'Mathijssen grijpt drastisch in na fiasco tegen Georgië'

1465 stemmen
'Mathijssen grijpt drastisch in na fiasco tegen Georgië'

De jonge Duivels zijn er niet in geslaagd om gastland Georgië opzij te zetten. Onze landgenoten bleven steken op een 2-2-gelijkspel, nadat ze een dubbele voorsprong te grabbel gegooid hadden. Achteraf werd daar een hartig woordje over gesproken, zo blijkt.


In de eerste helft leek er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De Belgen hadden de wedstrijd onder controle en kwamen op voorsprong via een knappe kopbal van Maxim De Cuyper. Het talent van Club Brugge schotelde Largie Ramazani niet zoveel later de 0-2 voor. De jonge Duivels leken gewonnen spel te hebben, maar de Georgiërs kwamen met goede moed uit de kleedkamer.

De Belgen weken en gingen achteruit, iets wat ze zuur zou opbreken. De Georgiërs hadden al snel de aansluitingstreffer beet en enkele minuten voor het einde van de regulier speeltijd maakten ze zelfs gelijk. Zo gooiden Jacky Mathijssen en co drie belangrijke punten te grabbel. Op de slotspeeldag van de groepsfase wordt nu maar beter gewonnen van Portugal, dat 1-1- gelijkspeelde tegen Nederland.

Groepsgesprek

Het puntenverlies tegen Georgië hakte er zwaar in bij de Jonge Duivels. Zozeer zelfs dat Mathijssen zondagochtend een groepsgesprek inlaste om wat zaken te bespreken. Dat schrijft Het laatste Nieuws. Mathijssen zou daarin laten verstaan hebben dat de spelers vooruit moeten kijken en zich moeten focussen op de nieuwe mogelijkheden die zich aanbieden. Woorden die snel in daden moeten omgezet worden, want maandag volgt al de levensbelangrijke wedstrijd tegen Portugal.

Gaan de jonge Duivels naar de volgende ronde?

Meest recent

Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

6
6
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

16
16
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

49
49
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

64
64
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

28
28
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

253
253
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

58
58
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

214
214
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

275
275
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

94
94
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

56
56
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

363
363
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

53
53
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

243
243
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

460
460
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

134
134
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

747
747
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

296
296
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

383
383
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

626
626
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

157
157
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

104
104

Meer sportnieuws