'Mathijssen grijpt drastisch in na fiasco tegen Georgië'

door
'Mathijssen grijpt drastisch in na fiasco tegen Georgië'

De jonge Duivels zijn er niet in geslaagd om gastland Georgië opzij te zetten. Onze landgenoten bleven steken op een 2-2-gelijkspel, nadat ze een dubbele voorsprong te grabbel gegooid hadden. Achteraf werd daar een hartig woordje over gesproken, zo blijkt.


In de eerste helft leek er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De Belgen hadden de wedstrijd onder controle en kwamen op voorsprong via een knappe kopbal van Maxim De Cuyper. Het talent van Club Brugge schotelde Largie Ramazani niet zoveel later de 0-2 voor. De jonge Duivels leken gewonnen spel te hebben, maar de Georgiërs kwamen met goede moed uit de kleedkamer.

De Belgen weken en gingen achteruit, iets wat ze zuur zou opbreken. De Georgiërs hadden al snel de aansluitingstreffer beet en enkele minuten voor het einde van de regulier speeltijd maakten ze zelfs gelijk. Zo gooiden Jacky Mathijssen en co drie belangrijke punten te grabbel. Op de slotspeeldag van de groepsfase wordt nu maar beter gewonnen van Portugal, dat 1-1- gelijkspeelde tegen Nederland.

Groepsgesprek

Het puntenverlies tegen Georgië hakte er zwaar in bij de Jonge Duivels. Zozeer zelfs dat Mathijssen zondagochtend een groepsgesprek inlaste om wat zaken te bespreken. Dat schrijft Het laatste Nieuws. Mathijssen zou daarin laten verstaan hebben dat de spelers vooruit moeten kijken en zich moeten focussen op de nieuwe mogelijkheden die zich aanbieden. Woorden die snel in daden moeten omgezet worden, want maandag volgt al de levensbelangrijke wedstrijd tegen Portugal.

Gaan de jonge Duivels naar de volgende ronde?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

12
12
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

20
20
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

54
54
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

13
13
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

449
449
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

44
44
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

122
122
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

182
182
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

36
36
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

61
61
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

320
320
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

72
72
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

302
302
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

304
304
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

53
53
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

149
149
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

237
237
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

74
74
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

204
204
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

130
130
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

109
109
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

105
105

Meer sportnieuws