'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

737 stemmen
'Antwerp krijgt belangrijk nieuws in dossier Stengs'

Antwerp heeft de voorbije weken met Jacob Ondrejka en Senne Lammens al zijn twee eerste aanwinsten van de zomer vastgelegd, maar er ligt nog heel wat werk op de plank voor Marc Overmars. De technisch directeur zal op nog een paar versterkingen moeten vinden, terwijl er ook nog onzekerheid heerst over het lot van enkele huurlingen. Met Mandela Keita en Calvin Stengs zouden ze op de Bosuil bijvoorbeeld wel graag verder willen, maar de vraag is of dat zal lukken.


Het dossier van Stengs lijkt het meest haalbaar te zijn, want ondanks zijn goede seizoen bij de Great Old zijn ze bij OGC Nice niet van plan om de Nederlander een nieuwe kans te geven. Stengs mag deze zomer de Zuid-Franse club dus definitief verlaten, maar Antwerp zal uiteraard wel nog een akkoord moeten vinden over de transfersom. Daarvoor zal Nice wellicht het onderste uit de kan willen halen, want ze betaalden in 2021 nog 15 miljoen euro om Stengs bij AZ weg te kapen.

Er is echter wel belangrijk nieuws voor Antwerp, want bij Foot Mercato zijn ze categoriek: er liggen momenteel twee scenario's op tafel voor Stengs. Ofwel speelt hij volgend seizoen opnieuw op de Bosuil, ofwel trekt hij naar Feyenoord. De Nederlandse kampioen zou intussen ook doordrukken voor de komst van Stengs. Mogelijk zien ze in hem de vervanger van de naar Benfica vertrokken aanvoerder Orkun Kökcü.

LEES OOK: 'Rigaux is Club Brugge meteen te snel af op transfermarkt'

Nieuwe rol

Bij Antwerp kreeg Stengs afgelopen seizoen immers een nieuwe rol. Daar waar hij in het verleden enkel als flankaanvaller uitgespeeld werd, schoof Mark van Bommel na het vertrek van Nainggolan en het uitvallen van Gerkens en Yusuf zijn landgenoot naar het middenveld. Daar maakte Stengs een uitstekende indruk en uiteindelijk liet hij drie goals en negen assists optekenen.


Zal Antwerp de strijd winnen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Club Brugge met transferzorgen: vragen omtrent zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

8
8
KRC Genk legt lat hoog met Courtois: de rest is gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

31
31
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

78
78
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

31
31
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

219
219
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

96
96
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

119
119
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

242
242
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

94
94
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

208
208
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

567
567
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

122
122
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

615
615
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

312
312
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

672
672
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

183
183
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

435
435
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

200
200
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

80
80
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

128
128
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

125
125
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

315
315
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

325
325
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

467
467
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

509
509

Meer sportnieuws