Beerschot ontsnapt aan drama: "Een fantast"

door
Beerschot ontsnapt aan drama:

Beerschot is naarstig op zoek naar een nieuwe overnemer, maar die zoektocht verloopt erg moeizaam. De Kielse Ratten ontsnapten zelfs aan een vermeende overnamepoging van een fantast.


Gazet van Antwerpen
weet dat Johan Guillemyn zich probeerde binnen te werken bij de club, door op een of andere slinkse manier Guido Mallants rond zijn vinger te draaien. De West-Vlaamse ‘zakenman’ is een praatjesmaker volgens de krant en naar alle waarschijnlijkheid ook een fraudeur, maar had het bestuur van Beerschot gelukkig snel door.

Ook in het verleden probeerde Guillemyn hetzelfde bij Sporting Lokeren, KV Mechelen, KV Kortrijk, KV Oostende en Zulte Waregem. “Ook toen werd hij een fantast genoemd. De piste Guillemyn werd op het Kiel nooit serieus genomen”, aldus Gazet van Antwerpen. Het blijft wel noodzakelijk voor Beerschot om een overnemer te vinden, want op dit moment begint de club zonder ambities aan het nieuwe seizoen.

LEES OOK: ‘Racismerel Beveren – Beerschot: straffen op komst’

Wachten op overnemer

“Mission impossible”, omschreef trainer Andreas Wieland de rechtstreekse promotiekansen van Beerschot voor het komende seizoen. In de voorbije maanden waren er alvast contact met mogelijke overnemers uit China, Duitsland, India, Saudi-Arabië en de Verenigde Staten. Eén Duitse en één Amerikaanse piste zouden goede kans op slagen hebben, maar het overnameproces kan nog maanden in beslag nemen.

Zal Beerschot een snel geschikte overnemer vinden?

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

15
15
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

268
268
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

42
42
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

149
149
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

75
75
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

12
12
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

175
175
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

430
430
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

338
338
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

36
36
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

687
687
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

916
916
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

57
57
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

176
176
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

259
259
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

400
400
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

226
226
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

227
227
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

66
66
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

717
717
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

446
446
Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

107
107
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

124
124
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

982
982

Meer sportnieuws