'Mathijssen grijpt drastisch in na fiasco tegen Georgië'

door
'Mathijssen grijpt drastisch in na fiasco tegen Georgië'

De jonge Duivels zijn er niet in geslaagd om gastland Georgië opzij te zetten. Onze landgenoten bleven steken op een 2-2-gelijkspel, nadat ze een dubbele voorsprong te grabbel gegooid hadden. Achteraf werd daar een hartig woordje over gesproken, zo blijkt.


In de eerste helft leek er nochtans geen vuiltje aan de lucht. De Belgen hadden de wedstrijd onder controle en kwamen op voorsprong via een knappe kopbal van Maxim De Cuyper. Het talent van Club Brugge schotelde Largie Ramazani niet zoveel later de 0-2 voor. De jonge Duivels leken gewonnen spel te hebben, maar de Georgiërs kwamen met goede moed uit de kleedkamer.

De Belgen weken en gingen achteruit, iets wat ze zuur zou opbreken. De Georgiërs hadden al snel de aansluitingstreffer beet en enkele minuten voor het einde van de regulier speeltijd maakten ze zelfs gelijk. Zo gooiden Jacky Mathijssen en co drie belangrijke punten te grabbel. Op de slotspeeldag van de groepsfase wordt nu maar beter gewonnen van Portugal, dat 1-1- gelijkspeelde tegen Nederland.

Groepsgesprek

Het puntenverlies tegen Georgië hakte er zwaar in bij de Jonge Duivels. Zozeer zelfs dat Mathijssen zondagochtend een groepsgesprek inlaste om wat zaken te bespreken. Dat schrijft Het laatste Nieuws. Mathijssen zou daarin laten verstaan hebben dat de spelers vooruit moeten kijken en zich moeten focussen op de nieuwe mogelijkheden die zich aanbieden. Woorden die snel in daden moeten omgezet worden, want maandag volgt al de levensbelangrijke wedstrijd tegen Portugal.

Gaan de jonge Duivels naar de volgende ronde?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

3
3
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

9
9
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

3
3
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

14
14
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

29
29
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

114
114
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

253
253
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

143
143
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

101
101
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

514
514
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

745
745
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

61
61
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

291
291
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

522
522
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

429
429
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

534
534
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

638
638
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

352
352
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

600
600
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

455
455
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

239
239
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

540
540
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

647
647

Meer sportnieuws