'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

door
'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

Antwerp heeft de voorbije weken met Jacob Ondrejka en Senne Lammens al zijn twee eerste aanwinsten van de zomer vastgelegd, maar er ligt nog heel wat werk op de plank voor Marc Overmars. De technisch directeur zal op nog een paar versterkingen moeten vinden, terwijl er ook nog onzekerheid heerst over het lot van enkele huurlingen. Met Mandela Keita en Calvin Stengs zouden ze op de Bosuil bijvoorbeeld wel graag verder willen, maar de vraag is of dat zal lukken.


Het dossier van Stengs lijkt het meest haalbaar te zijn, want ondanks zijn goede seizoen bij de Great Old zijn ze bij OGC Nice niet van plan om de Nederlander een nieuwe kans te geven. Stengs mag deze zomer de Zuid-Franse club dus definitief verlaten, maar Antwerp zal uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden over de transfersom. Daarvoor zal Nice wellicht het onderste uit de kan willen halen, want ze betaalden in 2021 nog 15 miljoen euro om Stengs bij AZ weg te kapen.

Er is echter wel belangrijk nieuws voor Antwerp, want bij Foot Mercato zijn ze categoriek: er liggen momenteel twee scenario's op tafel voor Stengs. Ofwel speelt hij volgend seizoen opnieuw op de Bosuil, ofwel trekt hij naar Feyenoord. De Nederlandse kampioen zou intussen ook doordrukken voor de komst van Stengs. Mogelijk zien ze in hem de vervanger van de naar Benfica vertrokken aanvoerder Orkun Kökcü.

LEES OOK: ‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Nieuwe rol

Bij Antwerp kreeg Stengs afgelopen seizoen immers een nieuwe rol. Daar waar hij in het verleden enkel als flankaanvaller uitgespeeld werd, schoof Mark van Bommel na het vertrek van Nainggolan en het uitvallen van Gerkens en Yusuf zijn landgenoot naar het middenveld. Daar maakte Stengs een uitstekende indruk en uiteindelijk liet hij drie goals en negen assists optekenen.


Zal Antwerp de strijd winnen?

Meest recent

'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij toptarget'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

18
18
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

211
211
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

142
142
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

462
462
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

348
348
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

136
136
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

82
82
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

361
361
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

55
55
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

169
169
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

310
310
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

230
230
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

206
206
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

242
242
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

416
416
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

215
215
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

63
63
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

105
105
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

606
606
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

81
81
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

895
895
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

636
636
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

87
87

Meer sportnieuws