'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

737 stemmen
'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

Antwerp heeft de voorbije weken met Jacob Ondrejka en Senne Lammens al zijn twee eerste aanwinsten van de zomer vastgelegd, maar er ligt nog heel wat werk op de plank voor Marc Overmars. De technisch directeur zal op nog een paar versterkingen moeten vinden, terwijl er ook nog onzekerheid heerst over het lot van enkele huurlingen. Met Mandela Keita en Calvin Stengs zouden ze op de Bosuil bijvoorbeeld wel graag verder willen, maar de vraag is of dat zal lukken.


Het dossier van Stengs lijkt het meest haalbaar te zijn, want ondanks zijn goede seizoen bij de Great Old zijn ze bij OGC Nice niet van plan om de Nederlander een nieuwe kans te geven. Stengs mag deze zomer de Zuid-Franse club dus definitief verlaten, maar Antwerp zal uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden over de transfersom. Daarvoor zal Nice wellicht het onderste uit de kan willen halen, want ze betaalden in 2021 nog 15 miljoen euro om Stengs bij AZ weg te kapen.

Er is echter wel belangrijk nieuws voor Antwerp, want bij Foot Mercato zijn ze categoriek: er liggen momenteel twee scenario's op tafel voor Stengs. Ofwel speelt hij volgend seizoen opnieuw op de Bosuil, ofwel trekt hij naar Feyenoord. De Nederlandse kampioen zou intussen ook doordrukken voor de komst van Stengs. Mogelijk zien ze in hem de vervanger van de naar Benfica vertrokken aanvoerder Orkun Kökcü.

LEES OOK: Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Nieuwe rol

Bij Antwerp kreeg Stengs afgelopen seizoen immers een nieuwe rol. Daar waar hij in het verleden enkel als flankaanvaller uitgespeeld werd, schoof Mark van Bommel na het vertrek van Nainggolan en het uitvallen van Gerkens en Yusuf zijn landgenoot naar het middenveld. Daar maakte Stengs een uitstekende indruk en uiteindelijk liet hij drie goals en negen assists optekenen.


Zal Antwerp de strijd winnen?

Meest recent

L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

4
4
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

63
63
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

116
116
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

58
58
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

257
257
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

126
126
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

221
221
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

112
112
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

156
156
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

109
109
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

828
828
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1111
1111
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

566
566
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

178
178
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

294
294
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

653
653
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

159
159
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

378
378
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

218
218
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

819
819

Meer sportnieuws