen gezet op een buitenlandse transfer. Die kan er mogelijk snel komen, want hij praat met de Italiaanse tweedeklasser Parma. Daar zien ze de aanvaller met Italiaanse roots graag komen.

Bruno zou er nog wat Belgen tegen het lijf lopen, want Elias Cobbaut is er actief. Indien fit is hij er een vaste waarde. Daarnaast is Roel Vaeyens er sinds kort de sportieve baas en het is dan ook geen toeval dat Parma zich op de Belgische markt richt. De kans is zeker niet onbestaande dat er nog spelers uit België op de radar staan of komen te staan de komende weken en maanden.

Moet KVM nog een ultieme poging wagen?

Meest recent

Hasi roept ferme waarschuwing naar Vrancken en STVV

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

42
42
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

15
15
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

34
34
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

157
157
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

78
78
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

324
324
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

116
116
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

59
59
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

160
160
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

76
76
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

328
328
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

219
219
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

60
60
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

207
207
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

56
56
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

172
172
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

113
113
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

454
454
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

207
207
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

590
590
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

467
467
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

58
58
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

415
415
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

146
146
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

67
67

Meer sportnieuws