Zinckernagel naar Club Brugge? De Deen geeft het antwoord

door
Zinckernagel naar Club Brugge? De Deen geeft het antwoord

Standard wil dolgraag Philip Zinckernagel houden. De Deen werd afgelopen seizoen gehuurd van Olympiacos en toonde zich een grote meerwaarde. Alleen willen de Grieken boter bij de vis en minstens 3 miljoen euro. Wat brengt de toekomst voor de speler?


"Standard kan nog steeds een optie voor mij zijn, ja. Ik heb tegen Fergal (TD Fergal Harkin, red.) gezegd: ik hou van de club, ik hou van de fans en spelen op Sclessin is nog steeds een optie", verklaarde hij aan La Dernière Heure. Met Ronny Deila vertrok de coach die hem overtuigde om naar de Vurige Stede af te zakken. Misschien is Club Brugge wel een optie? "Ik hoorde hem al, maar we spraken eigenlijk nog niet echt over voetbal. Dus neen, hij heeft dat nog niet gevraagd", aldus de speler.

LEES OOK: 'Transfergekte bij RSCA: drie spelers richting exit'

Interesse van andere clubs

Carl Hoefkens sprak hij nog niet. "Ik heb nog niet met Carl Hoefkens gesproken. Misschien neemt hij nog contact op, het zou me niet verbazen. In ieder geval heb ik een goede relatie met Fergal. We praten en ik weet dat hij graag wil dat ik blijf." Ondertussen toonden Trabzonspor en Augsburg ook al interesse, waardoor de kans steeds kleiner wordt dat Zinckernagel volgend jaar in Luik voetbalt.

De Deense aanvallende middenvelder toonde zich als een smaakmaker in de Jupiler Pro League. In 28 matchen was hij goed voor 10 goals en 2 assists en in de topmatchen was Zinckernagel vaak bijzonder goed. Zo rolde hij op zijn eentje Club Brugge op.

Zal Club Zinckernagel een voorstel doen?

Meest recent

Ruben Van Gucht breekt helemaal na dodelijke tragedie

Ruben Van Gucht heeft al jarenlang een enorm groot hart voor de sport. De presentator/commentator is ...

2
2
Club-trio herenigd? De Cuyper heeft straf advies voor Garcia

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

206
206
Van der Gijp snapt Belgen niet: "Dolberg-sentiment bizar"

RSC Anderlecht is zijn sterspeler dan toch kwijt. De Brusselaars namen dinsdagavond officieel ...

60
60
Uppercut voor Lukaku: Napoli grijpt genadeloos in

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op hun ...

44
44
Machtsschok Anderlecht: Coucke verrast met topnaam

Nadat Wouter Vandenhaute heeft beslist om zijn mandaat als voorzitter ter beschikking te stellen, ...

596
596
Ontknoping DAZN-pokerspel nabij: "Gênant en respectloos"

De eerste interland-break van het seizoen is aangebroken. Dat wordt een cruciaal moment in de ...

535
535
'Club zit niet stil: volgende topaanwinst al bepaald'

De mercato in België is nog tot 8 september geopend, maar bij Club Brugge wordt niet te veel ...

364
364
'Last-minute chaos Anderlecht: extra aanwinst, zes vertrekkers'

Te midden van alle perikelen op bestuurlijk vlak, is RSC Anderlecht nog volop bezig op de ...

828
828
Nog een vertrekker bij Lommel, Club Luik haalt bekende naam

In de meeste landen is de transfermarkt intussen gesloten, maar Belgische clubs mogen nog transfers ...

51
51
Nieuwe investeerders Anderlecht? Harde kern legt eisen neer

Er lijken nog maar eens grote veranderingen op til te staan bij Anderlecht. Maandag kondigde Wouter ...

588
588
De bevestiging: Anderlecht verliest Dolberg aan Ajax

Anderlecht beleeft een uiterst woelige week. Het werd Europees uitgeschakeld door AEK Athene, ...

481
481
Benson versiert alsnog transfer, Twente laat Belg vertrekken

Burnley keerde dit seizoen terug in de Premier League, maar van de ploeg die Vincent Kompany er ...

78
78
Essevee pakt uit met ex-speler Juventus

Zulte Waregem kende een moeizaam seizoensbegin. Het pakte tot dusver slechts vier op achttien en is ...

108
108
Man City kondigt vertrek van nog een icoon aan

Bij Manchester City kenden ze deze zomer geen genade. Pep Guardiola zette zijn vernieuwingsoperatie ...

156
156
'Antwerp wrijft zich in handen en vangt nog meer'

In het slot van de mercato rinkelt de kassa nog stevig bij Antwerp. Maandagavond vestigde het nog ...

488
488
Anderlecht-fans woest op één man na Dolberg-nieuws

Het lijkt erop dat Anderlecht kort voor het einde van de zomermercato nog een sportieve mokerslag ...

1385
1385
'Beerschot krijgt géweldig nieuws: historische deal is rond'

Bij Beerschot zijn het zeer belangrijke dagen. De club wil misschien nog versterking halen, maar de ...

600
600
Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

In België loopt de mercato nog minder dan een week. Vandaag wisten Royal Antwerp FC en Lommel ...

357
357
'Dolberg trekt naar Ajax: dit zijn de transferdetails'

De kogel is door de kerk: Kasper Dolberg staat op het punt om RSC Anderlecht te verlaten. De Deense ...

1264
1264
Verhuurde JPL-spelers: aanvaller zorgt voor Ajax-debacle

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge gegijzeld: transferchantage slaat toe

Een spits van zes miljoen euro wordt aan de kant geschoven, een achttienjarige schuift door naar ...

1658
1658
Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

In landen als Turkije en Nederland is de transfermarkt ook nog open. Dat zorgt voor een aantal ...

73
73
KV Mechelen dumpt speler: transfer verrast fans

Daags nadat Rob Schoofs KV Mechelen heeft ingeruild voor Union SG, hebben de Maneblussers nog een ...

459
459
Transferklap: Union bezorgt Anderlecht kater

Bij STVV gaan ze nog miljoenendeals afronden. Bij RSC Anderlecht zullen ze (alweer) vloeken. De ...

882
882
'Standard verlost KRC Genk van overtollige ballast'

Marc Wilmots gaf maandag een woordje uitleg bij het vroegtijdje ontslag van Mircea Rednic. In ...

846
846

Meer sportnieuws