'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

door
'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

Antwerp heeft de voorbije weken met Jacob Ondrejka en Senne Lammens al zijn twee eerste aanwinsten van de zomer vastgelegd, maar er ligt nog heel wat werk op de plank voor Marc Overmars. De technisch directeur zal op nog een paar versterkingen moeten vinden, terwijl er ook nog onzekerheid heerst over het lot van enkele huurlingen. Met Mandela Keita en Calvin Stengs zouden ze op de Bosuil bijvoorbeeld wel graag verder willen, maar de vraag is of dat zal lukken.


Het dossier van Stengs lijkt het meest haalbaar te zijn, want ondanks zijn goede seizoen bij de Great Old zijn ze bij OGC Nice niet van plan om de Nederlander een nieuwe kans te geven. Stengs mag deze zomer de Zuid-Franse club dus definitief verlaten, maar Antwerp zal uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden over de transfersom. Daarvoor zal Nice wellicht het onderste uit de kan willen halen, want ze betaalden in 2021 nog 15 miljoen euro om Stengs bij AZ weg te kapen.

Er is echter wel belangrijk nieuws voor Antwerp, want bij Foot Mercato zijn ze categoriek: er liggen momenteel twee scenario's op tafel voor Stengs. Ofwel speelt hij volgend seizoen opnieuw op de Bosuil, ofwel trekt hij naar Feyenoord. De Nederlandse kampioen zou intussen ook doordrukken voor de komst van Stengs. Mogelijk zien ze in hem de vervanger van de naar Benfica vertrokken aanvoerder Orkun Kökcü.

LEES OOK: Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

Nieuwe rol

Bij Antwerp kreeg Stengs afgelopen seizoen immers een nieuwe rol. Daar waar hij in het verleden enkel als flankaanvaller uitgespeeld werd, schoof Mark van Bommel na het vertrek van Nainggolan en het uitvallen van Gerkens en Yusuf zijn landgenoot naar het middenveld. Daar maakte Stengs een uitstekende indruk en uiteindelijk liet hij drie goals en negen assists optekenen.


Zal Antwerp de strijd winnen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

31
31
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

17
17
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

34
34
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

44
44
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

43
43
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

75
75
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

86
86
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

256
256
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

105
105
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

274
274
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

38
38
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

396
396
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

138
138
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

411
411
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

122
122

Meer sportnieuws