Zinckernagel naar Club Brugge? De Deen geeft het antwoord

door
Zinckernagel naar Club Brugge? De Deen geeft het antwoord

Standard wil dolgraag Philip Zinckernagel houden. De Deen werd afgelopen seizoen gehuurd van Olympiacos en toonde zich een grote meerwaarde. Alleen willen de Grieken boter bij de vis en minstens 3 miljoen euro. Wat brengt de toekomst voor de speler?


"Standard kan nog steeds een optie voor mij zijn, ja. Ik heb tegen Fergal (TD Fergal Harkin, red.) gezegd: ik hou van de club, ik hou van de fans en spelen op Sclessin is nog steeds een optie", verklaarde hij aan La Dernière Heure. Met Ronny Deila vertrok de coach die hem overtuigde om naar de Vurige Stede af te zakken. Misschien is Club Brugge wel een optie? "Ik hoorde hem al, maar we spraken eigenlijk nog niet echt over voetbal. Dus neen, hij heeft dat nog niet gevraagd", aldus de speler.

LEES OOK: Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Interesse van andere clubs

Carl Hoefkens sprak hij nog niet. "Ik heb nog niet met Carl Hoefkens gesproken. Misschien neemt hij nog contact op, het zou me niet verbazen. In ieder geval heb ik een goede relatie met Fergal. We praten en ik weet dat hij graag wil dat ik blijf." Ondertussen toonden Trabzonspor en Augsburg ook al interesse, waardoor de kans steeds kleiner wordt dat Zinckernagel volgend jaar in Luik voetbalt.

De Deense aanvallende middenvelder toonde zich als een smaakmaker in de Jupiler Pro League. In 28 matchen was hij goed voor 10 goals en 2 assists en in de topmatchen was Zinckernagel vaak bijzonder goed. Zo rolde hij op zijn eentje Club Brugge op.

Zal Club Zinckernagel een voorstel doen?

Meest recent

Geen Westerlo, wel toptransfer naar Major League Soccer

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

1
1
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

83
83
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

46
46
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

225
225
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

66
66
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

132
132
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

114
114
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

291
291
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

233
233
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

130
130
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

341
341
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

151
151
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1087
1087
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

191
191
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

126
126
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

30
30
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

609
609
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

788
788
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

422
422
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

446
446
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

154
154
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

251
251
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

410
410
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

342
342

Meer sportnieuws